کارتریج, ماشین های اداری

شارژ کارتریج در عباس آباد

شارژ کارتریج در عباس آباد

شارژ کارتریج در عباس آباد یکی از مهم ترین خدماتی است که مجموعه همیار پرینتر به کاربران محترم خود با بهترین کیفیت ارائه می دهد.و در کمترین زمان ممکن در هر نقطه از محله ی عباس آبادمی توانید از متخصصان و مشاوران همیار پرینتر در جهت رفع ایراد کارتریج و دستگاه خود کمک بگیرد.زیرا همکاران ما در زمینه ی تعمیر و شارژ کارتریج در عباس آباد آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

انواع کارتریج

کارتریج یکی از قطعات مهم در دستگاه پرینتر است.که مهم ترین نقش را در فرآیند پرینت دارا می باشد. کارتریج به اصطلاح ساده تر مغزی وهسته درونی دستگاه پرینتر محسوب می شود.لذا شناخت و دانستن انواع مختلف یک کارتریج می تواند حائز اهمیت باشد. امروزه انواع کارتریج های موجود در بازار به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه مقاله به طور خلاصه توضیح خواهیم داد؛

کارتریج های اصل و اورجینال


کارتریجی که هنگام خرید یک دستگاه پرینتر در داخل آن وجود دارد و به صورت استارتر(با حجم تونر کم) یا یونیورسال(معمولی) می باشند.برای تهیه کارتریج یدک کارشناسان همیار پرینتر به چند دلیل خرید کارتریج های اصل را توصیه نمی کند؛قیمت بسیار بالای آن، تحریم و عدم واردات ، فاقد گارانتی اصلی در ایران،صنعت تخریب در کارتریج اورجینال یا اصل است و…

کارتریج های طرح


به کارتریج هایی که مشابه اصلی می باشند ولی تولید کارخانه های اصلی پرینتر نیستندکارتریج طرح گفته می شود.این کارتریج ها به خاطر عدم استفاده از صنعت تخریب و قیمت تمام شده بسیار پایین تر و به صرف بوده و عمدتا در کشور عزیزمان ایران از این کارتریج هااستفاده می شود.برای تهیه این نوع کارتریج و شارژ کارتریج در عباس آباد میتوانید از همیار پرینتر سفارش دهید.

کارتریج های بازتولید شده


کارتریج های بازتولید شده یا رفرش در رده سوم کیفی کارتریج ها قرار می گیرندو درواقع همان کارتریج های طرح یا اورجینال هستند که شامل گارانتی شده انددر واقع این کارتریج ها تقریباً نو می باشند ولی به دلیل اشکلات کوچک و جزئی برای رفع ایراد به کارخانه مرجوع شده و پس از اصلاح و تست سلامت دوباره به چرخه مصرف و به دست کاربران و مصرف کنندگان خود باز می گردد.

کارتریج های بازیافتی


کارتریج های شارژی و بازیافتی کالاهایی هستند که پس از استفاده کامل در اولین بار به دلیل سالم بودن ظاهر کاست مجدداً شارژ و بسته بندی می شوند.این کالا ها در پایین ترین رده کیفی قرار داشته و قیمت بسیار ارزانی دارند.سلامت این کارتریج ها هرگز قابل تضمین نیست.البته قیمت ارزان این کارتریج ها در اولین بار شارژ با تعویض حداقل 2 قطعه به اندازه کارتریج طرح نو می شود.


falnicblog buy cartridge min

درخواست مشاوره آنلاین

ارتباط با ما

مشاوره آنلاین و صادقانه در صورت خرید کالای جدید و بروز مشکل در دستگاه و کارتریج شما

درخواست تعمیر در محل

icon 1 e1663580175157

انجام خدماتی اعم از تعمیرات جزئی و سرویس دوره ای پرینتر و ماشین های اداری در همیار پرینتر

درخواست شارژکارتریج

لذسبیسس

شارژ و تعمیر انواع کارتریج توسط متخصص ترین تکنسین ها در همیار پریتنر


تعمیر پرینتر hp در محل

تعمیر پرینتر hp در محل و سایر برندهای پرینتر مانند canon ،samsung، brother و … از تخصص های اصلی کارشناسان همیار پرینتر می باشدوپس از تعمیر شامل گارانتی تعمیر می گردد. در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات تعمیر پرینتر فوری در محل بهرمند شوید بهتر است هنگام تماس توضیحاتی راجع به مدل دستگاه و اشکال پیش اومده به کارشناسان و مشاوران ما ارائه دهید تا تکنسین متخصص در زمینه مشکل دستگاهتان را رای تعمیر اعزام نمایند.

در صورتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما امکان پذیر نباشدو یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد،با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ،دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.
هزینه کارشناسی تکنسین های همیار پرینتر و اعلام بر آورد هزینه رایگان می باشد.در صورتی که نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشدهزینه انتقال آن هم به عهده ما بوده و برای شما رایگان می باشد.
پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده می شود .
چندین برگ تست جهت تایید شما برایتان گرفته می شود.تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملا مطمئن شوید.


چرا باید از خدمات همیار پرینتر استفاده کنیم؟

مجموعه همیار پرینتر قادر است در تمام زمینه های خدمات اعم از ؛ شارژ کارتریج در عباس آباد،فروش کارتریج و پرینتر در عباس آباد،تعمیر کارتریج در عباس آباد و… رضایت مشتریان محترم خود را به طور 100% با انجام خدمات و تعمیر در محل به طور کاملا تضمینی جلب نماید.

شما کاربران و مشتریان همیشگی همیار پرینتر می توانید با افزایش تعداد کارتریج های شارژی خود از سرویس رایگان شرکت همیار پرینتر بهره مد شوید و کارتریج های خود را بدون هزینه ایاب و ذهاب و مزاحمت تکنسینها در محیط آرام کاری خود به بهترین حالت به اجام برسانید.

کلیه هزینه ها و اجرت خدمات همیار پرینتر بدون در نظر گرفتن منطقه شمال شهر و طبق تعرفه اتحادیه می باشد. این امر آسودگی خاطر شما را در جهت کنترل هزینه های مربوط به تجهیزات اداری مجموعه تان فراهم می نماید.

سرویسسسسس

شارژ کارتریج در عباس آباد در چه محدوده هایی انجام می گیرد؟

شارژ کارتریج در عباس آباد

 • شارژ کارتریج در خیابان بهشتی
 • شارژ کارتریج در خیابان مطهری
 • شارژ کارتریج در خیابان سهروردی
 • شارژ کارتریج در خیابان قنبرزاده
 • شارژ کارتریج در خیابان مفتح
 • شارژ کارتریج در خیابان قائم مقام
 • شارژ کارتریج در خیابان میرزای شیرازی
 • شارژ کارتریج در خیابان اندیشه
 • شارژ کارتریج در خیابان آپادانا(خرمشهر)
 • شارژ کارتریج در خیابان نیلوفر

شارژ کارتریج چه پرینتر هایی در همیار پرینتر صورت می گیرد؟


در مجموعه همیار پرینتر شارژ کارتریج انواع پرینتر های لیزری توسط تکنسین های حرفه ای ما انجام می گیرد.اما در رابطه با شارژ کارتریج های جوهر افشان کارشناسان ما آن را تایید و توصیه نمی کنند. چراکه دارای دردسر بوده و حتی خسارت برای کاربران به دنبال خواهد داشت.ولی از آنجا هزینه تعویض کارتریج های جوهر افشان نسبت به شارژ مجدد آن بیشتر است . با این حال راهکار و توصیه متخصصین ما به مصرف کنندگان پرینتر های جوهر افشان تعویض کارتریج و خرید کارتریج جدید می باشد.

 • شارژ کارتریج a201
 • شارژ کارتریج a83
 • شارژ کارتریج a79
 • شارژ کارتریج 1102
 • شارژ کارتریج a12
 • شارژ کارتریج a17
 • شارژ کارتریج a05
 • شارژ کارتریج a85
 • شارژ کارتریج a44
 • شارژ کارتریج کانن 2540
 • شارژ کارتریج کانن 6020
 • شارژ کارتریج برادر 2130
 • شارژ کارتریج برادر 7360
 • شارژ کارتریج کانن 045
 • شارژ کارتریج کانن 2540

این مسئله تا حدود زیادی به نوع تونر و کیفیت کارتریج مصرفی بستگی دارد. اگر برای شارژ کارتریجی که به عنوان مثال در اولین استفاده 2000 برگ پرینت داده از همان نوع تونر قبلی که در ابتدا داخل کارتریج بود استفاده کنید.طبیعتاً به لحاظ استهلاک و قطعات بعد از 2000 بار پرینت گرفتن کاهش میباشد. یعنی در حالت عادی بهد از هر بار شارژ از کیفیت و ظرفیت کارتریج مقداری کاسته میشود. ولی اگر شما با شارژ مجدد کارتریج قطعات مصرفی آن را نیز تعویض نمایید و همان مقدار تئونر با همان کیفیت را داخل کارتریج بریزید تقریباً به همان مقدار اول پرینت خواهد داد ، حال اگر از تونر با کیفیت تری استفاده کنید و قطعات کارتریج تان سالم باشد چه بسا از همان وزن تونر تعداد پرینت بیشتری هم بتوانید بگیرید.

بهتر است بدانید که قاعده و استاندارد جهانی در مورد استفاده از کارتریج این است که بعد از خالی شدن آن را تعویض نمایید تا همیشه پرینت عالی و درجه یک داشته باشید و هم سلامت دستگاهتان تضمین شود. در ایران به دلیل صرفه اقتصادی شارژ کارتریج بسیار مرسوم و متداول است. در حال حاضر هزینه شارژ کارتریج 25% قیمت نمونه جدید آن میباشد و حتی با تعویض 2 قطعه از آن بهمراه شارژ باز هم این کار توجیه دارد و شما میتوانید. مادامی که کاست کارتریج قابلیت خود را حفظ نموده از آن استفاده کنید. اما کاربرانی که به کیفیت و سلامت دستگاه و کار خود اهیمیت میدهند بهتر است زمانی که در هنگام شارژ کارتریج نیاز به تعویض 2 قطعه مصرفی داشت اقدام به جایگزینی و تعویض آن نمایند.

شارژ کارتریج در عباس آباد

ثبت درخواست شارژ کارتریج 1

ارتباط با مجموعه همیار پرینتر

کارشناسان و مشاوران همیار پرینتر در واحد پشتیبانی وفروش آماده پاسخگویی در تمام زمینه های مربوط به تعمیر و فروش کارتریج و ماشین های اداری به شما کاربران محترم می باشد.

آدرس: تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: rayanchapgarsales@admin

موبایل: 09361275517

موبایل: 1002014-0936

تلفن : 74861-021

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.