دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در فرمانیه

شارژ کارتریج در فرمانیه

خیابان فرمانیه در منطقه 1 کلانشهر تهران واقع شده است. این خیابان شامل منازل مسکونی ، مجتمع های تجاری و سفارت خانه های متعددی می باشد. امروزه افراد برای راحتی کار و سرعت بخشیدن به کارها از پرینتر شخصی استفاده می نمایند. حال این پرینتر ها پس از مدتی استفاده دچار مشکلاتی مانند اتمام جوهر یا تونر کارتریج میشنود. برای حل این مسئله همیار پرینتر متخصصان مجربی را در این زمینه استخدام نموده. تا شما با پرداخت هزینه کمی بتوانید از خدمات شارژ کاترریج در فرمانیه بهره ببرید.

  • شارژ کارتریج در اندرزگو فرمانیه
  • شارژ کارتریج در خیابان سلمان پور
  • شارژ کارتریج در خیابان ارغوان فرمانیه
  • شارژ کارتریج در خیابان نوریان فرمانیه
  • شارژ کارتریج در خیابان کوهستان فرمانیه
  • شارژ کارتریج در سعیدی فرمانیه
  • شارژ کارتریج در خیابان حصار بوعلی فرمانیه
  • شارژ کارتریج در برج آسمان فرمانیه
  • شارژ کارتریج در کوه نور فرمانیه

چرا باید از خدمات همیار پرینتر استفاده کنیم؟

مجموعه همیار پرینتر قادر است در تمام زمینه های خدمات اعم از ؛ شارژ کارتریج در عباس آباد،فروش کارتریج و پرینتر در عباس آباد،تعمیر کارتریج در عباس آباد و… رضایت مشتریان محترم خود را به طور 100% با انجام خدمات و تعمیر در محل به طور کاملا تضمینی جلب نماید.

شما کاربران و مشتریان همیشگی همیار پرینتر می توانید با افزایش تعداد کارتریج های شارژی خود از سرویس رایگان شرکت همیار پرینتر بهره مد شوید و کارتریج های خود را بدون هزینه ایاب و ذهاب و مزاحمت تکنسینها در محیط آرام کاری خود به بهترین حالت به اجام برسانید.

کلیه هزینه ها و اجرت خدمات همیار پرینتر بدون در نظر گرفتن منطقه شمال شهر و طبق تعرفه اتحادیه می باشد. این امر آسودگی خاطر شما را در جهت کنترل هزینه های مربوط به تجهیزات اداری مجموعه تان فراهم می نماید.

نمایندگی پرینتر و کارتریج اچ پی در آرژانتین

همه ی ما در هنگام نیاز به خدمات و محصولات یک شرکت و کمپانی در جستجوی نزدیک ترین نمایندگی معتبر آن شرکت هستیم.بهتر است بدانید که اکثر همکاران با عناوین غلط خود را به عنوان نمایندگی معرفی می کنند و به دلیل تحریم های چندین ساله کمپانی اچ پی hp هیچ نمایندگی رسمی و غیر رسمی در ایران ندارد.

همیار پرینتر با دارا بودن چند دفتر خدمات و فروش در مرکزیت مناطق اداری شهر تهران و کلیه خدمات مربوط به پرینتر ها و کارتریج های hp-canon-samsung-brother-sharp-toshiba-lexmark-ricoh-xerax را در مناطق 24 گانه تهران به شما کاربران گرامی ارائه می دهد.

پس زمینه 3 در باره ما صفحه اصلی سایت همیار پرینتر min 1

چگونگی ثبت سفارش در همیار پرینتر


مراحل ثبت سفارش در فرمانیه

تعمیر دستگاه کپی در محل


دستگاه های کپی از جمله ماشین های اداری هستند که مدتهاست جهت چاپ و تکثیر از آنها استفاده میشود و مرتباً در حال بروزرسانی و ارتقاء هستند. امروزه از این دستگاه ها نه فقط برای انجام امور اداری در یک مجموعه بلکه بعنوان یک منبع درآمد استفاده میشود. از انجا که دستگاه های کپی نسبت به پرینتر حجم و وزن بسیار بیشتری دارند، حمل آنها بسیار دشوار و خطرناک میباشد. از این رو تکنسینهای ما در مجموعه همیار پرینتر جهت رفع نیاز و برطرف کردن مشکل کلیه دستگاه های کپی به محل شما اعزام میشوند.
لازم به ذکر است که شما کاربر گرامی میتوانید برای بهرهمندی از سرویس و تعمیر فوری دستگاه کپی در محل هنگام درخواست سرویس مشکل دستگاه خود را به کارشناسان ما توضیح دهید تا تکنسینهای همیار پرینتر با تجهیزات لازم نزد شما حاضر شوند و کار تعمیر و سرویس دستگاه کپی شما هر چه سریعتر و بهتر انجام گردد.
تکنسین های همیار پرینتر خدمات کلیه برند های دستگاه کپی SHARP ، TOSHIBAa، CANON، Ricoh ، Konica minolta و … را در محل شما انجام میدهند.
شارژ کارتریج

ایرادهای چاپی که در اثر خرابی کارتریج بوجود می آید؟

در این مقاله قصد داریم تا به شما کمک کنیم که بتوانید تشخیص دهید، مشکل پیش آمده در چاپ شما از خرابی کارتریج است یا پرینتر تا بتوانید جهت رفع ایراد و مشکل اقدام کنید. ساده ترین راه برای فهمیدن منشاء مشکل تماس با کارشناسان همیار پرینتر و کمک گرفتن از آنها فقط با یک تماس ساده از طریق تلفن 74861-021 یا واتس آپ 09361002014 است.

اکنون به اختصار به توضیح هر یک از مشکلات چاپی میپردازیم :

ایجاد خطوط عمودی سفید


اگر پرینتر شما دارای خطوط سفید رنگ عمودی از بالا تا پایین صفحه باشد یا به صورت عمودی قسمت هایی را خیلی کمرنگ چاپ کند، شارژ کارتریج شما تمام شده است. گاهی میتوان با درآوردن و تکان دادن کارتریج چند برگ پرینت دیگر هم با آن گرفت اما در اولین فرصت باید نسبت به شارژ آن اقدام نمایید.

ایجاد خطوط عمودی مشکی


عمدتاً این خطوط به دلیل خراب شدن درام ایجاد میشود. ولی ممکن است ایراد از فوم رولر نیز باشد. اگر میبینید درام کارتریج شما نو و صیقلی است احتمالً ایراد از فوم رولر بیشتر است. ولی اکثراً درام به عنوان مصرفیترین قطعه کارتریج به دلیل حساسیت بالا زودتر مستهلک میشود. درام سالم و کهنه را میتوان به راحتی از صیقلی بودن آن تشخیص داد.

چاپ واضح ولی کمرنگ


این مشکل نیز عمدتاً از کهنه شدن درام ناشی میشود ولی میتوان به مگنت هم مربوط شود. با کم شدن خاصیت مغناطیسی مگنت، تونر کمتری جذب میشود. و طبعاً در هنگام چاپ نیز کم بودن تونر باعث ایجاد چاپ کمرنگ میشود.

line black23

وقتی شما طبق روال روزانه اقدام به استفاده از پرینتر خود میکنید ولی مشکلی در چاپ بوجود می آید، باید برای یافتن علت ایراد به چیز های مختلفی توجه کنید! اگر دستور چاپ صادر شده با موتور کردن (صدای عملکرد دستگاه) پرینتر همراه نباشد و پرینت انجام نشود باید به اتصال پرینتر سیستم رجوع کرد. در ابتدا برای اطمینان از سلامت پرینتر یک SELF-TEST از پرینتر بگیرید از هر پرینتر به شیوهُ منحصر به خودش میتوان تست گرفت. اگر پرینتر سلف تست را چاپ کرد پس سالم است و باید بررسی کنید تا بدانید کدام یک از علت های زیر میتواند مانع انجام پرینت شود.

1

اولین مسئله میتواند ناشی از قطعی در کابل اتصال سیستم به پرینتر (USB CABLE) باشد. با تعویض کابل و جایگزینی آن با یک کابل که از سالم بودن آن مطمئن هستید این مسئله را برطرف کنید.

22 2

دومین گزینه ایراد در سوکت خروجی از رایانه یا ورودی پرینتر میتواند باشد. اگر در محیط کارتان از سیستم ها و پرینتر های متنوع استفاده میکنید، میتوانید با جا به جا کردن آن ها پورت معیوب را پیدا کنید. غیر این صورت با تماس تلفنی از کارشناسان ما در همیار پرینتر کمک بگیرید.

33 1

سومین علت چاپ نگرفتن دستگاه پرینتر توسط رایانه میتواند مربوط به نرم افزار یا نصب نشدن درایو یا ایراد در درایو باشد که در این حالت باید ابتدا در پنجره DEVISE AND PRINTER از فعال بودن پرینتر مورد نظر اطمینان حاصل کنید. اگر تیک سبز روی مدل پرینتر شما خورده بود مطمئن شوید که ایراد از نرم افزار شما نیست.

44

چهارمین موردی که میتواند مانع پرینت گرفتن شما شود، ایرادات پرینتر است. این مشکل میتواند از قسمتهای مختلفی مانند بورد پاور ، بورد فرمتر ، ترنسفر و … ناشی گردد. در این صورت شما میتوانید فقط با یک تماس از کارشناسان همیار پرینتر کمک و راهنمایی لازم را دریافت نمایید و مشکل را بر طرف کنید.

ارتباط با همیار پرینتر


آدرس : تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

تلفن : 74861-021 / 09361275517 / 09361002014

ایمیل : Rayanchapgarsales@hamyar

phone
Email
WhatsApp.svg
تماس با ما در همیار پرینتر
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.