دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در گیشا

شارژ کارتریج در گیشا

مجموعه همیار پرینتر با استفاده از مجرب ترین و کار آمدترین تکنسین ها در زمینه شارژ کارتریج در گیشا برآنیم که بهترین خدمات و کیفیت را به شما کاربران و مصرف کنندگان گرامی ارائه دهیم.تمامی شارژ هایی که در دفتر تعمیرات و خدمات فنی همیار پرینتر انجام می گیرد. در بسته بندی سلفونی به همراه تست پرینت کارتریج موردنظر کاملا شیک و پاکیزه تحویل شما می گردد.

هدف تیم همیار پرینتر این است که در زمینه شارژ کارتریج در گیشا و دیگر خدمات بتوانیم رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماییم و خدماتی در شان شما و مجموعه تان ارائه کنیم.

کارتریج لیزری رنگی چیست؟

کارتریج های لیزری رنگی در 4 رنگ قرمز،آبی،زرد و مشکی هستد. این کارتریج ها برخلاف کارتریج های جوهری دارای رنگ کمتر یا بیشتر نمی باشد.به این منظور که همه پرینتر های لیزری تنها دارذای همین 4 رنگ اصلی کارتریج می باشند.

کیفیت و نوع کاست کارتریج های لیزری رنگی مهم ترین مولفه ی آنهاست.چرا که به دلیل حساسیت بالای کارتریج رنگی ریزترین روزنه ها و کوچکترین فاصله ها باعث اختلال در ترکیب رنگ و کیفیت چاپ می شود. به همین علت اکثر کاربران ترجیح می دهند تا حد امکان کارترذیج های اصلی و اورجینال دستگاه را شارژ نموده و مجدداً استفاده کنند و اقدام به خرید کارتریج طرح نمی کنند.

شارژ کارتریج در گیشا
شارژ کارتریج در خیابان پیروزی گیشا
شارژ کارتریج در خیابان فروزانفر گیشا
شارژ کارتریج در خیابان مرزداران گیشا
شارژ کارتریج در خیابان ابراهیمی گیشا
شارژ کارتریج در خیابان آریافر گیشا
شارژ کارتریج در شهرک ژاندارمری گیشا
شارژ کارتریج در خیابان جلال آل احمر گیشا
شارژ کارتریج در شهرک آزمایش گیشا

انواع کارتریج های لیزری

کارتریج لیزری اصلی


این کارتریج ها توسط کارخانه سازنده پرینتر یا دستگاه کپی تولید و با هولوگرام اصلی وارد بازار می‌شوند. هرچند کارتریج های اصل با کیفیت خوب و سازگار با دستگاه می‌باشند اما هزینه آن‌ها نیز بالاست.

کارتریج لیزری طرح


کارتریج های طرح مانند اورجینال نو و دست اول می باشند با این تفاوت که توسط کمپانی های سازنده پرینتر تولید نشده است. و درصورتی که از کیفیت و قطعات خوبی برخوردار باشد.پرینت قابل قبولی می گیرد.

کارتریج لیزری باز تولید شده


این کارتریج ها از کالاهای اصلی هستندکه در استفاده اولیه دارای ایرادات جزئی بوده و مشکل آن ها برطرف شده است.و کیفیت آن ها به واسطه اصلی بودن کاست بسیار قابل قبول می باشد.

کارتریج لیزری بازیافتی


نامرغوب ترین کارتریج های بازار کالاهای بازیافتی و دست دوم می باشد.که اصطلاحاًبه آنها کارتریج شارژی گفته می شود.و این نوع کارتریج به هیچ وجه برای استفاده در پرینتر لیزری رنگی توصیه نمیشود.


برای ثبت سفارش خود در منطقه گیشا با شماره 74861-021 تماس بگیرید و یا در اینجا کلیک کنید


در چه زمانی کارتریج را نباید شارژ بکنیم؟

در صورتی که بیش از 2 قطعه از کارتریج خراب شده باشد. در این زمان شما نیاز به تعویض کارتریج خواهید داشت. این عمل باعث میشود که هزینه کمتری پرداخت نمایید و با کیفیت بیشتری اطلاعات خود را برروی کاغذ به چاپ برسانید. همچنین از آسیب رساندن به قطعات دیگر پرینتر خود جلوگیری کنید.شما میتوانید کاتریج مرتبط با دستگاه خود را از وب سایت همیار پرینتر به صورت آنلاین تهیه نمایید.تا مجموعه همیار پرینتر خیلی فوری کاتریج را در محل مده نظر شما در میرداماد به دستتان برساند.

دیگر خدمات همیار پرینتر در گیشا

آیکن ضمانت


متخصصین همیار پرینتر با بهره گیری از تونر و جوهر فوق العاده با کیفیت و همینطور با رعایت استاندارد های فنی و زیست محیطی کارتریج شما را شارژ و تعمیر می کنند.

آیکون تست محصول

پس از هر بار شارژ به خاطر اطمینان از رنگ و کیفیت چاپ کارتریج از دستگاه، self-test گرفته شده و همراه با کارتریج شارژ شده به شما تحویل داده میشود.

آیکون سرویس رایگان

دریافت و تحویل رایگان دستگاه و کارتریج های شما توسط سرویس کار حتی اگر یک کارتریج باشد.هزینه دریافت و ارسال آن در محل برای شما رایگان خواهد بود.

آیکون ضمانت تست


در صورت بروز مشکل پس از شارژ کارتریج، مجموعه همیار پرینتر کارتریج را به طور رایگان شارژ و تعمیر می نماید.

آیکون قیمت مناسب

در مجموعه ی همیار پرینتر، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.چرا که تنها هدف مجموعه ی ما جلب رضایت مشتری می باشد.

آیکون مشاوره

مشاوران فنی ما ابتدا کارتریج های شما را آنالیز کرده و در صورتی که کارتریج شما نیاز به تعمیر داشته یا شارژ مجدد آن به صرف نباشد شما را مطلع می کنند در صورت امکان کارتریج دیگری را جایگزین نمایید.


برای در یافت خدمات شارژ کارتریج در گیشا با ما تماس بگیرید 74861-021

مزایای شارژ کاتریج در گیشا

یکی از مزایای شارژ کارتریج در آرژانتین این است که از نظر کیفیت شارژ به واسطه تخلیه تتمه تونر های قبلی و تخلیه کامل مخزن ضایعات سلامت پرینت و کارتریج افزایش می یابد.

هنگام شارژ کارتریج در شرکت همیارپرینتر در صورتی که نیاز به قطعه ای برای هر نوع کارتریج باشد تمام قطعات در دسترس تکنسین ها بوده و با تسلط و امکانات بیشتر نتیجه بهتری در شارژ خواهد داشت.

اما گاهاً در شارژ هایی که در محل شما انجام می گیرد به دلیل تنوع کارتریج ممکن است یک قطعه مصرفی همراه تکنسین نباشدو ناچاراً با دتعمیر سطحی از قطعه مستهلک شود.یا اینکه تهیه و ارسال قطعه مورد نیاز،هزینه مضاعف برای شما به همرا داشته باشد.

شارژ کارتریج

تعمیر دستگاه کپی در محل

امروزه با توجه به افزایش میزان استفاده از انواع دستگاه های چاپ و پرینتر ، ارائه خدمات سرویس و تعمیر این دست این دست ماشین های اداری هم بسیار مهم و ضروری شده است. کارشناسان همیار پرینتر با بهره مندی از تجهیزات حرفه ای و دانش روز آماده تعمیر پرینتر در محل شما کاربر گرامی میباشند. در مورد تعمیر پرزینتر در محل کار یا منزل شما باید به چند نکته اشاره نمود.
تکنسین های همیار پرینتر در اسرع وقت جهت ارائه خدمات فنی در خدمت شما خواهند بود و پس از بررسی اولیه و تشخیص مشکل دستگاه شما ، با اعلام هزینه تقریبی و هماهنگی خودتان اقدام به تعمیر فوری پرینتر در محل خواهند نمود.
در صورتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما امکان پذیر نباشد و یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد، با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ، دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.
هزینه کارشناسی تکنسین های همیار پرینتر و اعلام بر آورد هزینه رایگان میباشد. در صورتیکه نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشد هزینه انتقال آن هم بر عهده ما بوده و برای شما رایگان میباشد.
پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده میشود و چندین برگ تست جهت تأیید شما برایتان گرفته خواهد شد تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملاً مطمئن شوید.
تعمیر پرینتر HP در محل و سایر برندهای پرینتر مانن CANON ، SAMSUNG ، BROTHER و … از تخصص های اصلی کارشناسان همیار پرینتر میباشد و پس از تعمیر شامل گارانتی تعمیر میگردد در صورتیکه تمایل به استفاده ار خدمات تعمیرات پرینتر فوری در محل بهرهمند شوید بهتر است هنگام تماس توضیحاتی راجع به مدل دستگاه و اشکال پیش آمده.
adobestock 257143127.1200x0 2

باما در ارتباط باشید

شارژ کارتریج در گیشا

آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

تلفن : تلفن 74861-021 / 09361002014 / 09361275517

ایمیل: rayanchapgarsales@admin

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.