دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در اشرفی اصفهانی

شارژ کارتریج در اشرفی اصفهانی

اشرفی اصفهانی منطقه پرترددی که در غرب شهر تهران واقع شده است و منازل مسکونی و ادارات مختلفی در این ناحیه قرار گرفته اند. امروزه افراد برای ایجاد راحتی و صرفه جویی در وقت از دستگاه پرینتر در محیط کارشان و منازل استفاده میکنند. یکی از معضلات افراد در هنگام استفاده از دستگاه چاپگر تمام شدن تونر کارتریج میباشد که این عمل ممکن است هر لحظه که شما در حال پرینت گرفتن هستید اتفاق بیافتد. مجموعه همیار پرینتر این مشکل را بهطور کامل برای شما عزیزان حل نموده و با شارژ کارتریج فوری در محل توسط تکنسین های با تجربه و کاردان توانسته در بین مشتریان گرامی محبوبیت بسیاری را بدست بیاورد. زیرا همیار پرینتر بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب به محل شما در اشرفی اصفهانی مراجعه کرده و خدماتی از جمله شارژ کارتریح، تعمیر پرینتر را انجام میدهند.

تهران

شارژ کارتریج در کدام مناطق اشرفی اصفهانی انجام میشود؟

شارژ کارتریج در آریا شهر اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در باغ فیض اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در آیت اله کاشانی اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در شهرک هما اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در بلوار آباذر اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در مجتمع تجاری تیراژه اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در پونک اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در بلوار فردوس اشرفی اصفهانی
شارژ کارتریج در سردار جنگل اشرفی اصفهانی

نمایندگی پرینتر و کارتریج های HP


product familiarity with insurance course 410x328 1

تعمیر پرینتر در محل

امروزه با توجه به افزایش میزان استفاده از انواع دستگاه های چاپ و پرینتر ،ارائه خدمات سرویس و تعمیر این دست ماشینهای اداری هم بسیار مهم و ضروری شده است.
کارشناسان همیار پرینتر با بهره مندی از تجهیزات حرفه ای و دانش روز آماده تعمیر پرینتر در محل شما کاربر گرامی می باشند. در مورد تعمیر پرینتر در محل کار یا منزل شما باید به چندنکته اشاره نمود.
تکنسینهای همیار پرینتر در اسرع وقت جهت ارائه خدمات فنی در خدمت شما خواهند بود و پس از بررسی اولیه و تشخیص مشکل دستگاه شما، با اعلام هزینه تقریبی و همانگی خودتان اقدام به تعمیر فوری پرینتر در محل خواهند نمود.

تعمیر پرینتر در محل
Konica Minol
شارپ 1
hp brand 150x84 1
برادر
زیراکاس
samsung

مرحله اول
مرحله 2
مرحله 3
444
فرم ثبت درخواست MXR

تفاوت دستگاه های کپی و پرینتر های چند کاره


حتماً برای شما کاربر گرامی این سوال مطرح شده است که پرینتر های چند کاره چه تفاوتی با دستگاه کپی دارند؟ کما اینکه تمروزه پرینتر های چند کاره ی بزرگ و پر توانی هستند که از دستگاه های کپی بزرگتر میباشد. برای مقایسه بهتر است ابتدا بدانیم تعریف پرینتر های چند کاره و دستگاه های کپی چیست!

شارژ کارتریج در اشرفی اصفهانی 1

نصب ویندوز 10 و مشکلات مربوط به آن


1

در کنترل پنل (control panel) گزینه (devise printer) را باز کنید: در اولین قدم باید از ابزارهای عیب یابی که در سیستم عامل ویندوز 10 وجود دارند استفاده کنید، با ورود به ستون start و سپس devise and printer تنظیمات اتصال پرینتر را چک کنید.

2

در گام بعدی پرینتری که میخواهید نصب کنید را انتخاب کرده و با کلیک راست روی آن و ورود به گزینه Trouble shoot دستور العمل موجود برای ایراد نصب را پیگیری کنید.

3

اگر باز هم پرینتر شما نصب نشد درایو آن را remove کرده و دوباره نصب کنید. برای این کار باید از همان پنجره device and scaner استفاده نموده و مدل پرینتر خود را جستوجو کنید. دقت کنید که اتصال اینترنت شما برقرار باشد.

4 2

اگر پس از انجام این کار ها باز پرینتر نصب نشد یا روی صفحه نیامد باید گزینه The printer that i want isn’t listed را انتخاب کنید تا نصب انجام شود.

5 2

اگر دستگاه شما قدیمی باشد احتمالاً باز هم نصب نخواهد شد و شما مجبور هستید به صورت دستی درایو آن را نصب کنی. درایو تمام پرینتر ها در فایل با پسوند exe ارائه میگردد و با دانلود این فایل اجرا میشود.

6

تمامی کمپانی های تولید کننده پرینتر درایو ویندوز 10 را برای یک مدل از پرینترهای خود ارائه نمیکنند. این ویندوزها بجز نصب نشدن ممکن است اشکالات دیگری نیز ایجاد کند. در این حالت بهتر است از ویندوز 8 استفاده نمایید.

win10-printer

چه کارتریج هایی قابل شارژ کردن هستند؟

شارژ کارتریج 201A
شارژ کارتریج 83A
شارژ کارتریج 79A
شارژ کارتریج 12A
شارژ کارتریج 1102
شارژ کارتریج 17A
شارژ کارتریج 05A
شارژ کارتریج 85A
شارژ کارتریج 44A
شارژ کارتریج کانن 2540
شارژ کارتریج کانن 6020
شارژ کارتریج کانن 2540
شارژ کارتریج کانن 045
شارژ کارتریج برادر 2130
شارژ کارتریحج برادر 7360

راه های ارتباط با همیارپرینتر


کارشناسان و مشاوران همیار پرینتر در واحد پشتیبانی وفروش آماده پاسخگویی در تمام زمینه های مربوط به تعمیر و فروش کارتریج و ماشین های اداری به شما کاربران محترم می باشد.

آدرس : تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

تلفن : 02174861 / 09361002014 / 09361275517

ایمیل : Rayanchapgarsales@gmail.com

تماس با همیار پرینتر
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.