پرینتر

فروش پرینتر

فروش پرینتر

فروش پرینتر از جمله محصولاتی است که مجموعه همیار پرینتر آن را در برندهای معروف و معتبر مانند: HP، CANON، SAMSUNG، LEXMARK و غیره به صورت آنلاین به فروش میرساند. امروزه بسیاری از افراد در محیط های کاری مختلف دارای حداقل یک دستگاه پرینتر هستند و در واقع یک وسیله ضروری به حساب می آید. زیرا شما با تنها داشتن یک دستگاه پرینتر میتوانید تمامی مشکلات پرینت خود را بدون طی کردن مسافت طولانی و پرداخت هزینه های گزاف بابت رفت و آمد، حل نمایید.
مجموعه همیار پرینتر با در نظر داشتن این مسائل و با قرار دادن تمامی دستگاه های پرینتر در وب سایت خود و فروش آنلاین توانسته در بین مخاطبین جذابیت به سزایی ایجاد نماید. همچنین در زمینه فروش پرینتر ، دستگاه کپی ، کاتریج و قطعات مصرفی توانسته بسیاری از نیاز افراد را برطرف کنند.


چگونه درخواست فروش پرینتر خود را درهمیار پرینتر ثبت کنیم؟

ثبت سفارش 1024x366 1

ارائه خدمات 1

معرفی قطعات داخلی پرینتر


خدمات کپی تعمیر

نمودار min

راهنمای فروش پرینتر در انواع همیار پرینتر

پرینتر ها جوهری عمدتاً از برندهای HP CANON و EPSON میباشند. یکی از مهم ترین تفاوت های پرینتر های جوهری در تعدد رنگ و کارتریج آنها میباشد. پرینتر های قدیمی تر دارای 2 کارتریج میباشند. که یکی فقط محتوی رنگ مشکی بوده و دیگری به عنوان کارتریج رنگی 3 رنگ اصلی قرمز ، آبی و زرد را در خود دارد در ورژن های بعدی این 4 رنگ از هم جدا شد. مزیت تفکیک رنگ ها در این بود که ایراد و اشکال کمتری در چاپ و شارژ جوهر بوجود می آمد.
دستگاه ها ی جدیدتر که عمدتاً محصول کمپانی اپسون میباشند. به تفکیک بیشتری از رنگ ها مبادرت ورزیده اند و 2 رنگ آبی روشن و قرمز روشن را به کارتریج های قبلی اضافه کرده اند تا به تصویری شفاف تر و با کیفیت بالاتری در چاپ داشته باشید.
یکی از راهکار هایی که میتواند کمک بسیار مثمر و ثمری به شما بکند استفاده از تانک جوهر میباشد.دستگاه های جدید این تانک را به صورت فابریک دارند ولی برای دستگاه های قدیمی باید این قطعه و متعلقات آن به صورت جداگانه تهیه و نصب شود. تانک جوهر باعث میشود تا خودتان براحتی بتوانید آن را شارژ نمایید و مدت زمان بیشتری بواسطه گنجایش بالا بدون نیاز به شارژ کارتریج با سرنگ ، از پرینتر استفاده کنید.
printer hp

پرینتر های جوهری عمدتاً از برندهای HP CANON و EPSON میباشند. یکی از مهم ترین تفاوت های پرینتر های جوهری در تعدد رنگ و کارتریج آنها میباشد. پرینتر های قدیمی تر دارای 2 کارتریج میباشند. که یکی فقط محتوی رنگ مشکی بوده و دیگری به عنوان کارتریج رنگی 3 رنگ اصلی قرمز ، آبی و زرد را در خود دارد در ورژن های بعدی این 4 رنگ از هم جدا شد.
مزیت تفکیک رنگ ها در این بود که ایراد و اشکال کمتری در چاپ و شارژ جوهر بوجود می آمد.دستگاه ها ی جدیدتر که عمدتاً محصول کمپانی اپسون میباشند. به تفکیک بیشتری از رنگ ها مبادرت ورزیده اند و 2 رنگ آبی روشن و قرمز روشن را به کارتریج های قبلی اضافه کرده اند تا به تصویری شفاف تر و با کیفیت بالاتری در چاپ داشته باشید.
یکی از راهکار هایی که میتواند کمک بسیار مثمر و ثمری به شما بکند استفاده از تانک جوهر میباشد.دستگاه های جدید این تانک را به صورت فابریک دارند ولی برای دستگاه های قدیمی باید این قطعه و متعلقات آن به صورت جداگانه تهیه و نصب شود.
تانک جوهر باعث میشود تا خودتان براحتی بتوانید آن را شارژ نمایید و مدت زمان بیشتری بواسطه گنجایش بالا بدون نیاز به شارژ کارتریج با سرنگ ، از پرینتر استفاده کنید.
laser printer min

خدمات همیار پرینتر

مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر min

خدمات مجموعه همیار پرینتر در چه مناطقی انجام میشود؟

W min 1
فروش پرینتر در جاده قدیم کرج
فروش پرینتر در جاده مخصوص کرج
فروش پرینتر در میرداماد
فروش پرینتر در تجریش
فروش پرینتر در نیاوران
tehran min
فروش پرینتر در سعادت آباد
فروش پرینتر در قیطریه
فروش پرینتر در هروی
فروش پرینتر در تهرانپارس
فروش پرینتر در ولیعصر

مراحل تعمیرات دستگاه کپی در همیار پرینتر

93548
شارژ 978x1024 1 2
هدر درباره ما همیار پرینتر2 min

شرکت همراه پرینتر زیر مجوعه کمپانی ( آتریداد ) طی بیش از دو دهه حضور مستمر در بازار ایران، امروزه با به کارگیری استعداد های انسانی ، دانش فنی روز و توسعه مداوم کسب و کار ، شرکتی پیشتاز و نوآور در تولید کارتریج های ایرانی محسوب می گردد. این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی در زمینه تولید محصولات خود توانسته است با در اختیار گرفتن سهم قابل ملاحظه از بازار کارتریج های ایرانی، چهره ای درخشان از نام خود را در این عرصه ثبت نماید. مدیریت شرکت آتریداد با بهره مندی از پرسنل آموزش دیده و زبده،در راستای توسعه رضایتمندی مشتریان عرضه محصولات متنوع و ارائه خدمات فروش و پس از فروش فراگیر را با رعایت الزامات و خواسته های سیستم های مدیریت قوانین و مقررات سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.گروه آتریداد تمامی محصولات خود را تحت گارانتی مادام العمر پشتیبانی می نماید. شرکت آتریداد توانسته است گواهی نامه ها و تندیس های افتخار بسیاری از جمله ISO 9001 ، تندیس رضایتمندی مشتریان، نشان زرین لوح سه ستاره مشتریان، نشان کیفیت و بهره وری، نشان همایش زنجیره موفقیت سازمانی را از آن خود کند.


راه های ارتباطی با مجموعه همیار پرینتر

تماس با ما 4
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.