دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در میرداماد

شارژ کارتریج در میرداماد

یکی از قطعات مهم در پرینتر کارتریج است، که پس از یک و در برخی دستگاه ها چند نوبت استفاده از پرینتر متوجه میشوید که مطالبی که برروی برگه چاپ میشوند کم رنگ و بی کیفیت هستند. برای رفع این مشکل شما نیاز به شارژ فوری کارتریج دستگاه خود خواهید داشت. همچنین یکی از معضلات افراد در رابطه با حل این مسئله مسافت است.امروزه به خاطر شلوغی خیابان ها به سختی میتوان تردد نمود، ما این مشکل اساسی را برای شما عزیزان حل نموده ایم که با مراجعه به محله های میرداماد مشکلات این منطقه را به پایان رساندیم.

شارژ کارتریج در میرداماد در چه محدوده های انجام می شود؟

میرداماد

 

  • شارژ کارتریج در خیابان پایتخت میرداماد
  • شارژ کارتریج در خیابان حصاری میرداماد
  • شارژ کارتریج در خیابان بهروز میرداماد
  • شارژ کارتریج در میدان مادر(محسنی) میرداماد
  •  
37891 orig
  • شارژ کارتریج در خیابان حقانی میرداماد
  • شارژ کارتریج در خیابان نفت میرداماد
  • شارژ کارتریج در خیابان البرز میرداماد
  • شارژ کارتریج در خیابان شمس تبریزی میرداماد

نحوه ثبت درخواست شارژ کارتریج در میرداماد

درواقع دو روش جهت ارسال تکنسین به محله های میرداماد وجود دارد یکی از این روش ها به این گونه میباشد، که شما کافیست با ارسال درخواست در صفحه تعمیرات وب سایت همیار پرینتر مشکل خود را ثبت کرده تا ما در اسرع وقت پیام شما را بررسی نماییم.

یکی دیگر از روش ها ارتباط با مشاوین ما میباشد که با تماس به وسیله شماره تلفن 74861-021 با داخلی مورد نظر خود تماس حاصل نمایید.در این زمان پس از بررسی های اولیه همکاران ما تکنسین را به محل مورد نظر شما در میرداماد فرستاده تا کارتریج را تحویل بگیرند و بعد از حداکثر 24 ساعت کاری به شما تحویل دهند. در صورت مشاهده فوریت در کار تحویل آن تا 12 ساعت کاهش پیدا میکند.

ثبت سفارش

چگونه متوجه شویم که کارتریج نیاز به شارژ دارد؟

گاهی دستگاه پرینتر به خوبی عمل نمیکند، یعنی در زمان پرینت گرفتن عکس و متن بر روی کاغذ، آن ها را با کیفیت بسیار پایینی چاپ میکند یا خطوط عمودی یا افقی بر روی کاغذ ایجاد میکند.در این زمان نیاز است تا در ابتدا قطعات پرینتر بررسی شوند. اولین قطعه ای که معمولاً مورد بررسی قرار میگیرد، کارتریج است. در این مرحله کافیست که کارتریج را از درون دستگاه به بیرون کشیده و شارژ آن را بررسی نمایید. بهتر است این کار را به متخصصین ما در این زمینه بسپارید تا آن ها کامل مشکل را برطرف نمایند.
پرینتر دست دوم 1 e1665833489312

چه زمانی نباید کارتریج را شارژ نمود؟

در صورتی که بیش از 2 قطعه از کارتریج خراب شده باشد. در این زمان شما نیاز به تعویض کارتریج خواهید داشت. این عمل باعث میشود که هزینه کمتری پرداخت نمایید و با کیفیت بیشتری اطلاعات خود را برروی کاغذ به چاپ برسانید.

همچنین از آسیب رساندن به قطعات دیگر پرینتر خود جلوگیری کنید.شما میتوانید کاتریج مرتبط با دستگاه خود را از وب سایت همیار پرینتر به صورت آنلاین تهیه نمایید.تا مجموعه همیار پرینتر خیلی فوری کاتریج را در محل مده نظر شما در میرداماد به دستتان برساند.

راه های انتخاب کارتریج جوهری مناسب

چرا شارژ کارتریج را به همیار پرینتر میسپارید؟

در صورتی که بیش از 2 قطعه از کارتریج خراب شده باشد. در این زمان شما نیاز به تعویض کارتریج خواهید داشت. این عمل باعث میشود که هزینه کمتری پرداخت نمایید و با کیفیت بیشتری اطلاعات خود را برروی کاغذ به چاپ برسانید. همچنین از آسیب رساندن به قطعات دیگر پرینتر خود جلوگیری کنید.شما میتوانید کاتریج مرتبط با دستگاه خود را از وب سایت همیار پرینتر به صورت آنلاین تهیه نمایید.تا مجموعه همیار پرینتر خیلی فوری کاتریج را در محل مده نظر شما در میرداماد به دستتان برساند.


زیرا این شرکت با بهره مندی از بهترین ابزراها و امکانات قادر است در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه نموده و کارتریج شما را تحویل بگیرید. سپس آن را شارژ کرده و در نهایت کارتریج شارژ شده را در محل تحویل میدهند.همچنین این شرکت دارای پشتیبانی میباشد که در ساعات مشخص میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان مشکل خود را مطرح کنید. تا به آسانی بدون پرداخت هزینه های گزاف از خدمات ما بهره مند شوید.


مزیت های استفاده از خدمات همیار پرینتر

مزایای همیار پرینتر

چگونه متوجه شویم که کارتریج نیاز به شارژ دارد؟

یکی از واضح ترین دلایل برای شارژ مجدد کارتریج، پایین بودن کیفیت چاپ در زمان پرینت گرفتن عکس و متن و همینطور ایجاد خطوط عمودی و افقی بروی کاغذ می باشد. یا اینکه اسناد به صورت نصفه بروی کاغذ چاپ می شود.

با بروز این مشکلات اولین قطعه ای که باید مورد بررسی قرار گیرد کارتریج می باشد. در این مرحله تنها کافیست که با مجموعه همیار پرینتر تماس حاصل نمایید. تا برای رفع مشکل به شما مشاوره دهند. و در صورت حل نشدن مشکل تکنسین های حرفه ای خود را برای شارژ کارتریج در میرداماد اعزام نمایند

همیار پرینتر عکس مرد تعمیر کار اسلایدر جهت نمایندگی up در ایران min 300x231 1 e1665578007319
تعمیر پرینتر در الهیه

سرویس شارژ کارتریج به چه صورت انجام میشود؟

ابتدا تکنسین های همیار پرینتر در محیطی کاملاً مجهز قطعات داخلی کارتریج را بررسی میکنند. پس از اطمینان از سلامت کالا، تونر و جوهر با کیفیت را جهت شارژ کارتریج به دستگاه اضافه میکنند و عملیات سرویس کردن را آغاز میکنند.

در پایان کار به علت اطمینان از صحیح عمل کردن دستگاه از آن SELF-TEST میگیرند. در زمان تایید نهایی آن را به شما بازمیگردانند.


falnicblog buy cartridge min 1

 

برای در خواست شارژ کارتریج در میرداماد کلیک کنید

با ما در ارتباط باشید

1 min

آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: rayanchapgarsales@gmail.com

تلفن : 74861-021 / 09361002014 / 09361275517

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.