دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در میرداماد

شارژ کارتریج در میرداماد

یکی از قطعات مهم در پرینتر کارتریج است، که پس از یک و در برخی دستگاه ها چند نوبت استفاده از پرینتر متوجه میشوید که مطالبی که برروی برگه چاپ میشوند کم رنگ و بی کیفیت هستند. برای رفع این مشکل شما نیاز به شارژ فوری کارتریج دستگاه خود خواهید داشت. همچنین یکی از معضلات افراد در رابطه با حل این مسئله مسافت است.امروزه به خاطر شلوغی خیابان ها به سختی میتوان تردد نمود، ما این مشکل اساسی را برای شما عزیزان حل نموده ایم که با مراجعه به محله های میرداماد مشکلات این منطقه را به پایان رساندیم.

نحوه ثبت درخواست شارژ کارتریج در میرداماد

درواقع دو روش جهت ارسال تکنسین به محله های میرداماد وجود دارد یکی از این روش ها به این گونه میباشد، که شما کافیست با ارسال درخواست در صفحه تعمیرات وب سایت همیار پرینتر مشکل خود را ثبت کرده تا ما در اسرع وقت پیام شما را بررسی نماییم.

یکی دیگر از روش ها ارتباط با مشاوین ما میباشد که با تماس به وسیله شماره تلفن 74861-021 با داخلی مورد نظر خود تماس حاصل نمایید.در این زمان پس از بررسی های اولیه همکاران ما تکنسین را به محل مورد نظر شما در میرداماد فرستاده تا کارتریج را تحویل بگیرند و بعد از حداکثر 24 ساعت کاری به شما تحویل دهند. در صورت مشاهده فوریت در کار تحویل آن تا 12 ساعت کاهش پیدا میکند.

چگونه متوجه شویم که کارتریج نیاز به شارژ دارد؟

گاهی دستگاه پرینتر به خوبی عمل نمیکند، یعنی در زمان پرینت گرفتن عکس و متن بر روی کاغذ، آن ها را با کیفیت بسیار پایینی چاپ میکند یا خطوط عمودی یا افقی بر روی کاغذ ایجاد میکند.در این زمان نیاز است تا در ابتدا قطعات پرینتر بررسی شوند. اولین قطعه ای که معمولاً مورد بررسی قرار میگیرد، کارتریج است. در این مرحله کافیست که کارتریج را از درون دستگاه به بیرون کشیده و شارژ آن را بررسی نمایید. بهتر است این کار را به متخصصین ما در این زمینه بسپارید تا آن ها کامل مشکل را برطرف نمایند.

چه زمانی نباید کارتریج را شارژ نمود؟

در صورتی که بیش از 2 قطعه از کارتریج خراب شده باشد. در این زمان شما نیاز به تعویض کارتریج خواهید داشت. این عمل باعث میشود که هزینه کمتری پرداخت نمایید و با کیفیت بیشتری اطلاعات خود را برروی کاغذ به چاپ برسانید. همچنین از آسیب رساندن به قطعات دیگر پرینتر خود جلوگیری کنید.شما میتوانید کاتریج مرتبط با دستگاه خود را از وب سایت همیار پرینتر به صورت آنلاین تهیه نمایید.تا مجموعه همیار پرینتر خیلی فوری کاتریج را در محل مده نظر شما در میرداماد به دستتان برساند.

چرا شارژ کارتریج را به همیار پرینتر میسپارید؟

زیرا این شرکت با بهره مندی از بهترین ابزراها و امکانات قادر است در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه نموده و کارتریج شما را تحویل بگیرید. سپس آن را شارژ کرده و در نهایت کارتریج شارژ شده را در محل تحویل میدهند.همچنین این شرکت دارای پشتیبانی میباشد که در ساعات مشخص میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان مشکل خود را مطرح کنید. تا به آسانی بدون پرداخت هزینه های گزاف از خدمات ما بهره مند شوید.

مزیت های استفاده از خدمات همیار پرینتر :

 1. مشاوره فنی در زمینه شارژ کارتریج
 2. پرداخت قیمت فوق العاده مناسب
 3. تحویل کالا با ضمانت همیار پرینتر
 4. دریافت و تحویل کارتریج در میرداماد کاملاً رایگان
 5. تست کارتریج در پایان کار و تحویل کالا با اطمینان 100%

سرویس کارتریج چگونه انجام میشود؟

ابتدا تکنسین های همیار پرینتر در محیطی کاملاً مجهر قطعات داخلی کارتریج را بررسی مینمایند. پس از اطمینان از سلامت کالا تونر و جوهر با کیفیت را جهت شارژ کارتریج به دستگاه اضافه کرده و عملیات سرویس کردن را آغاز میکنند. در پایان کار به علت اطمینان از صحیح عمل کردن دستگاه از آن SELF-TEST میگیرند. در زمان تایید نهایی آن را به شما بازمیگردانند.

شارژ کارتریج در میرداماد

شارژ کارتریج در کدام محله های میرداماد انجام میشود؟

 • شارژ کارتریج در نفت میرداماد
 • شارژ کارتریج در خیابان شمس تبریزی
 • شارژ کارتریج در محله اسکان
 • شارژ کارتریج در خیابان پایتخت
 • شارژ کارتریج در منطقه حصاری
 • شارژ کارتریج در خیابان حصاری
 • شارژ کارتریج در خیابان شاه نظری
 • شارژ کارتریج در خیابان سنجابی
 • شارژ کارتریج در خیابان بهروز
 • شارژ کارتریج در خیابان البرز
 • شارژ کارتریج در میدان مادر میرداماد

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: rayanchapgarsales@gmail.com

تلفن : 74861-021 / 09361002014 / 09361275517

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.