ماشین های اداری

شارژ کارتریج در دزاشیب

شارژ کارتریج در دزاشیب

محله دزاشیب یکی از مناظق شمالی شهر تهران میباشد. که که از اطراف به مناطق معروف تهران مانند جماران و باهنر متصل میشود. حال با درنظر داشتن موقعیت آن منطقه که شامل ادارات ، سازمان ها و مزاکر آموزشی بسیاری است، مجموعه همیار پرینتر با دقت بر این موضوع که در هر یک از مکان های گفته شده تعداد زیادی دستگاه کپی یا پرینتر واقع شده است و ممکن از در حین انجام کار کارتریج دستگاه به اتمام برسد و شما را در درگم کند. همیار پرینتر به شما ساکنان و صاحبان مشاغل در دزاشیب یک پیشنهاد فوق العاده ارائه داده است. و آن هم شارژ کارتریج در دزاشیب میباشد. راه های ارتباط با مجموعه همیار پرینتر بسیار ساده است به گونه ای که کافیست شما تنها با شماره های 02174861 تماس حاصل نمایید و مشکل خود را در زمینه شارژ کارتریج در دزاشیب در میان بگذارید.

پرینترهای پانوسونیک Panasonic

انواع پرینتر پاناسونیک

شارژ کارتریج اچ پی در دزاشیب

تعمیر پرینتتتر اچ پی

نصب پرینتر در ویندوز 10 و مشکلات مربوط به آن

ویندوز 10 جزو پر کاربردترین ورژن های ویندوز است. که با توجه به بروزرسانی نرم افراز ها کاربری زیادی دارد.گاهاً مشاهده شده که برخی پرینتر ها در نصب به ویندوز 10 با مشکل مواجه می شوند.ما در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید این مسئله را حل کنید.

1N min 1

در کنترل پنل (CONTOROL PANEL) گزینه (Devise and printer) را باز کنید: در اولین قدم باید از ابزار های عیب یابی که در سیستم عامل ویندوز 10 وجود دارند استفاده کنید. باورود به ستون (start) و سپس (Devise and printer) تنظیمات اتصال پرینتر را چک نمایید.

2N min 1

در گام بعدی پرینتری که می خواهید نصب کنید را انتخاب کرده و با کلیک راست روی آن و ورود به گزینه trouble shoot دستور العمل موجود برای ایراد نصب را پیگیری کنید.

3N min 1

اگر باز هم پرینتر شما نصب نشد درایو آن را remove کرده و دوباره نصب کنید.برای ایتکار باید از همان پنجره (Devised scaners) استفاده نموده و مدل پرینتر خود را جستجو کنید. دقت کنید که اتصال اینترنت پرینتر شما برقرار باشد.


4N min 1

اگر باز هم پرینتر شما نصب نشد یا روی صفحه نیامد با گزینه the printer that i want isnt listed را انتخاب کنید تا پرینتر شما بروی دستگاه نصب شود.

5N min 1

اگر دستگاه شما قدیمی باشد احتمالا باز هم نصب نخواهد شد و شما مجبور هستید به صورت دستی درایو آن را نصب کنید. درایو تمام پرینتر ها در فایل exe ارائه می گردد.و با دانلود این فایل اجرا می شود.

6N min 1

تمامی کمپانی های تولید کننده پرینتر درایو ویندوز 10 را برای یک مدل از پرینتر های خود ارائه نمی کنند.این ویندوز ها به جز نصب نشدن پرینتر اشکالات دیگری نیز ایجاد می کنند.بهتر است از ویندوز 8 استفاده کنید.


انواع کارتریج


کارتریج اورجینال


کارتریجی که هنگام خرید یک دستگاه پرینتر در داخل آن وجود دارد و به صورت استارتر(با حجم تونر کم) یا یونیورسال(معمولی) می باشند.برای تهیه کارتریج یدک کارشناسان همیار پرینتر به چند دلیل خرید کارتریج های اصل را توصیه نمی کند؛قیمت بسیار بالای آن، تحریم و عدم واردات ، فاقد گارانتی اصلی در ایران،صنعت تخریب در کارتریج اورجینال یا اصل است و…

کارتریج طرح


به کارتریج هایی که مشابه اصلی می باشند ولی تولید کارخانه های اصلی پرینتر نیستندکارتریج طرح گفته می شود.این کارتریج ها به خاطر عدم استفاده از صنعت تخریب و قیمت تمام شده بسیار پایین تر و به صرف بوده و عمدتا در کشور عزیزمان ایران از این کارتریج هااستفاده می شود.برای تهیه این کارتریج و شارژ کارتریج در دزاشیب میتوانید از همیار پرینتر سفارش دهید.

علت های احتمالی سرچ تعمیر کارتریج

 • درام کارتریج چه موقع باید تعویض شود؟
 • تونر کارتریج چه زمان باید عوض شود؟
 • کارتریج جوهری توسط پرینتر شناسایی نمی‌شود؟
 • کارتریج به درستی نصب نشده است؟
 • وجود خطوط اضافی در پرینت و یا چاپ نشدن برخی از قسمت‌ها؟
 • جوهر کارتریج ام نشت کرده؟
 •  نمایش پیغام خطا در هد پرینتر
 • از کجا بفهمم جوهر کارتریج ام تمام شده؟
 • کیفیت چاپ پرینترم پایین اومده؟
 • از صفحات تار پرینت می گیرد؟
 • از کجا بفهمم مگنت کارتریج خراب است؟
search google1547 600x400 1

چگونه در خیابان دزاشیب تهران درخواست خود را ثبت نماییم؟

شارژ کارتریج در جنت آباد

راه کارهایی برای سلامت دستگاه

featureimagelaserprinterguide 1

تعمیر فوری پرینتر در محل

در صورتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما امکان پذیر نباشدو یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد،با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ،دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.

5d7b5ae49cf72d83d20ac7c3 job description 5


هزینه کارشناسی تکنسین های همیار پرینتر و اعلام بر آورد هزینه رایگان می باشد.در صورتی که نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشدهزینه انتقال آن هم به عهده ما بوده و برای شما رایگان می باشد.
پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده می شود .
چندین برگ تست جهت تایید شما برایتان گرفته می شود.تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملا مطمئن شوید.

شارژ کارتریج در دزاشیب و محیط زیست

تماس با ما 8
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.