پرینتر

تعمیر پرینتر در گاندی

تعمیر پرینتر در گاندی

تعمیر پرینتر در گاندی از دیگر اقداماتی است که مجموعه همیار پرینتر در جهت راحتی و آسایش کاربران خود در تمامی محله های تهران به شما مشتری عزیز خدماتی اعم از شارژ کارتریج در خیابان گاندی ،تعمیر پرینتر در خیابان گاندی تهران، تعمیر اسکنر در منطقه گاندی تهران،فروش انواع کارتریج و پرینتر در تهران نارمک و… ارائه می دهد.

هرگاه چاپگر شما با مشکل برخورد تها کافیست، با نمایندگی تعمیرات همیار پرینتر که مرکز تخصصی تعمیرات پرینتر و مرجع اصلی و قابل اعتمادی می باشد با 74861-021 تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق واتساپ 09361002014 و 09361275517 ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن برای تعمیر پرینتر شما ، تکنسین های خود را به محل موردنظرتان اعزام نماید.

شارژ کارتریج فوری در محل


پرینتر جوهریییییزیط

چگونه در خیابان گاندی تهران از همیار پرینتر برای تعمیر پرینتر استفاده کنیم؟

ببزسیز شسیزر ب

طریقه تنظیم کیفیت پرینتر و عوامل دخیل در کیفیت چاپ

کیفیت چاپ در پرینتر های لیزری به سلامت قسمت های مختلفی ارتباط دارد. در پرینترهای لیزری با توجه به بهرهمندی از تکنولوژی Laserjet کیفیت چاپ بسیار بالاست و به این مطلب توجه بسیاری شده است.

امروز کیفیت چاپ پرینترها یکی از مسائل مورد رقابت کمپانی های مطرح سازنده پرینتر شده است به طور کلی کیفیت چاپ به سه عامل کلی بستگی دارد:

قطعات پرینتر و تاثیر آن ها در کیفیت چاپ

در بین قطعات بسیار ریز و درشت پرینتر یک سری از آن ها به لحاظ دخالت مستقیم در چاپ و تماس با تونر و کاغذ به سرعت روی کیفیت چاپ تاثیر می گذارد.اصلی ترین قسمت در کیفیت چاپ کارتریج پرینتر می باشد.

کارتریج به واسطه داشتن قطعات متعدد که مستقیما با تونر و کاغذ درگیر هستندو عمل ریزش و پردازش تونر روی کاغذ را به عهده دارند بسیار در کیفیت چاپ دخیل است.

قطعاتی مانند بلید، مگنت، درام، فوم رول، حتی بوش های مگنت روی چاپ تاثیر مستقیم دارند همین مسئله انتخاب کارتریج را به یک امر اساسی در چاپ تبدیل می کند.

از قطعات دیگری که در پرینتر بروی کیفیت چاپ موثر هستند هم می توان از لیزر پرینتر،فیلم فیوزینگ ،رول پرس، فیوزینگ، هیتر و… نام برد که به طور کامل در مقاله های دیگر به توضیح آن ها پرداخته ایم.

پرینتر ببی

تنضیمات مربوط به کیفیت چاپ در پرینتر

اگر شما از سلامت کامل کارتریج و سایر قطعات دخیل در پرینتر خود اطمینان دارید .ولی هنوز نیاز به کیفیت بالاتری در پرینت دارید باید به سراغ تنظیمات خود پرینتر بروید. اینکار را می توناید از طریق منوی خود دستگاه پرینتر انجام دهید. منو در دستگاه های مختلف متفاوت می باشد به همین علت به صورت کلی شما را راهنمایی می کنیم .

1)شما باید با استفاده از کلید های منو روی دستگاه پرینتر به دنبال گزینه print quality یا print resolution بگردید که در قسمت setting قرار دارند.

2)پس از پیدا کردن گزینه مورد نظر کیفیت پرینت را از بین گزینه های احتمالی high-normal-low روی آیتم high قرار دهید تا از بالاترین سطح کیفی آن دستگاه بهره مند شوید.

در برخی دستگاه ها مانند سامسونگ و اغلب پرینترهای چندکاره برای افزایش و یا تنظیم کیفیت کپی نیز این منو و دسترسی وجود دارد.شما با ورود به قسمت copy setting به گزینه موردنظرتان دست خواهید یافت و تنظیم دلخواه خود را انجام خواهید داد.

5ca5f1bbe43fb 2

تنظیمات سیستم رایانه و نرم افزار

یکی دیگر از راه کارهای تنظیم و افزایش کیفیت پرینت کنترل از طریق کامپیوتری است که دستور پرینت را به دستگاه پرینتر می دهد.هنگام پرینت گرفتن با ورود به قسمت optiont در صفحه print و باز کردن پنجره print quality میتوانید گزینه high را انتخاب کرده و دستور پرینت با بالاترین کیفیت را به دستگاه بدهید.

تعمیر پرینترررر 1

تعمیر پرینتر در گاندی در چه محدوده هایی انجام می شود؟


  • تعمیر پرینتر در خیابان شیخ بهایی
  • تعمیر پرینتر در خیابان شیراز
  • تعمیر پرینتر در خیابان آرارات
  • تعمیر پرینتر در خیابان سئول
  • تعمیر پرینتر در خیابان ده ونک
gandi5 e1667131120759

  • تعمیر پرینتر در خیابان جهان کودک
  • تعمیر پرینتر در میدان عطار
  • تعمیر پرینتر در خیابان خدامی
  • تعمیر پرینتر در خیابان پردیس
  • تعمیر پرینتر در خیابان نگار

کیفیت چاپ در پرینتر های لیزری و نحوه تنظیم آنخدمات همیار پرینتر


ارتباط با مجموعه همیار پرینتر

تماس با ما
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.