دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در پاسداران

شما کاربران گرامی می توانید با اطمنیان خاطر از کیفیت و نحوه شارژ کارتریج در پاسداران، شارژ کارتریج های رنگی خود را همیار پرینتر بسپارید. و کارتریج های شارژ خود را به همراه برگه تست از ما تحویل بگیرید.کلیه خدمات شارژ کارتریج رنگی و مشکی در همیار پرینتر با گارانتی می باشد.و چنانچه ایرادی در چاپ پس از شارژ مشاهده شود به صورت رایگان آن ایراد برطرف می گردد.


برای دریافت خدمات شارژ کارتریج با ما تماس بگیرید:74861-021


درخواست شارژ کارتریج

درخواست تعمیر پرینتر

درخواست تعمیر کارتریج

ایراد های ناشی از خرابی کارتریج

در این مقاله ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم که بتوانید تشخیص بدهید مشکل پیش آمده در چاپ از خرابی کارتریج است یا پرینتر؟ تا بتوانید جهت رفع ایراد و مشکل اقدام نمایید.

ساده ترین راه برای فهمیدن منشا مشکل تماس با کارشناسان همیار پرینتر و کمک گرفتن از آنها فقط با یک تماس ساده از طریق 74861-021 یا واتساپ 1002014-0936 است.

اکنون به طور خلاصه به توضیح هر یک از مشکلات چاپی می پردازیم:

نشانه های اتمام تونر کارتریج

اگر پرینت شما دارای خطوط یا قسمت های سفید رنگ عمودی از بالا تا پایین صفحه باشد.یا به صورت عمودی قسمت هایی را خیلی کمرنگ چاپ کند. شارژ کارتریج شما تمام شده است. گاهی می توان با در آوردن و تکان دادن کارتریج چند برگ پرینت دیگر هم با آن گرفت اما در اولین فرصت باید نسبت به شارژ کارتریج اقدام کنید.

خطوط عمودی مشکی در پرینت

عمدتاً این خطوط به دلیل خراب شدن درام ایجاد می شود.ولی ممکن است ایراد از فوم رول نیز باشد.اگر می بینید درام کارتریج شما نو و صیقلی است احتمال ایراد از فوم رول بیشتر است.ولی اکثراًدرام به عنوان مصرفی ترین قطعه کارتریج به دلیل حساسیت بالا زودتر مستهلک می شود.درام سالم و کهنه را می توان به راحتی از صیقلی بودن آن تشخیص داد.

چاپ واضح ولی کمرنگ

این مشکل نیز عمدتاً از کهنه شدن درام ناشی می شود.ولی میتوناد به مگنت هم مربوط باشد. با کم شدن خاصیت مغناطیسی مگنت،تونر کمتری جذب آن می شود.

به همین علت در هنگام چاپ نیز کم بودن تونر موجب ایجاد چاپ کمرنگ می شود.


طیف ها و خطوط پهن و کمرنگ افقی

این مساله نیز می تواند از ضعف درام یا مگنت باشد. راه تشخیص آن فاصله بین خطوط است.چون قطر درام و مگنت متفاوت است.پس تکرار خطای حاصل از آن نیز با فواصل متفاوتی خواهد بود.اگر فاصله به خطوط ،طیف ها و خطاها حدود 4-5 سانتی متر بود .مشکل مربوط به درام می باشدولی اگر در حدود 2-3 سانتی متر باشدحاکی از خرابی مگنت است.

ایجاد لکه یا نقطه روی چاپ

گاهی به واسطه بی احتیاطی ممکن است سوزن ته گرد یا منگنه یا هر جسم سختی به همراه کاغذ وارد کارتریج شده و به درام که بسیار حساس است آسیب بزند.این آسیب به هر شکل که روی درام ایجاد شود.به همان صورت روی کاغذ نمایان می گردد. یعنی اگر شما با کارد یک خط مورب 2 سانتی روی درام ایجاد کنید یک خط مشکی با همان اندازه و زاویه به فاصله های 4-5 سانتی متری روی کاغذ شما ایجاد می گردد.


شارژ کارتریج در پاسداران در چه محدوده هایی انجام می گیرد؟

  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان نوبنیاد
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان لنگری
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابانگیلان
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان پایدار فرد
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان بوستان ها
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان گلستان ها
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان نیستان ها
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان دشتستان
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان دیباجی
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان اختیاریه

نمایندگی پرینتر و کارتریج اچ پی در آرژانتین

همه ی ما در هنگام نیاز به خدمات و محصولات یک شرکت و کمپانی در جستجوی نزدیک ترین نمایندگی معتبر آن شرکت هستیم.بهتر است بدانید که اکثر همکاران با عناوین غلط خود را به عنوان نمایندگی معرفی می کنند و به دلیل تحریم های چندین ساله کمپانی اچ پی hp هیچ نمایندگی رسمی و غیر رسمی در ایران ندارد.

همیار پرینتر با دارا بودن چند دفتر خدمات و فروش در مرکزیت مناطق اداری شهر تهران و کلیه خدمات مربوط به پرینتر ها و کارتریج های hp-canon-samsung-brother-sharp-toshiba-lexmark-ricoh-xerax را در مناطق 24 گانه تهران به شما کاربران گرامی ارائه می دهد.

تفاوت تونر ها در چیست؟

تونر (tuner) همان پود آرد مانند مشکی یا رنگی است که جهت شارژ کارتریج از آن استفاده می شود.در واقع پس از جوهرهای مایع و با به وجود آمدن دستگاه های پرینتر و کپی لیزری و جوهر و دردسرهای آن جای خود را به تورن داد. تونر نسبت به جوهر به خاطر جامد گونه ای که دارد دارای محاسن بیشتر و مشکلات و آلودگی کمتری است.

تونر ترکیبی از کربن،پلیمرهای پلاستیک می باشد که در فرآیند های چاپ با خاصیت مغناطیس پذیری که دارد از آن استفاده می شود.

تونر ها از نظد دانستیه و مغناطیس پذیری که باعث نشست روی کاغذ و چپخت آن در فیوزینگ دستگاه می شوند با هم تفاوت دارند.


ارتباط با مجموعه همیار پرینتر

کارشناسان و مشاوران همیار پرینتر در واحد پشتیبانی وفروش آماده پاسخگویی در تمام زمینه های مربوط به تعمیر و فروش کارتریج و ماشین های اداری به شما کاربران محترم می باشد.

آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: rayanchapgarsales@admin

موبایل: 09361275517

موبایل: 1002014-0936

تلفن : 74861-021

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.