دسته‌بندی نشده

تعمیر پرینتر در سئول

تعمیر پرینتر در سئول

مجموعه همیار پرینتر با در نظر داشتن نیاز های امروزه ی جامعه در زمینه تعمیرات و شارژ کارتریج در محل تصمیم به راه اندازی شعبه های سرویس و تعمیر پرینتر در منطقه های مختلف تهران اقدام نموده و آماده خدمات رسانی در تمام نقاط تهران به مشتریان و کاربران گرامی خود می باشد. و شما در صورت خرابی دستگاه کپی،پرینتر ،شارژ کارتریج و… تنها کافیست با مجموعه همیار پرینتر جهت تعمیر پرینتر در سئول تماس حاصل فرمایید. تا در کمترین زمان ممکن تکنسین های خود را به محل مورد نظر اعزام نماید.

مشتریان عزیز میتوانند بدون آنکه نیاز باشد دستگاه خود را از محل موردنظرش جابه جا نمایند و ریسک خرابی دیگر قطعات آن را بر عهده بگیرید تنها با تماس با یک تماس به کارشناسان ما با شماره 02174861 خواست خود مجموعه همیار پرینتر در کمترین زمان ممکن ثبت نمایند تا درخواست آنان در ابتدا بررسی گردد و تکنسین های حرفه ای، خود را با سرعت به منطقه برسانند.

پرینتر چندکاره چیست؟

کارتریج جوهری و تونر

تانک جوهر چیست؟

تانک یا مخزن جوهر دارای 4 ، 6 یا 8 قسمت مجزا میباشد و فقط برای پرینترهای جوهری قابل استفاده میباشد. که 4 یا 6 رنگ آن مجزا بوده و کارتریج های جداگانه دارند. یعنی برای پرینترهای قدیمی که فقط شامل 2 تا کارتریج هستند و 3 رنگ آن در یک کارتریج است نمیتوان از تانک جوهر استفاده نمود.


تونر چیست؟

تونر (Tuner) همان پودر آرد مانند مشکی یا رنگی است. که جهت شارژ کارتریج از ان استفاده میشود. درواقع پس از جوهر های مایع و با بوجود آمدن دستگاه های پرینتر و کپی لیزری جوهر و دردسرهای آن جای خود را به تونر داد. تونر نسبت به جوهر به خاطر حالت جامد گونه ای که دارد و دارای محاسن بیشتر و مشکلات و آلودگی کمتری است.

61842902
best printer johari

پرینتر جوهری چیست؟

امروزه با وجود پرینتر های لیزری و به واسطه سرعت و کیفیت مناسب آن ها ، استفاده از پرینتر های جوهری بسیار کمرنگ شده است. پرینترهای لیزری آلودگی و کثیف کاری های جوهر را ندارند و به همین علت مورد استقبال واقع شده اند. اما شفافیت و وضوح چاپ در پرینتر های جوهری در مقایسه با رنگی لیزری بیشتر است.از این نمونه پرینتر فقط در عکاسی ها، دفاتر فنی که نیاز به چاپ بیشتر با کیفیت بالاتر دارند، استفاده میکنند.


مزایای استفاده از همیار پرینتر


همه ی ما در هنگام نیاز به خدمات و محصولات یک شرکت و کمپانی در جستجوی نزدیک ترین نمایندگی معتبر آن شرکت هستیم.
بهتر است بدانید که اکثر همکاران با عناوین غلط خود را به عنوان نمایندگی معرفی می کنند و به دلیل تحریم های چندین ساله کمپانی اچ پی hp هیچ نمایندگی رسمی و غیر رسمی در ایران ندارد.
همیار پرینتر با دارا بودن چند دفتر خدمات و فروش در مرکزیت مناطق اداری شهر تهران و کلیه خدمات مربوط به پرینتر ها و کارتریج های hp-canon-samsung-brother-sharp-toshiba-lexmark-ricoh-xerax را در مناطق 24 گانه تهران به شما کاربران گرامی ارائه می دهد.
مجموعه همیار پرینتر قادر است در تمام زمینه های خدمات اعم از ؛ شارژ کارتریج در سئول،فروش کارتریج و پرینتر در سئول،تعمیر کارتریج در سئول و… رضایت مشتریان محترم خود را به طور 100% با انجام خدمات و تعمیر در محل به طور کاملا تضمینی جلب نماید.
شما کاربران و مشتریان همیشگی همیار پرینتر می توانید با افزایش تعداد کارتریج های شارژی خود از سرویس رایگان شرکت همیار پرینتر بهره مند شوید و کارتریج های خود را بدون هزینه ایاب و ذهاب و مزاحمت تکنسینها در محیط آرام کاری خود به بهترین حالت به اجام برسانید.
کلیه هزینه ها و اجرت خدمات همیار پرینتر بدون در نظر گرفتن منطقه شمال شهر و طبق تعرفه اتحادیه می باشد. این امر آسودگی خاطر شما را در جهت کنترل هزینه های مربوط به تجهیزات اداری مجموعه تان فراهم می نماید.
مزایای همیار پرینتر

علت های احتمالی جستجوی ایرادهای تعمیر پرینتر

 • چرا پرینترم پرینت نمیگیره؟
 • چرا پرینترم سفید پرینت میگیره؟
 • چرا پرنترم کمرنگ چاپ میکنه؟
 • چرا پرینترم سایه میندازه؟
 • چرا پرینترم روشن نمیشه؟
 • چرا پرینترم آفلاین؟
 • چرا پرینترم وصل نمیشه؟
 • چرا پرینترم نصب نمیشه؟
 • چرا پرینترم کج پرینت میگیره؟
 • چرا پرینترم سیاه چاپ میکنه؟
 • چرا صفحات چاپ شده با چاپگر کم رنگ شده؟
 • چرا پرینترم خاموش نمیشه؟
orginal 16577830629162 5 امکانی که طراحی سایت شرکتی می دهد 2

شارژ فوری کارتریج در سئول


با توجه به موقعیت مکانی شرکت همیار پرینتر که در محدوده ظفر- میرداماد قرار دارد و انتخاب این منطقه با وجود هزینه های بسیار بالا،تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی در زمینه شارژ کارتریج در سئول و تعمیر پرینتر های شما میباشد. اما مسئله مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که شما کاربران گرامی دقیقاً وقتی متوجه اتمام شارژ کارتریج یا خرابی آن شدید که به شدت به استفاده از دستگاه نیاز دارید.
توصیه ما به تمامی کاربرانی که از حداقل یک دستگاه پرینتر استفاده میکنند این است که حداقل حتماً یک کارتریج یدک داشته باشند. وجود کارتریج یدک شما را از تعجیل در شارژ به صورت سطحی و توسط هر فرد نامتخصص مصون می دارد.

hp shopping printer cartridges india 9 3 2015 banner


ممکن است کارتریج مورد استفاده شما مستهلک باشد یا ایراد عمده ای داشته باشد که ارزش شارژ مجدد نداشته باشد. اگر شما کارتریجح یدک نداشته باشید مجبور خواهید شد از کارتریج خراب استفاده کنید تا زمانیکه کارتریج جدید به دستتان برسد. این مووع ممکن است به دستگاه چاپگر شما آسیب برساند یا اینکه اجباراً صبر کنید تا کارتریج نو تهیه کنید.
پس وجود یک کارتریج یدک سالم بسیار لازم و ضروری است. مگر اینکه شما هرگز کار فوری با پرینتر نداشته باشید. گاهی کاربران محترم با وجود کارتریج یدک باز هم به مشکل برخورد میکنند و این امر ناشی از آن است که کارتریج خالی شده را کنار گذاشته و برای شارژ آن اقدام نمیکنند. دقت کنید! شما همیشه باید یک کارتریج پر و آماده به صورت زاپاس در اختیار داشته باشید.

درخواست مشاوره آنلاین

ارتباط با ما

مشاوره آنلاین و صادقانه در صورت خرید کالای جدید و بروز مشکل در دستگاه و کارتریج شما

درخواست تعمیر در محل

icon 1 e1663580175157

انجام خدماتی اعم از تعمیرات جزئی و سرویس دوره ای پرینتر و ماشین های اداری در همیار پرینتر

درخواست شارژ کارتریج

لذسبیسس

شارژ و تعمیر انواع کارتریج توسط متخصص ترین تکنسین ها در همیار پریتنر

چرا کاغذ هنگام خارج شدن از پرینتر گرم است؟


فیوزینگ قسمتی از پرینتر های لیزری است که در آخرین مرحله چاپ عمل پخن تونر و تثبیت آن روی کاغذ را انجام میدهد. فیوزینگ از چند قطعه بنام های پرس فیوزینگ ، فیلم فیوزینگ و هیتر یا هات رول تشکیل شده است. اگر شما کاغذ را قبل از رسیدن به فیوزینگ از دستگاه خارج کنید و با دست روی قسمت های چاپ شده بکشید، خواهید دید که تونر و نوشته از روی کاغذ به راحتی پاک میشوند. یعنی اگر فیوزینگ با مشکل چاپ مواجه شده باشند یکی از علائم آن همین پاک شدن تونر و نوشته ها میباشد.

وقتی برگه پس از درام و انجام عمل چاپ متن یا تصویر در حال خروج از دستگاه پرینتر است،میبایست از بین غلتک های فیوزینگ عبور کرده و در عین حال که تونر با فشار غلتک ها به کاغذ میچسبد با ایجاد حرارت توسط هیتر فیوزینگ تونر اصطلاحاً پخته شده و با کاغذ اجین میگردد.

برای همین است که وقتی پرینت را از دستگاه دریافت میکنید متوجه گرمای کاغذ میشوید. این حرارت در دستگاه هایی مانند: سامسونگ بیشتر است. اما اگر متوجه شدید که حرارت از حالت نرمال همیشگی بیشتر شده و کاغذ داغ تر میشود باید به پرینتر استراحت بدهید تا آسیب به سایر قسمت های فیوزینگ نرسد. گرفتن پرینت تعداد بالا در زمان کم به پرینتر شما مخصوصاً فیوزینگ آسیب میزند. پس توجه داشته باشید حتی الامکان اگر نیاز به پرینت زیاد دارید آن را به صورت تدریجی انجام دهید.

shutterstock 402967576

شارژ کارتریج


مجموعه همیار پرینتر با اتکا به تجربه و دانش فنی تکنسین های دوره دیده خود ، بعنوان مرکز مجاز و مجهز آماده خدمت رسانی در زمینه ماشین های اداری و شارژ کارتریج از هر برندی که باشد به شما کاربران گرامی است. استفاده از بهترین تونر و مرغوب ترین قطعات مصرفی در شارژ کارتریج لیزری باعث شده تا رضایت تمامی مشتریان تا به این لحظه فراهم گردد. قیمت و هزینه شارژ کارتریج جوهر افشان نیز در کلیه مناطق یکسان و ارزانتر از تعرفه اتحادیه می باشد. شما میتواند هر بار میزان تونر و کیفیت چاپ خود را کنترل نمایید تا از مرغوبیت شارژ کارتریج توسط ما مطئن شوید.

شارژ کارتریج

ارتباط با مجموعه همیار پرینتر


راه های ارتباط با همیار پرینتر min
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.