دسته‌بندی نشده

شارژ کارتریج در آجودانیه

شارژ کارتریج در آجودانیه

پرینتر مانند هر ماشین و دستگاه دیگری دارای قطعات مختلف و مصرفی است. گاهی خراب شدن یک قطعه مصرفی مخصوصاً کارتریج که یک قطعه بسیار مهم و کاربردی در دستگاه چاپگر میباشد، و هر چند وقت یکبار نیاز به شارژ دارد. تا از بروز آسیب های جدی به دستگاه شما جلوگیری نماید و همچنان با کیفیت فوق العاده بالایی عمل چاپ را برای شما عزیزان انجام دهد.

اگر این عمل انجام نشود، باعث به وجودآمدن اختلال و صدمه زدن به قسمت های دیگر پرینتر میگردد و شما را مجبور میکند تا به جای پرداخت یک هزینه جزئی مبلغ گزافی را بپردازید. همیار پرینتر برای شما عزیزان به خصوص برای افرادی که در منطقه آجودانیه سکونت دارند، این مشکل را حل نموده، به طوری که شما میتوانید با در نظر گر هزینه کمی دستگاه خود را سرویس کنید و همچنین کارتریج خود را بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب در محل آجودانیه شارژ نمایید.

شارژ کارتریج در آجودانیه

شارژ کارتریج در کدام محله های آجودانیه انجام میپذیرد؟

شارژ کارتریج در خیابان سباری آجودانیه

شارژ کارتریج در خیابان سباری آجودانیه

شارژ کارتریج در خیابان سباری آجودانیه

شارژ کارتریج در خیابان سباری آجودانیه


نکات مهم در رابطه با شارژ کارتریج


شارژ کارتریج

مسئله مهمی که میتوان در زمینه شارژ کارتریج به آن اشاره کرد تخلیه مخزن ضایعات کارتریج از تونر های سوخته قبلی می باشد. که هم وزن کارتریج را کاهش میدهد و هم در ادامه استفاده از کارتریج تازه شارژ شده تونر اضافی از مخزن ضایعات به روی درام باز نمیگردد و ایجاد خطوط سیاه عمودی روی پرینت نمیکند.

جزئیات فراوان دیگری نیز در این زمینه وحد دارد که کارشناسان و تکنسین های شرکت رایان چاپگر هنگام ارائه خدمات به آن توجه کامل دارند. با اینکه شارژ کارتریج از نظر هزینه نسبت به تعویض آن بسیار مقرون به صرفه است. اما گاهی استمرار و شارژ باعث استهلاک بیش از حد آن شده و به دستگاه پرینتر آسیب خواهد رساند. به طوریکه هزینه سرویس و تعمیر پرینتر بسیار بیشتر از تهیه کارتریج خواهد بود.

در چه زمانی دیگر نیاید کارتریج را شارژ نمود؟

در هنگام شارژ در صورتیکه بیش از 2 قطعه از کارتریج خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشد. از نظر هزینه و کیفیت کار صرقه به این است که کارتریج به طور کلی تعویض گردد. این کار باعث تضمین سلامت پرینتر شده و از هزینه های احتمالی در شارژ بعدی کارتریج جلوگیری میکند.

تکنسینهای همیار پرینتر با تجربه بالا در این زمینه راهنمایی لازم را به شما خواهند داد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای استفاده از کارتریج و پرینتر خود بگیرید.

شارژ کارتریج در آجودانیه

مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر


مجموعه همیار پرینتر با بهرهمندی از تجربه 20 ساله خود در زمینه انواع ماشینهای اداری و استفاده از دانش روز تمام تلاش خود را برای انجام بهترین خدمات و تعمیرات به کار گرفته است. از مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مجموعه همکیار پرینتر

شارژ کارتریج در محل کار شما در آجودانیه

شارژ کارتریج در اجودانیه.jpg 123 min

یکی از مسائلی که اختلاف درخواست در مورد آن زیاد است مسئله شارژ کارتریج در محل کار شما میباشد که اکنون به معایب و محاسن این امر میپردازیم. هنگامی که شما درخواست شارژ در محل خود را داشته باشید. تکنسینهای همیار پرینتر در اسرع وقت میتوانند این خدمات را برای شما ارائه دهند. شارژ در محل در صورتی ضرورت پیدا میکند که شما کارتریج یدک نداشته باشید یا کارتریج یدک شما خالی یا خراب باشد.

در اینصورت شارژ در محل کار برای شما مناسب خواهد بود و به بهترین نحو در محل کار توسط شارژ کار های با تجربه همیار پرینتر انجام خواهد شد. اما این عمل مانند مسکن بصورت مقطعی برایتان مفید خواهد بود.

شما دقیقا در زمانی متوجه می شوید که کارتریجتان خالی یا خراب است که نیاز به استفاده از آن را دارید. اگر کار چاپ و پرینت شما برایتان ضروری و فوری باشد ، قطعاً یک کارتریج یدک ساده همیشه داشته باشید و به محض استفاده از آن با مجموعه همیار پرینتر تماس حاصل نمایید تا اقدامات لازم جهت ثبت سفارش شارژ و خدمات انتجام شود. تا در موقعیت های بعدی مجدداً به مشکل برنخورید.

وقتی محیط کار شما دارای تنوع بالای پرینتر می باشد شارژ کارتریج در آجودانیه میتواند به شما کمک کند تا از عیوب احتمالی دستگاه پرینتر خود آگاهی بیشتری داشته باشید.

جوهر جدید نصب شده است اما پرینت نمی گیرد

کارتریج اورجینال یا اصل

کارتریجی که شما هنگام خرید یک دستگاه پرینتر در داخل آن وجود دارد و به صورت استارتر (با حجم تونر کم) یا یونیورسال (معمولی) میباشند. برای تهیه کارتریج یدک خرید کارتریج اورجینال به چند دلیل توصیه نمیشود.

یکی از این دلایل قیمت بسیار بالای آن با توجه به قیمت دلار میباشد. دومین مطلب بحث صنعت تخریب در کارتریح اورجینال است. یعنی پس از استفاده اولین بار از کارتریج شما باید به کل آن را تعویض نمایید. این یکی از تمهیدات کمپانی های بزرگ است. تا هم کارتریج های خود را به فروش برسانند و هم طبق قاعده استاندارد جهانی با هر بار تعویض کارتریج و جایگزین کردن آن با کارتریج نو سلامت پرینتر تضمین گردد.

ضعف دیگر استفاده از کارتریج اورجینال قدیمی آنها نسبت به زمان تولید به دلیل تحریم و عدم واردات است. از طرفی کارتریج اورجینال به تمام دلایل ذکر شده فاقد گارانتی می باشد. یعنی بعنوان مثال یک کارتریج کوچک را شما باید بدون گارنتی و هزینه های اضافی برای شارژ مجدد مانند تعویض درام ، مگنت و غیره به قیمت مثلاً یک میلیون تومان خریداری نمایید.

کارتریج های طرح

به کارتریج هایی که مشابه اصلی میباشند ولی تولید کارخانه های اصلی پرینتر نیستند کارتریج طرح گفته میشود. این کارتریج ها به خاطر عدم استفاده از صنعت تخریب و قیمت تمام شده بسیار پایین تر به صرفه بوده و عمدتاً در ایران از این کارتریج ها استفاده میشود.

تفاوت بین کارتریج های طرح بر اساس قطعات استفاده شده در ان تعیین و درجه بندی میشود. هرچه قطعات مصرفی کارتریج از قبیل درام، مگنت، بلید، فوم رولر و … ضعیف تر باشد کارتریج هم ضعیف تر و ارزانتر خواهد بود. یکی از اشتباهات رایج کاربران برای توجه بیش از حد به ارزان بودن کارتریج است که این اختلاف قیمت در اولین یا دومین شارژ کارتریج با استهلاک قطعات بیشتر جبران شده و چه بسا هزینه بیشتری برای مصرف کننده دارد.

همیار پرینتر بعنوان تولید کننده انواع کارتریج های مصرفی در ایران با برند آتریداد با توجه به کیفیت قطعات کارتریج سعی دارد تا محصولی مطابق با استاندارد های جهانی و فراتر از سایر رغبا به شما مصرف کننده گان ارائه دهد.

2021 01 28 13 23 46 ۳ آیا کارتریج رو عوض کنم یا شارژ مجدد انجام دهم ؟ ۵ نکته ی مهم که باید بدانید

تفاوت پرینتر استوک و ریفیر

b پرینتر 1

فروش کارتریج

مجموعه همیار پرینتر با تجربه بیش از 15 سال در زمینه ماشین های اداری به عنوان یکی از تولیدکنندگان داخلی کارتریج با نام تجاری آتریداد می باشد.ما، در این مجموعه علاوه بر کارتریج های با کیفیت ایرانی آتریداد ،هرآنچه مدنظر و موردنیاز شما در این زمینه باشد را تقدیمتان می کنیم.

شما می توانید از همیار پرینتر به عنوان مرجع اطلاعات و قیمت فروش انواع کارتریج طرح(فیک) ،اصلی (اورجینال) و تولید داخلی(آتریداد) استفاده نمایید و از مشاوره رایگان همیار پرینتر بهرمند شوید.

فروش کارتریج لیزری از مهم ترین حوزه های کارب همیار پرینتر می باشد که به لحاظ کیفیت برای کاربران حائز اهمیت است. انتخاب کارتریج با کیفیت به سهولت کارکردو سلامت پرینتر شما بستگی بسیار کمک می کند.شما می توانید با یک تماس از طریق تلفن 74861-021 با قسمت فروش کارتریج جوهری همیار پرینتر،مناسب ترین کارتریج را برای پرینتر خود تهیه نمایید.

remanufactured toner cartridges

کارتریج 1

با همیار پرینتر در ارتباط باشید


call center
تماس با ما 2

آدرس : ایران – تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

تلفن همراه و واتس آپ : 09361275517 / 09361002014

ایمیل: Rayanchapgarsales@admin

تلفن ثابت : 02174861

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.