دسته‌بندی نشده

تعمیر پرینتر در اقدسیه

تعمیر پرینتر در اقدسیه

اقدسیه یکی از مناطق اعیان نشین میباشد که در شمال تهران واقع شده است و دارای ادارات ، مدارس و منازل بسیاری میباشد. امروزه افراد برای ایجاد سهولت در کار خود و جلوگیری از ترافیک و آلودگی هوا در محیط کار یا منزل خود پرینتر نگهداری میکنند. یک مشکلی که ممکن است بعد از مدتی استفاده از دستگاه بوجود بیاید خرابی و ایجاد یک سری ارور هایی میباشد که پرینتر یا دستگاه کپی به شما نشان میدهد. مجموعه همیار پرینتر این مشکل را برای شما ساکنین محترم منطقه اقدسیه برطرف نموده تا شما عزیزان بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب بتوانید مشکل تعمیر پرینتر در اقدسیه را در هر خیابان از اقدسیه که هستید دستگاه خود را تعمیر نمایید.

IMAGE634562822526617377 min

تعمیر پرینتر در اقدسیه

تعمیر پرینتر min 1
تعمیر پرینتر در خیابان موحد دانش اقدسیه
تعمیر پرینتر در خیابان اندرزگو اقدسیه
تعمیر پرینتر در خیابان سباری اقدسیه
تعمیر پرینتر در خیابان لنگری اقدسیه

تعمیر فوری پرینتر در اقدسیه


راهنمای انتخاب پرینتر های جوهری


تعمیر پرینتر جوهر افشان
تعمیر پرینتر در اقدسیه
تعمیر پرینتر در اقدسیه
خدمات همیار پرینتر در اقدسیه


Printers Home Offices

چند نونه از ایرادهای چاپی ناشی از خرابی کارتریج


سوالات مرتبط با کارتریج


این مسئله تا حدود زیادی به نوع تونر و کیفیت کارتریج مصرفی بستگی دارد. اگر برای شارژ کارتریج که به عنوان مثال در اولین استفاده 2000 برگ پرینت داده همان نوع تونر قبلی که در ابتدا داخل کارتریج بود استفاده کنید طبیعتاً به لحاظ استهلاک قطعات بعد از 2000 بار پرینت گرفتن کاهش می باید. یعنی در حالت عادی بعد از هر بار شارژ از کیفیت و ظرفیت کارتریج مقداری کاسته میشود. ولی اگر شما با شارژ مجدد کارتریج قطعات مصرفی آن را نیز تعویض نمایید و همان مقدار تونر با همان کیفیت را داخل کارتریج بریزید تقریباً به همان مقدار اول پرینت خواهد داد حال اگر از تونر با کیفیت تری استفاده کنید و قطعات کارتریج تان سالم باشد چه بسا از همان وزن تونر تعداد پرینت بیشتری هم بتوانید بگیرید.

بهتر است بدانید که قاعده و استاندارد جهانی در مورد استفاده از کارتریج این است که بعد از خالی شدن آن را تعویض نمایید تا همیشه پرینت عالی و درجه یک داشته باشید و هم سلامت دستگاهتان تضمین شود. در ایران به دلیل صرفه اقتصادی شارژ کارتریج بسیار مرسوم و متداول است. در حال حاضر هزینه شارژ کارتریج حدود 25% قیمت کارتریج نو میباشد و حتی با تعویض 2 قطعه از آن بهمراه شارژ باز هم این کار توجیه دارد و شما میتوانید مادامی که کاست کارتریج قابلیت خود را حفظ نموده از آن استفاده کنید. اما کاربرانی که به کیفیت و سلامت دستگاه خود اهمیت میدهند بهتر است زمانی که در شارژ کارتریج نیاز به تعویض 2 قطعه مصرفی داشت اقدام به جایگزینی و تعویض آن نمایند.

printer parts 1500x200 1

راه های ارتباط با همیار پرینتر

تماس با ما
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.