دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در فرشته

شارژ کارتریج در فرشته

یکی از مسائلی که اختلاف درخواست در مورد آن بسیار است مسئله شارژ کارتریج در فرشته می باشد. که اکنون به معایب و محاسن آن می پردازیم: هنگامی که شما درخواست شارژ کارتریج در محل  خود را داشته باشید.تکنسین های همیار پرینتر در اسرع وقت می توانند این خدمات را به شما ارائه دهند. شارژ در محل در صورتی ضرورت پیدا می کند که شما کارتریج یدک نداشته باشید یا کارتریج یدک شما هم خالی یا خراب باشد. در اینصورت شارژ در محل برای شما مناسب خواهد بود و به بهترین شکل در محل کار شما شارژ کارتریج در فرشته توسط تعمیرکاران حرفه ای همیار پرینتر انجام می شود


شارژ کارتریج بهینه چیست؟

به فرایند پرکردن مخزن کارتریج جهت استفاده مجدد از آن شارژ کارتریج در فرشته گفته می شود.این عمل برخلاف تصور عموم کاربران صرفاً به پر کردن مخزن تونر کارتریج ختم نمی شود.وجزئیات مهم و فراوانی دارد و به همین علت باید توسط افراد زٌبده و کاردان انجام شود.

بعنوان مثال ابتدا باید باقی مانده تونر قبلی موجود در مخزن تورن کاملاًتخلیه شود که متاسفانه اکثرا عزیزان شارژ کار به این روند اهمین نمی دهندتا از تونر کمتری در زمان شارژ استفاده نمایند.

اینکار درصورتی که دانستیه (چگالی) تونر قبلی موجود در کارتریج با تونر جدید تفاوت داشته باشد.باعث ایجاد اختلاف بار و سیاه شدن برگه پرینت در هنگام چاپ عکس واسناد و… می شود. و همینطور به شدت می تواند به دستگاه پرینتر شما آسیب برساند.

جزئیات فراوان دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که کارشناسان و تکنسین های همیار پرینتر در هنگام ارائه خدمات به آن توجه کامل دارند.


برای در یافت خدمات شارژ کارتریج با ما تماس بگیرید 74861-021

شارژ کارتریج و محیط زیست

کارتریج پرینتر های لیزری بوسیله تونر تغذیه می شوند.تونر پودری است آرد مانند که از ترکیب کربن و پلیمر های خاص تشکیل شده و قابلیت پذیرش بار مغناطیسی دارد.

پراکندگی تونر به نحوی است که اگر 100 گرم از آن را در مقابل یک پنکه قرار دهیم می تواند یک اتاق 12 متری را کاملا سیاه و آلوده کند.از طرفی با توجه به ماهیت شیمیایی که دارد. برای سلامتیی انسان و حتی گیاهان بسیار مضر بوده و در تنفس اختلال ایجاد می کند.

به همین دلیل برای شارژ کارتریج در فرشته و تعویض تونر بهتر است از دستگاه های مکش و تخصصی شارژ کارتریج در دفتر فنی همیار پرینتر استفاده نمودتا مانع پخش شدن آن در فضا شود.این دستگاه ها با قدرت جذب بالا توسط فیلتر های هوشمند مانع از آسیب و آلودگی ممحیط زیست می شوند. از این رو توصیه اکید ما در همیار پرینتر این است که علی رغم نیاز فوری به شارژ کارتریج از انجام این عمل در محل کار خودتان جداً خودداری نمایید.


خدمات همیار پرینتر

آیکون مشاوره

مشاوران فنی ما ابتدا کارتریج های شما را آنالیز کرده و در صورتی که کارتریج شما نیاز به تعمیر داشته یا شارژ مجدد آن به صرف نباشد شما را مطلع می کنند در صورت امکان کارتریج دیگری را جایگزین نمایید.

آیکون سرویس رایگان

دریافت و تحویل رایگان دستگاه و کارتریج های شما توسط سرویس کار حتی اگر یک کارتریج باشد.هزینه دریافت و ارسال آن در محل برای شما رایگان خواهد بود.

آیکون تست محصول

پس از هر بار شارژ به خاطر اطمینان از رنگ و کیفیت چاپ کارتریج از دستگاه، self-test گرفته شده و همراه با کارتریج شارژ شده به شما تحویل داده میشود.

آیکون ضمانت تست

در صورت بروز مشکل پس از شارژ کارتریج، مجموعه همیار پرینتر کارتریج را به طور رایگان شارژ و تعمیر می نماید.

آیکون قیمت مناسب

در مجموعه ی همیار پرینتر، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.چرا که تنها هدف مجموعه ی ما جلب رضایت مشتری می باشد.

آیکن ضمانت

متخصصین همیار پرینتر با بهره گیری از تونر و جوهر فوق العاده با کیفیت و همینطور با رعایت استاندارد های فنی و زیست محیطی کارتریج شما را شارژ و تعمیر می کنند.

شارژ کارتریج در فرشته در کدام ناحیه ها انجام می شود؟

  • شارژ کارتریج در خیابان فرشته
  • شارژ کارتریج در خیابان گلنار
  • شارژ کارتریج در خیابان گلپاد
  • شارژ کارتریج در خیابان مریم
  • شارژ کارتریج در خیابان چناران
  • شارژ کارتریج در خیابان بوسنی
  • شارژ کارتریج خیابان تختی
  • شارژ کارتریج خیابان آقا بزرگی
  • شارژ کارتریج خیابان شریفی منش

چگونه متوجه شویم که کارتریج نیاز به شارژ دارد؟

یکی از واضح ترین دلایل برای شارژ مجدد کارتریج، پایین بودن کیفیت چاپ در زمان پرینت گرفتن عکس و متن و همینطور ایجاد خطوط عمودی و افقی بروی کاغذ می باشد. یا اینکه اسناد به صورت نصفه بروی کاغذ چاپ می شود. با بروز این مشکلات اول قطعه ای که باید مورد بررسی قرار گیرد کاذتریج می باشد. در این مرحله تنها کافیست که با مجموعه همیار پرینتر تماحاصل نمایید تا برای رفع مشکل به شما مشاوره دهند. و در صورت حل نشدن مشکل تکنسین هاهی حرفه ای خود را برای شارژ کارتریج در جردن اعزام نمایند.


برای دریافت مشاوره و خدمات با ما در ارتباط باشید


شارژ کارتریج در فرشته

آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: rayanchapgarsales@gmail.com

تلفن : 74861-021 / 09361002014 / 09361275517

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.