ماشین های اداری

تعمیر پرینتر در اختیاریه

تعمیر پرینتر در اختیاریه

تعمیر پرینتر در اختیاریه یکی از خدماتی است که جهت ایجاد آسایش و امنیت مجموعه همیار پرینتر در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بتوانید بدون طی کردن مسافت طولانی و حمل دستگاه از خدمات این مجموعه که شامل تعمیر پرینتر در اختیاریه و شارژ کارتریج در این منطقه میشود بهره ببرید.

استفاده از خدمات همیارپرینتر بسیار ساده میباشد به گونه ای که کافیست شما با شماره 02174761 و 09361002014 تماس حاصل نمایید یا به وب سایت ما به آدرس hamyarprinter.com مراجعه نموده و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمایید تا همکاران ما در زمینه تعمیر پرینتر در اختیاریه به شما اطلاعات لازم را بدهند.

Wallpaper

تعمیر فوری پرینتر در اختیاریه


در صورت تمایل برای انجام هرنوع خدماتی توسط مجموعه همیار پرینتر می توانید به طور کاملا رایگان از تیم پشتیبانی ما مشاوره رایگان دریافت کنید و یا فرم ثبت درخواست تعمیر پرینتر در اختیاریه را با فشردن دکمه زیر تکمیل و ارسال نمایید تا مجموعه ما در کمترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی و تکنسین های خود را به محل موردنظرتان اعزام نماید.
برای تعمیر پرینتر یا سرویس پرینتر برندهای مختلف، از طریق دکمه زیر درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناس‌های ما در سریع ترین زمان هماهنگی لازم را با شما انجام دهند.


تعمیر فوری پرینتر

فروش کارتریج لیزری رنگی


والپیپر123

کارتریج های لیزری رنگی همانطور که میدانید از جهات متعددی با کارتریج های مشکی معمولی متفاوت میباشند. این کارتریج ها حساسیت و ظرافت بیشتری دارند و به دلیل ترکیب رنگ های مختلف در پرینتر و ایجاد طیف های جدید اهمیت کیفیت این کارتریج ها را دو چندان می کند. در حال حاضر کارتریج های لیزری رنگی موجود در بازار ایران به 3 صورت وجود دارند که به اختصار د رمورد آنها شرح می دهیم.

این کارتریج ها تولید شده در کمپانی اصلی تولید کننده پرینتر میباشند و از کیفیت و استاندارد بسیار بالایی برخوردار هستند ولی متأسفانه به دلیل شرایط تحریمی و کاهش ارزش پول ملی تهیه این کارتریج ها مقرون به صرفه نمی باشند و قیمت بسیار بالایی دارند.

این کارتریج ها نیز مانند نمونه اصلی ، نو میباشند ولی در کار خانجات دیگری بجز کمپانی اصلی تولید کننده پرینتر ، تولید شده اند. عمدتأ این کارتریج ها نیاز شما کاربر گرامی را برطرف مینماید و قیمت بسیار مناسب تری هم دارند. اما با پیشرفت صنعت کمپانی سازنده پرینتر سعی بر این دارند تا با بالا بردن حساسیت دستگاه ها راه استفاده از کارتریج غیر اصلی را مسدود نمایند و درواقع کارتریج های طرح در دستگاه های جدید به درستی عمل نمیکنند.

کارتریج های کاست اورجینال دسته سوم کاتریج های مصرفی در داخل ایران هستند که در واقع از کاست اصلی و کاملاً سالم استفاده میکنند و شارژ شده به چرخه مصرف باز می گردند، لحاظ کیفیت کاست کارتریج این کارتریج ها در پرینتر های رنگی جواب دهی خوبی دارند. و از کارتریج طرح بهتر هستند.

چگونه در جاده قدیم کرج از همیار پرینتر برای تعمیر پرینتر استفاده کنیم؟

ثبت سفارش

ایجاد لکه یا نقطه روی چاپ

گاهی به واسطه بی احتیاطی سوزن ته گرد یا منگنه یا هر جسم سختی به همراه کاغذ وارد کارتریج شده و به درام که بسیار حساس است آسیب بزند.این آسیب به هر شکل که روی درام ایجاد شود.به همان صورت روی کاغذ نمایان می گردد. یعنی اگر شما با کارد یک خط مورب 2 سانتی روی درام ایجاد کنید یک خط مشکی با همان اندازه و زاویه به فاصله های 4-5 سانتی متری روی کاغذ شما ایجاد می گردد.

تکرار پرینت

اگر هنگام چاپ خطوط یا تصاویر بروی کاغذ تکرار شوند(به صورت کمرنگ تر)باید سراغ دو قسمت برویم ؛اولین و ساده ترین قسمت درام کارتریج است.اگر در صورت تعویض درام این مشکل رفع نشد قسمت بعدی فیوزینگ است.و احتمالاً فیلم فیوزینگ دستگاه خراب شده و خاصیت خود را از دست دادهاست.بایدامیدوار باشیم مشکل از درام باشد چون هزینه فیلم فیوزینگ چندین برابر درام است.

ایجاد لکه و حالت ابر و باد

دکتر بلید یک تیغه پلاستیکی با پایه فلزی است که وظیفه تمیز کردن درام در هر دور بعد از انتقال تونر روی کاغذ را به عهده دارد.اگر بلید خاصیت و صاف بودن قسمت پلاستیکی خود را از دست دهد یا فاصله آن از درام بیشتر شود تونر اظافی روی درام با قیمانده و به شکل ابر و باد روی کاغذ بر میگردد.در صورت خرابی این قطعه یا بروز این مشکل تنها کافیست با مجموعه همیار پرینتر 74861-021 حاصل نمایید.

HP min
واللل
مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر 2

چیپست یا چیپ چیست؟


از سال 2003 کمپانی های تولید کننده پرینتر برای کنترل کارتریج و درایفت اطلاعات تعداد پرینت هر کارتریج از تراشه ای سیلکونی بنام چیپ ست استفاده کردند. چیپ یک قطعه الکترونیکی است.که از خازن، مقاومت و ترانزیستور و قطعات نیمه رسانا تشکیل میشود.
چیپ روی کارتریج قرار میگیرد و اغلب اندازه آن از 50 میلیمتر تا یک اینچ در کارتریج های مختلف متنوع میباشد. میزان تونر موجود در هر کارتریج با توجه به حجم مخزن آن معین بوده و مقدار پرینت استانداردی که میتواند به شما بدهدمشخص است.
با استناد به همین مطلب برای هر چیپ تعداد پرینت متعارف هر کارتریج تعریف میشود ورودی آن ثبت میگردد. به بیان دیگر چیپ نقش یک کنتور و شمارنده را دارد که تعداد برگ پرینت گرفته شده توسط هر کارتریج را به شما اطلاع میدهد. و پس از به پایان رسیدن تعداد پرینت تعریف شده غیر فعال میشود.
به عنوان مثال یک کارتریج 85hp یا 737 canon یک مخزن کوچکی دارد و 80 گرم ظرفیت تونر دارد با این میزان تونر 1200 برگ پرینت استاندارد به شما خواهد داد. پس برای چیپ نیز عدد 1200 برگ پرینت شما کم حجم بوده باشد و کارتریج هنوز تونر کافی داشته باشد!
یا اینکه در نقطه مقابل پرینت های شما مثل تصاویر مصرف تونر زیادی داشته و قبل از رسدن به 1200 برگ پرینت تونر کارتریج تمام شود. و بعد از شارژ مجدد هم چیپ شما هیچ اروری ندهد .
چیپ زرد

روش های رفع ارورهای چیپست؟


مرحله 1

اگر پرینتر شما در منوی خود گزینه تنظیم مجدد خودکار دارد در اولین گام از این روش استفاده نموده و دستگاه خود را ریست کنید.

مرحله 2

اگر مشکل با ریست کردن برطرف نشد و کارتریج شما تونر کافی داشت باید یک چیپ نو تهیه نموده و آن را تعویض نمایید.

مرحله 3

در برخی از پرینتر ها در منو با استفاده از گزینه chip reseter میتوانید اطلاعات چیپ را ریست کنید.از حالت خالی به پر تغییر دهید.

مرحله 4

یکی دیگر از راهکار ها غیر فعال کردن بخش جمع آوری اطلاعات توسط چیپ میباشد. با این کار درواقع چیپ اطلاعات هر بار پرینت را ذخیره نمیکند.


تفاوت کارتریج لیزری و کارتریج جوهری در چیست؟

کمپانی های سازنده دستگاه های کپی و چاپگرهای مدرن دو نوع پرینتر لیزری و جوهر افشان تولید می کنند که قطعات داخلی و یدکی آنها با هم متفاوت است. بنابراین از لحاظ سخت افزاری نمی توانید این قطعات را جابجا کرده و تغییر دهید قبل از رسیدن به اصل مطلب بهتر است بدانید که هر دو نوع کارتریج پس از اتمام رنگ و پودر نیاز به شارژ دارند.
در واقع مقدار رنگ موجود در هر کارتریج محدود است و برای استفاده باید کارتریج را شارژ کرد. هر دو کارتریج از قطعات مصرفی هستند و پس از مدتی باید تعویض شوند.کارتریج های لیزری و جوهر افشان در زمینه های مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند که عبارتند از : کیفیت چاپ،ظرفیت،سرعت چاپ و هزینه شارژ می باشد.
کیفیت چاپ از مهم ترین عوامل در انتخاب پرینتر می باشد.اگر قصد چاپ عکس های رنگی با رزولوشن بالا را داریدبهترین پیشنهاد کارتریج های جوهر افشان می باشدولی برای چاپ اسناد سیاه و سفید در تعداد بالا بهترین گزینه کارتریج های لیزری می باشد.
از لحاظ ظرفیت باید گفت که کارتریج های لیزری نسبت به کارتریج های جوهر افشان ظرفیت بیشتری برای چاپ دارد.و همینطور از نظر سرعت چاپ پرینتر های لیزری سرعت بیشتری نسبت به جوهر افشان دارد.
هزینه شارژ کارتریج در پرینتر های لیزری مناسب تر از پرینترهای جوهر افشان می باشد و همینطور پرینترهای جوهر افشان هنگام شارژ مجدد از دردسر های بیشتری برخوردار می باشد.
کارتریج لیزری و جوهر افشان 3

جهت ثبت سفارش و خدمات با شماره 02174861 و 09361002014 تماس حاصل نمایید.

شارژ کارتریج فوری در اختیاریه


با توجه به موقعیت مکانی شرکت همیار پرینتر که در محدوده ظفر- میرداماد قرار دارد و انتخاب این منطقه با وجود هزینه های بسیار بالا،تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی در زمینه شارژ کارتریج در اختیاریه و تعمیر پرینتر های شما میباشد.

اما مسئله مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که شما کاربران گرامی دقیقاً وقتی متوجه اتمام شارژ کارتریج یا خرابی آن شدید که به شدت به استفاده از دستگاه نیاز دارید.
توصیه ما به تمامی کاربرانی که از حداقل یک دستگاه پرینتر استفاده میکنند این است که حداقل حتماً یک کارتریج یدک داشته باشند.

وجود کارتریج یدک شما را از تعجیل در شارژ به صورت سطحی و توسط هر فرد نامتخصص مصون می دارد.
ممکن است کارتریج مورد استفاده شما مستهلک باشد یا ایراد عمده ای داشته باشد که ارزش شارژ مجدد نداشته باشد. اگر شما کارتریج یدک نداشته باشید مجبور خواهید شد از کارتریج خراب استفاده کنید تا زمانیکه کارتریج جدید به دستتان برسد.

این موضوع ممکن است به دستگاه چاپگر شما آسیب برساند یا اینکه اجباراً صبر کنید تا کارتریج نو تهیه کنید.
پس وجود یک کارتریج یدک سالم بسیار لازم و ضروری است. مگر اینکه شما هرگز کار فوری با پرینتر نداشته باشید. گاهی کاربران محترم با وجود کارتریج یدک باز هم به مشکل برخورد میکنند و این امر ناشی از آن است که کارتریج خالی شده را کنار گذاشته و برای شارژ آن اقدام نمیکنند. دقت کنید! شما همیشه باید یک کارتریج پر و آماده به صورت زاپاس در اختیار داشته باشید.

کارتریج فوری
تماس با ما 6
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.