ماشین های اداری

تعمیر پرینتر در انقلاب

تعمیر پرینتر در انقلاب

خیابان انقلاب در منطقه 11 کلان شهر تهران واقع شده است. که کتاب فروشی های بزرگ ، مراکز چاپ و دانشگاه تهران در این محدوده قرار گرفته اند. با در نظر گرفتن این که در هر یک از مکان های نام برده شده تعداد زیادی پرینتر و دستگاه کپی وجود دارد.و روزانه بی نهایت از دستگاه استفاده میکنند. و هر زمان امکان دارد که دستگاه کپی یا پرینتر آنان دچار مشکل شود.
مجموعه همیارپرینتر این مشکل را برای افراد در انقلاب حل نموده به گونه ای شما کافیست با شماره گیری 02174861 و 09361002014 شمارهگیری نموده و با مشاورین ما در زمینه تعمیر پرینتر در انقلاب صحبت نمایید. تا کارشناسان ما در ابتدا مشکل را بررسی نموده و در صورت نیاز مختصصین حرفه ای که در تعمیر پرینتر تبحر به سزایی دارند را به محل شما در خیابان انقلاب اعزام نمایند.


تعمیر پرینتر در انقلاب


تعمیر پرینتر در انقلاب
تعمیرکار

مجموعه همیار پرینتر قادر است در تمام زمینه های خدمات اعم از ؛ تعمیر پرینتر در کارگر، فروش کارتریج و پرینتر در کارگر،تعمیر کارتریج در کارگر و… رضایت مشتریان محترم خود را به طور 100% با انجام خدمات و تعمیر در محل به طور کاملا تضمینی جلب نماید.بهترین قیمت تعمیر پرینتر را با بهترین کیفیت از مجموعه همیار پرینتر بخواهید، برای مشاوره با کارشناسان ما و دریافت سرویس تعمیر پرینتر در کارگر با 74861-021 تماس بگیرید.

فروش کارتریج

مجموعه همیار پرینتر با تجربه بیش از 15 سال در زمینه ماشین های اداری به عنوان یکی از تولیدکنندگان داخلی کارتریج با نام تجاری آتریداد می باشد.ما، در این مجموعه علاوه بر کارتریج های با کیفیت ایرانی آتریداد ،هرآنچه مدنظر و موردنیاز شما در این زمینه باشد را تقدیمتان می کنیم.

شما می توانید از همیار پرینتر به عنوان مرجع اطلاعات و قیمت فروش انواع کارتریج طرح(فیک) ،اصلی (اورجینال) و تولید داخلی(آتریداد) استفاده نمایید و از مشاوره رایگان همیار پرینتر بهرمند شوید.

فروش کارتریج لیزری از مهم ترین حوزه های کارب همیار پرینتر می باشد که به لحاظ کیفیت برای کاربران حائز اهمیت است. انتخاب کارتریج با کیفیت به سهولت کارکردو سلامت پرینتر شما بستگی بسیار کمک می کند.شما می توانید با یک تماس از طریق تلفن 74861-021 با قسمت فروش فروش پرینتر همیار پرینتر،مناسب ترین کارتریج را برای پرینتر خود تهیه نمایید.

شارژ کارتریج فوری 1024x344 3
پرینتر 3

✔جهت کسب اطلاعات بیشتر و خدمات کلیک کنید✔

مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر min 2

نصب پرینتر در ویندوز 10 و مشکلات مربوط به آن


1N min

در کنترل پنل (CONTOROL PANEL) گزینه (Devise and printer) را باز کنید: در اولین قدم باید از ابزار های عیب یابی که در سیستم عامل ویندوز 10 وجود دارند استفاده کنید. باورود به ستون (start) و سپس (Devise and printer) تنظیمات اتصال پرینتر را چک نمایید.

2N min

در گام بعدی پرینتری که می خواهید نصب کنید را انتخاب کرده و با کلیک راست روی آن و ورود به گزینه trouble shoot دستور العمل موجود برای ایراد نصب را پیگیری کنید.

3N min

اگر باز هم پرینتر شما نصب نشد درایو آن را remove کرده و دوباره نصب کنید.برای ایتکار باید از همان پنجره (Devised scaners) استفاده نموده و مدل پرینتر خود را جستجو کنید. دقت کنید که اتصال اینترنت پرینتر شما برقرار باشد.

4N min

 اگر باز هم پرینتر شما نصب نشد یا روی صفحه نیامد با گزینه the printer that i want isnt listed را انتخاب کنید تا پرینتر شما بروی دستگاه نصب شود.

5N min

 اگر دستگاه شما قدیمی باشد احتمالا باز هم نصب نخواهد شد و شما مجبور هستید به صورت دستی درایو آن را نصب کنید. درایو تمام پرینتر ها در فایل exe ارائه می گردد.و با دانلود این فایل اجرا می شود.

6N min

تمامی کمپانی های تولید کننده پرینتر درایو ویندوز 10 را برای یک مدل از پرینتر های خود ارائه نمی کنند.این ویندوز ها به جز نصب نشدن پرینتر اشکالات دیگری نیز ایجاد می کنند.بهتر است از ویندوز 8 استفاده کنید.

setup printer windows 10 min

پرینتر لیزری


12354

پرینتر جوهری نسبتاً قدیمی تر از پرینتر های لیزری می باشد.سازوکار کاملاً متفاوتی با پرینتر های لیزری دارند مهم ترین تفاوت پرینتر های لیزری و جوهر افشان در تغذیه آنهاست که از جوهر مایع استفاده می شودو طبیعاً سیستم عملکرد ،اجزا،و قطعات پرینتر نیز باید با مایع بودن جوهر منطبق باشد.این دستگاه ها در ابتدا با دو کارتریج که یکی حاوی رنگ مشکی و دیگری شامل هر 3 رنگ آبی،قرمز و زرد بود کار می کردند.ولی به مرور زمان رنگها به صورت مجزا در کارتریج های جداگانه قرار گرفتند تا از بروز اشکالاتی مانند تداخل رنگها و برطرف نمودن ایراد (هر رنگ به صورت مجزا) جلوگیری می شود.

پرینتر مصارف اداری 1 1 3 768x424 1

با توجه به رفع معایب در پرینتر های جوهری تکنولوژ ی لیزری و تونر به تدریج جایگزین مناسبی برای جوهر گردید.امروزه پرینتر های لیزری چه تک رنگ مشکی و چه در دستگاه های رنگی به خوبی از عهده انواع پرینت های اداری ، خانگی و تجاری بر می آیند و شما کاربران گرامی به راحتی میتوانید از هر یک از پرینتر های لیزری استفاده نمایید و تفاوت آنها صرفاً به میزان کار کرد روزانه و قابلیت های ضمیمه پرینتر میگردد. میزان توان پرینتر با دسته بندی خانگی (کمترین استفاده) ، تجاری (استفاده متوسط) و اداری (پر مصرف) به راحتی تا حدودی اندازه پرینتر قابل تشخیص و انتخاب است.

همانطور که میدانید پرینتر یک دستگاه الکترونیکی ، مکانیکی پیچیده و هوشمند بوده و تکنولوژی لیزر نیز به این حساسیت افزوده است. با این اوصاف دستگاه پرینتر نیز مانند هر ماشین و دستگاه دیگری طبیعتاً به نظافت و رسیدگی خاص خود دارد. متاسفاُنه نه گاهی کاربران گرامی از این مسئله غافل هستند یا فکر میکنند پرینتر نیازی به نظافت نداشته یا با مشکل مواجه میشود. اما باید گفت نظافت و رسیدگی به پرینتر از مهمترین مسائلی که به کیفیت سلامت و عمر دستگاه می افزاید. نظافت پرینتر مانند هر دستگاهی نیازمند لوازم ، مواد و ابزار مخصوص به خود است. که باید توجه داشته باشید به درستی از مواد تمیز کننده استفاده کنید.و به دلیل اینکه پرینتر لیزری برای چاپ از تونر بهره می بردعمده آلودگی دستگاه نیز از پخش شدن پودر تونر ناشی میشود و شما باید با ابزار زیر به تمیز کردن آن اقدام نمایید.

کیفیت هر دستگاه و عملی مهمترین دستاورد عملکرد است .
انجام هر کاری بدون توجه به کیفیت آن نتیجه را بی اثر و کمرنگ میکند. در مقابل نتیجه عملکرد با کیفیت رضایت کامل مخاطب را به راحتی فراهم میکند.
در زمینه چاپ هم کیفیت چاپ غیر قابل اغماز و چشم پوشی است.
هر اختلال و ایرادی در کیفیت چاپ ممکن است مشکلات بزرگی بوجود بیاورد.
تصور کنید دستگاه شما یک یا چند نقطه بسیار ریز در هنگام چاپ روی کاغذ ایجاد میکند.
حال اگر این پرینتر در بانک در حال استفاده باشد و این نقطه در یک سند بانکی قرار بگیرد با ایجاد یک صفر در کنار اعداد دیگر میتواند مشکل آفرین شود یا در دفاتر اسناد رسمی و… یک نقطه بسیار حائز اهمیت است.

جوهر min

چرا باید از خدمات همیار پرینتر استفاده کنیم؟

مجموعه همیار پرینتر قادر است در تمام زمینه های خدمات اعم از ؛ شارژ کارتریج در مجیدیه،فروش کارتریج و پرینتر در مجیدیه،تعمیر کارتریج در مجیدیه و… رضایت مشتریان محترم خود را به طور 100% با انجام خدمات و تعمیر در محل به طور کاملا تضمینی جلب نماید.
شما کاربران و مشتریان همیشگی همیار پرینتر می توانید با افزایش تعداد کارتریج های شارژی خود از سرویس رایگان شرکت همیار پرینتر بهره مند شوید و کارتریج های خود را بدون هزینه ایاب و ذهاب و مزاحمت تکنسینها در محیط آرام کاری خود به بهترین حالت به اجام برسانید.
کلیه هزینه ها و اجرت خدمات همیار پرینتر بدون در نظر گرفتن منطقه شمال شهر و طبق تعرفه اتحادیه می باشد. این امر آسودگی خاطر شما را در جهت کنترل هزینه های مربوط به تجهیزات اداری مجموعه تان فراهم می نماید.

621757a3e2b9e 1 min

راه های ارتباطی با مجموعه همیار پرینتر در انقلاب


راه های ارتباط با همیار پرینتر min 1
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.