دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در زعفرانیه

شارژ کارتریج در زعفرانیه

بهتر است بدانید که قاعده و استاندارد جهانی در مورد استفاده از کارتریج این است، که بعد از خالی شدن، اگر کارتریج تعویض گردد ، این قابلیت را به شما خواهد داد تا برای مدت طولانی بتوانید پرینتر عالی و درجه یک داشته باشید. اگر قادر به خریدن کارتریج نیستید، همیار پرینتر برای شما عزیزان که در منطقه زعفرانیه ساکن هستید خدماتی را ارئه کرده تا بتوانید با پرداخت هزینه کمی کارتریج خود را شارژ نموده و بارها از دستگاه پرینتر استفاده نمایید.

یکی از ویژگی هایی که سبب شده تا کاربران مجموعه همیار پرینتر را برای انجام خدمات شارژ کارتریج و پرینتر خود انتخاب نمایید، این است که هزینه جابه جایی کارتریج رایگان است و شما فقط هزینه شارژ کارتریج را باید پرداخت نمایید.

شارژ کارتریج در زعفرانیه در چه مناطقی انجام می شود ؟

محله زعفرانیه

شارژ کارتریج در خیابان فلاحی در زعفرانیه
شارژ کارتریج در خیابان ثاراله در زعفرانیه
شارژ کارتریج در خیابان کیهان زعفرانیه
شارژ کارتریج در خیابان اعجازی (آصف) زعفرانیه
شارژ کارتریج در خیابان اسد آباد زعفرانیه
شارژ کارتریج در خیابان سعد آباد زعفرانیه
منطقه زعفرانیه

3 مورد از ایراد های چاپی که در اثر خرابی کارتریج به وجود می آید؟

banner img 2

ایجاد نقطه یا لکه روی چاپ


گاهی به واسطه بی احتیاطی ممکن است سوزن ته گرد یا منگنه یا هر جسم سختی به همراه کاغذ وارد کارتریج شده و و به درام که بسیار حساس است، آسیب بزند. این آسیب به هر شکلی ایجاد شود به همان صورت روی کاغذ نمایان میگردد. یعنی اگر شما با کارد یک خط مورب 2 سانتیمتر روی درام ایجاد کنید، یک خط مشکی با همان اندازه و زاویه به فاصله های 4-5 سانتی متری روی کاغذ ایجاد میشود.

پرینتر کاغذ را سیاه می کند

وجود لکه و حالت ابر و باد


دکتر بلید یک تیغه پلاستیکی شفاف با پایه فلزی است، که وظیفه تمیز کردن درام در هر دور بعد از انتقال تونر روی کاغذ را بعهده دارد. اگر بلید خاصیت صاف بودن قسمت پلاستیکی خود را از دست دهد یا فاصله از درام بیشتر شود، تونر اضافی روی درام باقیمانده و به شکل لکه ، ابر و باد روی کاغذ برمیگردد. برای مشاوره و رفع ایراد دستگاه با همیار پرینتر در ارتباط باشید.

لکه در هنگام چاپ

تکرار پرینت


وقتی میبینید هنگام چاپ خطوط یا تصاویر روی کاغذ تکرار میشوند(به صورت کمرنگ تر) باید سراغ 2 قسمت برویم. اولین و ساده ترین قسمت درام کارتریج است. اگر در صورت تعویض درام این مشکل رفع نشد، قسمت بعدی فیوزینگ پرینتر خواهد بود.و احتمالاً فیلم یا پرس فیوزینگ دستگاه خراب شده و خاصیت خود را از دست داده است. در صورت تعمیر و یا تعویض قطعه با 74861-021 تماس بگیرید.

تکرار مطالب چاپ شده در سطح کاغذب

تعمیر پرینتر در محل

امروزه با توجه به افزایش میزان استفاده از انواع دستگاه های چاپ و پرینتر ،ارائه خدمات سرویس و تعمیر این دست ماشینهای اداری هم بسیار مهم و ضروری شده است.
کارشناسان همیار پرینتر با بهره مندی از تجهیزات حرفه ای و دانش روز آماده تعمیر پرینتر در محل شما کاربر گرامی می باشند. در مورد تعمیر پرینتر در محل کار یا منزل شما باید به چندنکته اشاره نمود.
تکنسینهای همیار پرینتر در اسرع وقت جهت ارائه خدمات فنی در خدمت شما خواهند بود و پس از بررسی اولیه و تشخیص مشکل دستگاه شما، با اعلام هزینه تقریبی و همانگی خودتان اقدام به تعمیر فوری پرینتر در محل خواهند نمود.

تعمیر پرینتر در محل
purepng.com colorful smokenaturestylenaturalbeautifulgreen 541521126427tugw1

جهت ثبت سفارش و خدمات در زعفرانیه با شماره های 02174861 و 09361002014 تمکاس حاصل نمایید.


آیا تعداد برگ پرینت کارتریج شارژ شده با کارتریج نو متفاوت است؟


این مسئله تا حدود زیادی به نوع تونر و کیفیت کارتریج مصرفی بستیکی دارد. اگر برای شارژ کارتریجی که به عنوان مثال در اولین استفاده 2000 برگ پرینت داده از همان نوع تونر قبلی که در ابتدا داخل کارتریج بود استفاده کنید. طبیعتاً به لحاظ استهلاک قطعات بعد از 2000 بار پرینت گرفتن کاهش می یابد. یعنی در حالت عادی بعد از هر بار شارژ از کیفیت و ظرفیت کارتریج مقداری کاسته می شود. ولی اگر شما با شارژ مجدد کارتریج قطعات مصرفی آن را نیز تعویض نمایید. همان مقدار تونر با همان کیفیت را داخل کارتریج بریزید تقریباً به همان مقدار اول پرینت خواهد داد حال اگر تونر با کیفیت تری استفاده کنید.و قطعات کارتریج تان سالم باشد چه بسا از همان وزن تونر تعداد پرینت بیشتری هم بتوانید بگیرید.

شارژ کارتریج a201
شارژ کارتریج a83
شارژ کارتریج a79
شارژ کارتریج 1102
شارژ کارتریج a12
شارژ کارتریج a17
شارژ کارتریج a05
شارژ کارتریج a85
شارژ کارتریج a44
شارژ کارتریج کانن 2540
شارژ کارتریج کانن 6020
شارژ کارتریج برادر 2130
شارژ کارتریج برادر 7360
شارژ کارتریج کانن 045
شارژ کارتریج کانن 2540
کارتریج و لیزری و جوهر افشان

چرا بعد از شارژ کارتریج هنوز کیفیت پرینتر ضعیف است؟

یکی از سوالات متداولی که برای کاربرانی که شارژ کارتریج انجام میدهند پیش می آید این است، که چرا بعد از انجام شارژ کارتریج و قرار دادن مجدد قطعه درون دستگاه باز هم کیفیت چاپ پایین است.همیار پرینتر پاسخ کاملی در رابطه به این موضوع به شما عزیزان ارائه خواهد داد، 3 مورد سبب بروز این اتفاق میشود :

1

اولین موردی کهمیتواند باعث شود کیفیت چاپ بعد از شارژ باز هم پایین باشد نامرغوب بودن تونر مصرف شده در شارژ کارتریج است. کارتریج های مختلف به نسبت عملکرد و قدرت پرینتر از تونر های متفاوتی استفاده میکنند که اشتباه در انتخاب تونر موجب میشود نتوانیم از چاپ قابل قبول برخوردار شویم.

2

علت بعدی ضعف در قطعات کارتریج و به طور عمده درام و مکنت آن نیباشد. گاهی کاربران برای تعدیل هزینه ها مانع از تعویض قطعات در هنگام شارژ کارتریج میشوند و این کار به کیفیت پرینت پس از شارژ کارتریج لطمه میزند.

3

گاهی پیش می آید که کالرتریج شارژ شده و با تست سالم تحویل شما میشود. ولی باز هم شما پرینت ضعیفی دریافت میکنید. در این مواقع باید به سلامت قطعات و قسمت های مختلف پرینتر خود شک کنید. برای این کار میتوانید تاز مشاوران همیار پرینتر در این زمینه بهره مند شوید.


چرا بهتر است ماشین های اداری خود را به همیار پرینتر بسپاریم؟

مجموعه همیار پرینتر با بهره مندی از تجربه 20 ساله خود در زمینه انواع ماشین های اداری و استفاده از دانش روز تمام تلاش خود را برای انجام بهترین خدمات و تعمیرات به کار گرفته است.

از مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مجموعه همکیار پرینتر


راه های ارتباطی با مجموعه همیار پرینتر


کارشناسان و مشاوران همیار پرینتر در واحد پشتیبانی و فروش همواره آماده پاسخگویی در تمام زمینه های مربوط به تعمیر ، فروش کارتریج و ماشین های اداری به شما کاربران محترم می باشد.

آدرس : ایران – تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل:Rayanchapgarsales@gmail .com

موبایل: 09361275517

موبایل:09361002014

تلفن:74861-021

459 4592195 support png clipart online services clipart transparent png
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.