کارتریج

شارژ کارتریج در جردن

شارژ کارتریج در جرردن

شارژ کارتریج در جردن توسط تیم تخصصی همیار پرینتر برای اولین بار به عنوان بهترین مرکز شارژ کارتریج در محل صورت می گیرد.مجموعه همیار پرینتر این امکان را به شما مشتریان محترم می دهد تا شارژ کارتریج خود را در کمترین زمان ممکن و بسیار مقرون به صرفه در محل موردنظرتان توسط متخصصین همیار پرینتر انجام دهید. شارژ کارتریج در جردن را می توان از دیگر خدماتی دانست که تیم تخصصی همیار پرینتر درجهت ایجاد راحتی برای مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

برای در یافت خدمات شارژ کارتریج با ما تماس بگیرید 74861-021

نحوه ثبت درخواست شارژ کارتریج در جردن

در صورت ایجاد مشکل و خرابی در کارتریج و دستگاه های خود تنها کافیست که فرم تعمیرات را در سایت همیار پرینتر تکمیل و درخواست خود را ثبت نمایید. تا نزدیکترین تعمیرکار کارتریج همیارپرینتر در محل موردنظر شما حاضر به انجام کار شود.برای مشاوره و راهنمایی رایگان می توانید با شماره 74861-021 تماس حاصل نمایید.تا کارشناسان ما به صورت آنلاین در راستا رفع ایراد دستگاه راهنمایی و مشاوره لازم را بدهند تا مشکل دستگاه شما حل شود.خدمات آنلاین و حضور تکنسین حرفه ای در محل های جردن به منظور تعمیر دستگاه در محل و شارژ کارتریج در محل از بهترین خدماتی است که مجموعه همیار پرینتر به مشتریان محترم خود ارائه می دهد. به همین منظور در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی شده و نیاز نیست که دستگاه های کپی،پرینتر،کارتریج خود را که دارای وزن بوده و در بعضی مواقع دستگاه شما از حساسیت بالایی برخوردار بوده و در صورت جابه جایی ممکن است ایراد و خرابی آن افزایش یابد به همین علت حضور متخصص در محل جردن بسیار مهم می باشد.

Untitled 1 1

گارانتی

در صورت بروز مشکل پس از شارژ کارتریج، مجموعه همیار پرینتر کارتریج را به طور رایگان شارژ و تعمیر می نماید.

سرویس

دریافت و تحویل رایگان دستگاه و کارتریج های شما توسط سرویسکار حتی اگر یک کارتریج و دستگاه باشد.هزینه دریافت و ارسال آن در محل برای شما رایگان می باشد.

اسکانس

در مجموعه ی همیار پرینتر، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.چرا که تنها هدف مجموعه ی ما جلب رضایت مشتری می باشد.

کیفیتت

متخصصین همیار پرینتر با بهره گیری از تونر و جوهر فوق العاده با کیفیت و همینطور با رعایت استاندارد های فنی و زیست محیطی کارتریج شما را شارژ و تعمیر می نمایند.

Untitled 1

مشاور در صورت بروز مشکل کارتریج را به طور رایگان شارژ و تعمیر می نماید.در ابتدا کارتریج های شما را آنالیز کرده و در صورتی که کارتریج شما نیاز به تعمیر داشته یا شارژ مجدد آن به صرف نباشد شما را مطلع می کنند در صورت امکان کارتریج دیگری را جایگزین نمایید.

تستر

پس از هر بار شارژ به خاطر اطمینان از رنگ و کیفیت چاپ کارتریج از دستگاه self-test گرفته شده و همراه با کارتریج شارژ شده به شما تحویل داده میشود.

چگونه متوجه شویم که کارتریج نیاز به شارژ دارد؟

یکی از واضح ترین دلایل برای شارژ مجدد کارتریج، پایین بودن کیفیت چاپ در زمان پرینت گرفتن عکس و متن و همینطور ایجاد خطوط عمودی و افقی بروی کاغذ می باشد. یا اینکه اسناد به صورت نصفه بروی کاغذ چاپ می شود. با بروز این مشکلات اول قطعه ای که باید مورد بررسی قرار گیرد کاذتریج می باشد. در این مرحله تنها کافیست که با مجموعه همیار پرینتر تماحاصل نمایید تا برای رفع مشکل به شما مشاوره دهند. و در صورت حل نشدن مشکل تکنسین هاهی حرفه ای خود را برای شارژ کارتریج در جردن اعزام نمایند.

شارژ کارتریج در کدام مناطق جردن انجام می شود؟


  • شارژ کارتریج در خیابان امانیه جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان کاووسیه جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان دستگردی جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان سایه جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان ارمغان جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان گلستان جردن
  • شارژ کارتریج در بلوار صبا جردن
  • شارژ کارتریج در بلوار اسفندیار جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان ستاری جردن
  • شارژ کارتریج در خیابان گلشهر جردن
jordan

شارژ کارتریج چه پرینتر هایی در همیار پرینتر صورت می گیرد؟


در مجموعه همیار پرینتر شارژ کارتریج انواع پرینتر های لیزری توسط تکنسین های حرفه ای ما انجام می گیرد.اما در رابطه با شارژ کارتریج های جوهر افشان کارشناسان ما آن را تایید و توصیه نمی کنند. چراکه دارای دردسر بوده و حتی خسارت برای کاربران به دنبال خواهد داشت.ولی از آنجا هزینه تعویض کارتریج های جوهر افشان نسبت به شارژ مجدد آن بیشتر است . با این حال راهکار و توصیه متخصصین ما به مصرف کنندگان پرینتر های جوهر افشان تعویض کارتریج و خرید کارتریج جدید می باشد.

کارتریج جوهری و تونر

آیا می توانیم شارژ کارتریج پرینتر های خود را انجام دهیم؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اگر پرینتر مورد استفاده شما از نوع پرینتر های لیزری باشد و تمایل به شارژ کارتریج دستگاه خود را داشته باشید.باید منبع اصلی جهت آموزش شارژ کارتریج را یافته و سپس آموزش ها را فرا بگیرید و بعد اقدام به شارژ کارتریج خود نمایید. که این عمل از نظر متخصصین مامورد تایید نمی باشد.زیرا برای انجام این کار نیاز به یکسری تجهیزات دارید و علاوه بر این اگر این عمل را در منزل یا محیط کار خودبه خوبی انجام ندهید باعث تونر ریزی در دستگاه و محیط اطراف خود شده و این کار باعث ایجاد نقص و خرابی در دیگر قطعات دستگاه شما می گردد.

کارتریج

در مجموعه همیارشارژ کارتریج انواع برندهای پرینتر صورت می گیرد. پرینتر های از احاظ تکنولوژی به دو دسته جوهری و لیزری تقسیم می شوند. و مجموعه ما همه ی خدمات مربوط به هر دونوع پرینتر را انجام می دهد.در صورت شارژ کارتذیج پرینتر های خود می توانید با مجموعه همیار پرینتر با شماره 74861-021 تماس حاصل نماییدو درخواست خود را ثبت نمایید.

Konica Minol 1024x595 3
hp brand 150x84 1 2
canon 150x84 1 3
brother brand 150x84 1 2
زیراکاس 2
samsung brand 150x84 1 3

امروزه با توجه به افزایش میزان استفاده از انواع دستگاه های چاپ و پرینتر ، ارائه خدمات سرویس و تعمیر این دست این دست ماشین های اداری هم بسیار مهم و ضروری شده است. کارشناسان همیار پرینتر با بهره مندی از تجهیزات حرفه ای و دانش روز آماده تعمیر پرینتر در محل شما کاربر گرامی میباشند. در مورد تعمیر پرزینتر در محل کار یا منزل شما باید به چند نکته اشاره نمود.
تکنسین های همیار پرینتر در اسرع وقت جهت ارائه خدمات فنی در خدمت شما خواهند بود و پس از بررسی اولیه و تشخیص مشکل دستگاه شما ، با اعلام هزینه تقریبی و هماهنگی خودتان اقدام به تعمیر فوری پرینتر در محل خواهند نمود.
در صورتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما امکان پذیر نباشد و یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد، با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ، دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.
هزینه کارشناسی تکنسین های همیار پرینتر و اعلام بر آورد هزینه رایگان میباشد. در صورتیکه نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشد هزینه انتقال آن هم بر عهده ما بوده و برای شما رایگان میباشد.
پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده میشود و چندین برگ تست جهت تأیید شما برایتان گرفته خواهد شد تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملاً مطمئن شوید.
تعمیر پرینتر HP در محل و سایر برندهای پرینتر مانن CANON ، SAMSUNG ، BROTHER و … از تخصص های اصلی کارشناسان همیار پرینتر میباشد و پس از تعمیر شامل گارانتی تعمیر میگردد در صورتیکه تمایل به استفاده ار خدمات تعمیرات پرینتر فوری در محل بهرهمند شوید بهتر است هنگام تماس توضیحاتی راجع به مدل دستگاه و اشکال پیش آمده.
پرینترررر

برای دریافت مشاوره و خدمات با ما در ارتباط باشید

download
آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4
ایمیل: rayanchapgarsales@gmail.com
تلفن : 74861-021 / 09361002014 / 09361275517
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.