کارتریج

شارژ کارتریج در کامرانیه

شارژ کارتریج در کامرانیه

اگر شما هنگام استفاده از دستگاه پرینتر خود در فرآیند چاپ به مشکل خوردید.اصلا نگران نباشید پرینتر شما از هر مدلی که باشد و هر نوع مشکلی داشته باشد تنها کافیست برای شارژ کارتریج در کامرانیه و یا تعمیر پرینتر در کامرانیه با شرکت همیار پرینتر 74861-021 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان فنی ما برای رفع ایراد کارتریج و دستگاه، مشاوره و راهنمایی های لازم را به شما بدهند. و در صورت حل نشدن مشکل تکنسین های متخصص خود را برای شارژ کارتریج در کامرانیه و تعمیر و سرویس دستگاه به محل شما می فرستند.

شارژ کارتریج چه پرینترهایی در شرکت همیار پرینتر انجام می شود؟

شارژ کارتریج در کامرانیه

شارژ کارتریج a201

شارژ کارتریج a83

شارژ کارتریج a79

شارژ کارتریج 1102

شارژ کارتریج a12

 • شارژ کارتریج a17
 • شارژ کارتریج a05
 • شارژ کارتریج a85
 • شارژ کارتریج a44
 • شارژ کارتریج 2540
 • شارژ کارتریج 6020
 • شارژ کارتریج 7360
 • شارژ کارتریج 2130
 • شارژ کارتریج 045
 • شارژ کارتریج 2540

چرا بهتر است ماشین های اداری خود را به همیار پرینتر بسپاریم؟

مجموعه همیار پرینتر با بهره مندی از تجربه 20 ساله خود در زمینه انواع ماشین های اداری و استفاده از دانش روز تمام تلاش خود را برای انجام بهترین خدمات و تعمیرات بکارگرفته است

از مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای استفاده از تعمیر پرینتر

در چه زمانی دیگر نباید کارتریج را شارژ نمود؟


در صورتی که بیش از 2 قطعه از کارتریج خراب شده باشد. در این زمان شما نیاز به تعویض کارتریج خواهید داشت. این عمل باعث میشود که هزینه کمتری پرداخت نمایید و با کیفیت بیشتری اطلاعات خود را برروی کاغذ به چاپ برسانید.

همچنین از آسیب رساندن به قطعات دیگر پرینتر خود جلوگیری کنید.شما میتوانید کاتریج مرتبط با دستگاه خود را از وب سایت همیار پرینتر به صورت آنلاین تهیه نمایید.تا مجموعه همیار پرینتر خیلی فوری کارتریج را در محل مورد نظر شما در کامرانیه به دستتان برساند.

charging laser cartridge pic 01 min Copy

کارتریج جوهری و تونر

تفاوت تونر کارتریج ها در چیست؟


تونر همانند پودر آرد مانند مشکی یا رنگی است که جهت شارژ کارتریج از آن استفاده می شود.در واقع پس از جوهر های مایع و با بوجود آمدن دستگاه های پرینتر و کپی لیزری جوهر و دردسرهای آن جای خود را به تونر داد.تونر نسبت به جوهر به خاطر حالت جامد گونه ای که دارد و دارای محاسن بیشتر و مشکلات و آلودگی کمتری است.

تونر ترکیبی از کربن و پلیمرهای پلاستیک می باشد.که در فرآیند چاپ با خاصیت مغناطیس پذیری که دارد از آن استفاده می شود.

مزایای سرویس های دوره های

عمیر پرینتر
عمیر پرینتر

یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران سرویس دوره ای ماشین آلات اداری از جمله کارتریج و پرینتر در پیک کاری میباشد. قطعات مصرفی مستهلک دقیقا زمانی در کار شما اخلال به وجود می آورند که در حال استفاده از آن کارتریج یا دستگاه میباشید. برای جلوگیری از این اتفاق شما میتوانید با انجام سرویس دوره ای که همیار پرینتر در اختیار شما عزیزان قرار داده به بهبود عملکرد دستگاه خود کمک کنید تا از خرابی پرینتر و پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

از دیگر مزایای انجام سرویس دوره ای این است که شما قبل از بروز ایراد و مشکل عمده در دستگاه خود میتوانید، از اتفاقات بد مانند خرابی که شما را مجبور به تعویض کارتریج یا حتی دستگاه میکند، جلوگیری نمایید. در واقع طبق استاندارد جهانی لازم است هر 2.5 تا 3 ماه دستگاه مورد نظر خود را سرویس نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید. همیار پرینتر این خدمات را مخصوصاً برای منطقه کامرانیه مهیا نموده تا ساکنین آن منطقه بتوانند سرویس دوره ای همچنین شارژ کاتریج خود که در اولویت کار قرار دارد را انجام دهند و با خیال راحت خدمات خود را به ما بسپارند.

یک مورد شگفت انگیز در رابطه با فواید سرویس دوره ای این است که در زمان حضور کارشناسان فنی ما در محل آنان آموزش های مقدماتی و لازم را جهت کار با دستگاه مورد نظر به شما یاد میدهند تا بتوانید کارهای اولیه و ساد مانند پرینت گرفتن و اسکن کردن و از این قبیل موارد را به تنهایی انجام دهید و نهایت لذت را ببرید.


شارژ کارتریج در کامرانیه در کدام نواحی انجام میشود؟

بیسلبل
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان بازدار کامرانیه
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان پاشا ظهری کامرانیه
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان بهمن پور کامرانیه
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان صالحی کامرانیه
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان براداران سلیمانی
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان لواسانی کامرانیه
 • شارژ و فروش کارتریج در خیابان مقدسی کامرانیه

تعمیر پرینتر hp در محل

تعمیر پرینتر hp در محل و سایر برندهای پرینتر مانند canon ،samsung، brother و … از تخصص های اصلی کارشناسان همیار پرینتر می باشدوپس از تعمیر شامل گارانتی تعمیر می گردد. در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات تعمیر پرینتر فوری در محل بهرمند شوید بهتر است هنگام تماس توضیحاتی راجع به مدل دستگاه و اشکال پیش اومده به کارشناسان و مشاوران ما ارائه دهید تا تکنسین متخصص در زمینه مشکل دستگاهتان را رای تعمیر اعزام نمایند.

در صورتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما امکان پذیر نباشدو یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد،با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ،دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.
هزینه کارشناسی تکنسین های همیار پرینتر و اعلام بر آورد هزینه رایگان می باشد.در صورتی که نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشدهزینه انتقال آن هم به عهده ما بوده و برای شما رایگان می باشد.
پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده می شود .
چندین برگ تست جهت تایید شما برایتان گرفته می شود.تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملا مطمئن شوید.


ارتباط با مجموعه همیار پرینتر

آدرس : تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

تلفن : 74861-021 / 09361275517 / 09361002014

ایمیل : Rayanchapgarsales@hamyar

WhatsApp.svg
Email
phone
تماس با معمار نوین
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.