کارتریج

تعمیر پرینتر در پاسداران

تعمیر پرینتر در پاسداراننن

تعمیر پرینتر در پاسداران یکی از نیاز مندی های مهم مردم امروز به حساب می آید. بر همین اساس مجموعه همیار پرینتر به عنوان اولین مرکز تعمیر پرینتر در محل در میان مردم و کاربران شناخته و محبوب شده است.مجموعه همیار پرینتر با ایجاد یک تیم فوق تخصصی با هدف سرعت بخشیدن در خدمات مربوط به ماشین های اداری و تعمیر پرینتر در پاسدارن بهترین خدمات را با بیشترین رضایت مندی به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. به این صورت که شما مشتری عزیز بدون آنکه نیاز باشد دستگاه خود را از محل موردنظرش جابه جا نمایید و ریسک خرابی دیگر قطعات آن را بر عهده بگیرید تنها با تماس با کارشناسان مابه شماره 74861-021 و ثبت در خواست خود مجموعه همیار پرینتر در کمترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و تکنسین های حرفه ای خود را برای رفع مشکل شما و تعمیر پرینتر در پاسداران اعزام می نماید.

پرینتر لیزری و انواع دسته بندی آن

با توجه به رفع معایب در پرینترهای جوهری تکنولوژی لیزر و تونر به تدریج جایگزین مناسبی برای جوهر گردید.امروزه پرینترهای لیزری چه تک رنگ مشکی و چه در دستگاه های رنگی به خوبی از عهده انواع پرینت های اداری ،خانگی و تجاری بر می آیند.شما کاربر گرامی به راحتی می توانید از هر یک از پرینتر های لیزری استفاده نمایید. و تفاوت آن ها صرفاً به میزان کارکرد روزانه و قابلیت های ضمیمه پرینتر بر می گردد. میزان توان پرینتر با دسته بندی خانگی (کمترین استفاده) ، تجاری (استفاده متوسط) ، اداری( پر مصرف) تقریبا به راحتی با جثه و اندازه پرینتر قابل تشخیص و انتخاب است.


پرینتتر 15a
پرینتر 15a
پرینتر 15aش
پرینتر 506dn
402dn
پرینتر 402a
040 main

تفاوت تونرها در چیست؟

تونر (tuner) همان پود آرد مانند مشکی یا رنگی است که جهت شارژ کارتریج از آن استفاده می شود.در واقع پس از جوهرهای مایع و با به وجود آمدن دستگاه های پرینتر و کپی لیزری و جوهر و دردسرهای آن جای خود را به تورن داد. تونر نسبت به جوهر به خاطر جامد گونه ای که دارد دارای محاسن بیشتر و مشکلات و آلودگی کمتری است.

تونر ترکیبی از کربن،پلیمرهای پلاستیک می باشد که در فرآیند های چاپ با خاصیت مغناطیس پذیری که دارد از آن استفاده می شود.

تونر ها از نظر دانستیه و مغناطیس پذیری که باعث نشست روی کاغذ و چپخت آن در فیوزینگ دستگاه می شوند با هم تفاوت دارند.

پرینترهای لیزری به طورمعمول شامل دو بخش مصرفی هستند: خود کارتریج تونر (توانایی چاپ  2000 صفحه) و قطعه ی درام (توانایی چاپ 40000 صفحه). برخی از کارتریج های تونری واحد درام را در کارتریج طراحی می کنند ، و درام و کارتریج به طور همزمان تعویض می شوند.


تعمیر پرینتر و محیط زیست


کارتریج پرینتر های لیزری بوسیله تونر تغذیه می شوند.تونر پودری است آرد مانند که از ترکیب کربن و پلیمر های خاص تشکیل شده و قابلیت پذیرش بار مغناطیسی دارد.

پراکندگی تونر به نحوی است که اگر 100 گرم از آن را در مقابل یک پنکه قرار دهیم می تواند یک اتاق 12 متری را کاملا سیاه و آلوده کند.از طرفی با توجه به ماهیت شیمیایی که دارد. برای سلامتیی انسان و حتی گیاهان بسیار مضر بوده و در تنفس اختلال ایجاد می کند.

به همین دلیل برای شارژ کارتریج در شهرک غرب و تعویض تونر بهتر است از دستگاه های مکش و تخصصی شارژ کارتریج در دفتر فنی همیار پرینتر استفاده نمودتا مانع پخش شدن آن در فضا شود.

این دستگاه ها با قدرت جذب بالا توسط فیلتر های هوشمند مانع از آسیب و آلودگی ممحیط زیست می شوند. از این رو توصیه اکید ما در همیار پرینتر این است که علی رغم نیاز فوری به شارژ کارتریج از انجام این عمل در محل کار خودتان جداً خودداری نمایید.

شارژ کارتریج در شهرک غربب 1

تعمیر پرینتر در پاسداران در چه محدوده هایی انجام می شود؟

Pasdaran Street Tehran
  • تعمیر پرینتر در خیابان نوبنیاد پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان لنگری پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان گیلان پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان پایدارفرد پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان بوستان ها پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان گلستان پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان نیستان پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان دشتستان پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان دیباجی پاسداران
  • تعمیر پرینتر در خیابان اختیاریه پاسداران

چرا بهتر است ماشین های اداری خود را به همیار پرینتر بسپارید؟

مجموعه همیار پرینتر با بهره مندی از تجربه 20 ساله خود در زمینه انواع ماشیتهای اداری و استفاده از دانش روز تمام تلاش خود را برای انجام بهترین خدمات و تعمیرات به کار گرفته است.

از مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:


شارژ کارتریج


مجموعه همیار پرینتر با اتکا به تجربه و دانش فنی تکنسین های دوره دیده خود ، بعنوان مرکز مجاز و مجهز آماده خدمت رسانی در زمینه ماشین های اداری و شارژ کارتریج از هر برندی که باشد به شما کاربران گرامی است. استفاده از بهترین تونر و مرغوب ترین قطعات مصرفی در شارژ کارتریج لیزری باعث شده تا رضایت تمامی مشتریان تا به این لحظه فراهم گردد. قیمت و هزینه شارژ کارتریج جوهر افشان نیز در کلیه مناطق یکسان و ارزانتر از تعرفه اتحادیه می باشد. شما میتواند هر بار میزان تونر و کیفیت چاپ خود را کنترل نمایید تا از مرغوبیت شارژ کارتریج توسط ما مطئن شوید.

Toner Service

ارتباط با همیار پرینتر

کارشناسان و مشاوران همیار پرینتر در واحد پشتیبانی وفروش آماده پاسخگویی در تمام زمینه های مربوط به تعمیر و فروش کارتریج و ماشین های اداری به شما کاربران محترم می باشد.

مجموعه ما با هدف آسان سازی و تسریع در خدمات رسانی به مشتریان خود به صورت 24 ساعته پاسخگو مشکلات و نیاز های شما می باشد.برای ارتباط با تیم تخصصی همیار پرینتر تنها کافیست با شمار ه های زیر تماس حاصل فرمایید و درخواست خود توسط کارشناسان ما ثبت نمایید تا در کتر از یک ساعت به مشکل شما رسیدگی شود.

آدرس:تهران – خیابان شریعتی، خیابان ظفر ، کوچه شریفی پلاک 4 واحد 4

ایمیل: Rayanchapgarsales@admin

موبایل: 09361275517

موبایل:09361002014

تلفن:74861-021

Contact us

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.