دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در نیاوران

شارژ کارتریج در نیاوران

همیار پرینتر به عنوان یکی از تولید کنندگان داخلی کارتریج با در اختیار داشتن تمام امکانات و مواد مصرفی درجه یک در زمینه شارژ کارتریج توانسته بهترین خدمات و کیفیت را به ساکنین منطقه نیاوران ارائه دهد. شما میتوانید با استفاده از این امکانات مشکلاتی چون مسافت طولانی و هزینه های خود صرفه جویی نموده و همچنین خدمات بسیاری را از وب سایت همیار پرینتر دریافت نمایید.

مراحل ثبت سفارش محصول و انواع خدمات در نیاوران

فواید سرویس های دوره ای

یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران سرویس دوره ای ماشین آلات اداری از جمله کارتریج و پرینتر در پیک کاری میباشد. قطعات مصرفی مستهلک دقیقا زمانی در کار شما اخلال به وجود می آورند که در حال استفاده از آن کارتریج یا دستگاه میباشید. برای جلوگیری از این اتفاق شما میتوانید با انجام سرویس دوره ای که همیار پرینتر در اختیار شما عزیزان قرار داده به بهبود عملکرد دستگاه خود کمک کنید تا از خرابی پرینتر و پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

از دیگر مزایای انجام سرویس دوره ای این است که شما قبل از بروز ایراد و مشکل عمده در دستگاه خود میتوانید، از اتفاقات بد مانند خرابی که شما را مجبور به تعویض کارتریج یا حتی دستگاه میکند، جلوگیری نمایید. در واقع طبق استاندارد جهانی لازم است هر 2.5 تا 3 ماه دستگاه مورد نظر خود را سرویس نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید. همیار پرینتر این خدمات را مخصوصاً برای منطقه نیاوران مهیا نموده تا ساکنین آن منطقه بتوانند سرویس دوره ای همچنین شارژ کاتریج خود که در اولویت کار قرار دارد را انجام دهند و با خیال راحت خدمات خود را به ما بسپارند.

یک مورد شگفت انگیز در رابطه با فواید سرویس دوره ای این است که در زمان حضور کارشناسان فنی ما در محل آنان آموزش های مقدماتی و لازم را جهت کار با دستگاه مورد نظر به شما یاد میدهند تا بتوانید کارهای اولیه و ساد مانند پرینت گرفتن و اسکن کردن و از این قبیل موارد را به تنهایی انجام دهید و نهایت لذت را ببرید.

سرویس دوره ای

سایر خدمات همیار پرینتر

مشاوران فنی ما ابتدا کارتریج های شما را آنالیز کرده و در صورتی که کارتریج شما نیاز به تعمیر داشته یا شارژ مجدد آن به صرف نباشد شما را مطلع می کنند در صورت امکان کارتریج دیگری را جایگزین نمایید.


در صورت بروز مشکل پس از شارژ کارتریج، مجموعه همیار پرینتر کارتریج را به طور رایگان شارژ و تعمیر می نماید.

متخصصین همیار پرینتر با بهره گیری از تونر و جوهر فوق العاده با کیفیت و همینطور با رعایت استاندارد های فنی و زیست محیطی کارتریج شما را شارژ و تعمیر می کنند.


در مجموعه ی همیار پرینتر، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.چرا که تنها هدف مجموعه ی ما جلب رضایت مشتری می باشد.

تست کالا

پس از هر بار شارژ به خاطر اطمینان از رنگ و کیفیت چاپ کارتریج از دستگاه، self-test گرفته شده و همراه با کارتریج شارژ شده به شما تحویل داده میشود.


دریافت و تحویل رایگان دستگاه و کارتریج های شما توسط سرویس کار حتی اگر یک کارتریج باشد.هزینه دریافت و ارسال آن در محل برای شما رایگان خواهد بود.

شارژ کارتریج در خیابان های نیاوران

  • شارژ و فروش کارتریج در صاحبقرانیه نیاوران
  • شارژ و فروش کارتریج در خیابان باهنر
  • شارژ و فروش کارتریح در خیابان جمال زاده
  • شارژ و فروش کارتریج در جمشیدیه نیاوران
  • شارژ و فروش کارتریج در یاسر نیاوران
  • شارژ و فروش کارتریج در بوکان نیاوران
  • شارژ کارتریج در نخجوان نیاوران
  • شارژ کارتریج در جماران
  • شارژ کارتریج در منظریه نیاوران


آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: rayanchapgarsales@gmail.com

تلفن : 74861-021 / 09361002014 / 09361275517

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.