ماشین های اداری

شارژ کارتریج در بازار تهران

شارژ کارتریج در بازار تهران

شارژ کارتریج در بازار تهران از خدمات برجسته همیار پرینتر مخصوص افراد که در بازار بزرگ تهران مشغول به کار هستند، قرار داده است. بازار بزرگ تهران مرکزی است که در آن سازمان های دولتی و حتی بازاریان از پرینتر یا دستگاه کپی به شدت استفاده میکنند. و هر لحظه ممکن است تونر کاتریج پرینتر رو به اتمام برسد و شما در آن هنگام به شدت احساس نیاز به پرینتر داسته باشید. دو پیشنهاد ویژه که همیار پرینتر در اختیار بازار تهران قرار داده است. یک شارژ کارتریج در بازار تهران میباشد و دیگری فروش کارتریج به صورت یدک و همچنین قطعات دیگری مانند بلید، فوم رول و تمامی قطعات جانبی درون پرینتر است. این دو نمونه خدمات را به راحتی میتوان از طریق شماره تلفن های 02174861 و 09361002014 تماس حاصل نمایید.

فروش کارتریج

شارژ کارتریج min 1

انواع کارتریج پرینتر

بک گراند 1

کارتریج یکی از قطعات مهم در دستگاه پرینتر است.که مهم ترین نقش را در فرآیند پرینت دارا می باشد. کارتریج به اصطلاح ساده تر مغزی وهسته درونی دستگاه پرینتر محسوب می شود.لذا شناخت و دانستن انواع مختلف یک کارتریج می تواند حائز اهمیت باشد. امروزه انواع کارتریج های موجود در بازار به چند دسته تقسیم می شوند که در ادامه مقاله به طور خلاصه توضیح خواهیم داد؛


111111111

مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر

img22 01 1
مزایای استفاده از خدمات
pawel czerwinski 3k9PGKWt7ik unsplash min scaled

علت های احتمالی جستجوی ایرادهای تعمیر پرینتر

چرا پرینترم پرینت نمیگیره؟
چرا پرینترم سفید پرینت میگیره؟
چرا پرنترم کمرنگ چاپ میکنه؟
چرا پرینترم روشن نمیشه؟
چرا پرینترم آفلاین؟
چرا پرینترم سایه میندازه؟
چرا پرینترم وصل نمیشه؟
چرا پرینترم نصب نمیشه؟
چرا پرینترم کج پرینت میگیره؟
چرا پرینترم سیاه چاپ میکنه؟
چرا صفحات چاپ شده با چاپگر کم رنگ شده؟
چرا پرینترم خاموش نمیشه؟
سرچ با عکس 1

چرا بعد از شارژ کارتریج هنوز کیفیت پرینت ضعیف است؟

اولین مورد که میتواند باعث شود کیفیت چاپ بعد از شارژ باز هم پایین باشد نامرغوب بودن تونر مصرف شده در شارژ کارتریج است. کارتریج های مختلف به نسبت عملکرد و قدرت پرینتر از تونر های متفاوتی استفاده میکنند که اشتباه در انتخاب تونر موجب میشود نتوانیم از چاپ قابل قبول برخوردار شویم.علت بعدی ضعف در قطعات کارتریج و به طور عمده درام و مگنت آن میباشد. گاهی کاربران برای تعدیل هزینه ها مانع از تعویض قطعات در هنگام شارژ کارتریج میشوند و این کار به کیفیت پرینت پس از شارژ کارتریج لطمه میزند. ما به شما اطمینان میدهیم که در همیار پرینتر ، تکنسین های ما هیچ قطعه ای را بی دلیل تعویض نکرده و هزینه اضافی به شما تحمیل نمیکنند. کارتریج شارژ شده توسط تکنسین های همیار پرینتر به همراه برگه تست و با گارانتی تقدیم شما میگردد و اگر نقصی داشته باشد مجدداً آن را رفع میکنند.

Epson Ecotank Lead

تعمیر پرینتر hp در محل

تعمیر پرینتر hp در محل و سایر برندهای پرینتر مانند canon ،samsung، brother و … از تخصص های اصلی کارشناسان همیار پرینتر می باشدوپس از تعمیر شامل گارانتی تعمیر می گردد. در صورتی که تمایل به استفاده از خدماتتعمیر پرینتر فوری در محل بهرمند شوید بهتر است هنگام تماس توضیحاتی راجع به مدل دستگاه و اشکال پیش اومده به کارشناسان و مشاوران ما ارائه دهید تا تکنسین متخصص در زمینه مشکل دستگاهتان را رای تعمیر اعزام نمایند.

در صورتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما امکان پذیر نباشدو یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد،با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ،دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.
هزینه کارشناسی تکنسین های همیار پرینتر و اعلام بر آورد هزینه رایگان می باشد.در صورتی که نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشد هزینه انتقال آن هم به عهده ما بوده و برای شما رایگان می باشد.
پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده می شود .
چندین برگ تست جهت تایید شما برایتان گرفته می شود.تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملا مطمئن شوید.

سلامت پرینتر

Epson Artisan 1430 Inkjet Printer min

کیفیت چاپ در پرینتر های لیزری و نحوه تنظیم آن

کیفیت هر دستگاه و عملی مهمترین دستاورد عملکرد است .
انجام هر کاری بدون توجه به کیفیت آن نتیجه را بی اثر و کمرنگ میکند. در مقابل نتیجه عملکرد با کیفیت رضایت کامل مخاطب را به راحتی فراهم میکند.
در زمینه چاپ هم کیفیت چاپ غیر قابل اغماز و چشم پوشی است.
هر اختلال و ایرادی در کیفیت چاپ ممکن است مشکلات بزرگی بوجود بیاورد.
تصور کنید دستگاه شما یک یا چند نقطه بسیار ریز در هنگام چاپ روی کاغذ ایجاد میکند.
حال اگر این پرینتر در بانک در حال استفاده باشد و این نقطه در یک سند بانکی قرار بگیرد با ایجاد یک صفر در کنار اعداد دیگر میتواند مشکل آفرین شود یا در دفاتر اسناد رسمی و… یک نقطه بسیار حائز اهمیت است.

621757a3e2b9e 3
تماس با ما
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.