کارتریج

شارژ کارتریج Lexmark

شارژ کارتریج lexmark

شارژ کارتریج lexmark از اولین خدماتی بوده که مجموعه همیار پرینتر در سال های آغازین فعالیت خود به کاربران پرینتر ارائه داده است.مجموعه ی همیار پرینتر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه شارژ کارتریج lexmark،تعمیر پرینتر،تعمیر اسکنر و… توانسته زضایت مشتریان خود را به طور 100% جلب نماید. در واقع همیار پرینتر با گذشت زمان قادر بوده در سطح وسیعی خدمات خود را در تمام زمینه های تعمیرات تخصصی پرینتر گسترش دهد به اینصورت که شارژ کارتریج انواع برند ها اعم از شارژ کارتریج lexmark،شارژ کارتریج فوری،شارژ کارتریج لیزری و … انجام دهد. در صورت بروز هرگونه مشکل برای چاپگر تنها کافیست با مجموعه همیار پرینتر به شماره های 09361002014 و 09361275517 تماس حاصل فرمایید.

هر کارتریج چند بار شارژ می شود؟

122 2

شارژ کارتریج در محله های مختلف تهران


قیمت و هزینه شارژ کردن کارتریج چقدر است؟

قیمت و هزینه شارژ کارتریج برندهای مختلف در همیار پرینتر متفاوت است. این هزینه بر اساس میزان و حجم کار از 70،500 تومان شروع می‌شود. این مبلغ احتمال دارد فقط هزینه مربوط به شارژ و اجرت باشد یا علاوه بر این موارد قطعه هم نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. در نتیجه باید خدمات بیشتری برای کارتریج انجام شود. اغلب خرابی قطعات مگنت، بلید، داکتر بلید، درام، فوم رول، چیپست و وایبر بلید بسیار رایج است.

آمار قیمت
107062 light orange abstract

بهترین موقع برای شارژ کارتریج مجدد چه زمانی است؟

تشخیص بهترین زمان برای شارژ کارتریج پرینتر اچ پی خیلی هم سخت نیست. تمامی پرینترهای مدرن یک نمایشگر دارند که درصورت اتمام تونر یا پودر کارتریج آن‌ها، پیغامی مبنی بر اتمام جوهر یا تونر کارتریج بر روی نمایشگر آن‌ها نمایش داده می‌شود. پرینترهایی هم که قدیمی هستند و نمایشگر ندارند با بروز علائمی مانند چاپ کم رنگ صفحات و کاهش کیفیت چاپ به کاربر نشان می‌دهند که پرینتر به شارژ کارتریج نیاز دارد.

جهت ثبت سفارش شارژ کارتریج در محل با شماره های 02174861 و 09361002014 تماس حاصل نمایید.

اگر از کاربران پرینترهای اچ پی هستید، می‌توانید جهت شارژ کارتریج پرینتر خود با نمایندگی پرینتر اچ پی تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز جهت ارائه سرویس شارژ کارتریج به محل مورد نظر اعزام شوند. تکنسین‌های نمایندگی اچ پی از بهترین و باکیفیت‌ترین تونر یا جوهر برای شارژ کارتریج پرینتر شما استفاده می‌کنند تا کیفیت چاپ دستگاه پرینتر به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کند.

شارژ

کارتریج را بهتر است شارژ کنیم یا تعویض؟

اولین و مهم ترین مسئله که باید به آن توجه داشته باشید و به دقت بررسی نمایید این است که شارژ کارتریج به صرفه تر است یا تعویض آن؟
برای پاسخ به این سوال اولین چیزی که باید از آن مطمئن شوید نوع دستگاه خود می باشد یعنی پرینتر شما لیزری است یا جوهرافشان . به این صورت که اگر کارتریج پرینتر شما از نوع جوهر افشان می باشد شارژ کارتریج آن به شما توصیه نمی شود. به این علت که اگر کارتریج جوهری خود را شارژ نمایید باعث آسیب زدن به دستگاه خود می شوید .
چرا که در زمان جوهر ریزی ممکن است روی قطعات بریزد و باعث آسیب رساندن به قطعات پرینتر جوهرافشان شود. و از آنجایی که برای شارژ کارتریج جوهری باید یک قسمت از پرینتر جوهری سوراخ شود، به همین دلیل موجب کاهش کیفیت کارتریج می‌شود. البته شایان ذکر است که برای انجام این کار باید از تعمیرکار حرفه‌ای نیز کمک بخواهید. برای انجاکم اینکار می توانید از مرکز معتبر همیار پرینتر کمک بخواهید، و از آنجا که از همان ابتدا تعمیرکاران حرفه ای همیار پرینتر کارتریج شما را بررسی کرده و در صورت به صرفه نبودن اینکار شما را مطلع می‌سازد. از این رو به این موضوع و اطلاع رسانی همکاران ما توجه لازم را داشته باشید.
در صورتی که برای کارتریج های لیزری فرآیند شارژ مجدد را می توانید با خیال راحت انجام دهید. کارتریج‌ های لیزری توانایی شارژ کردن را تا چندین نوبت دارند. از این رو کارتریج های لیزری را می‌توانیدبه دفعات شارژ نمایید. برای شارژ کارتریج لیزری نیز می‌بایست به این نکته توجه داشته باشید که از مراکزی مطمئن کمک بخواهید.
چرا که نحوه باز و بسته کردن قطعات و همچنین پودری که برای شارژ استفاده می‌شود بسیار مهم بوده و ممکن است بهره مندی از تعمیرگاه‌های متفرقه سبب استفاده از محصولات بی کیفیت و آسیب به پرینتر شما شود. شارژ کارتریج لیزری تا زمانی که کاست درام، مخزن پودر، درب‌های کارتریج، فوم رول، درام و مگنت آسیب ندیده باشد امکان پذیر است.
رنگارنگگ

با توجه به موقعیت مکانی شرکت همیار پرینتر که در محدوه خیابان شریعتی قرار گرفته شده. انتخاب این منطقه با وجود هزینه های بسیار بالا ، تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی در زمینه شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر های شما میباشد. اما مسئله مهمی که باید به آن اشاره نمود این است که شما کاربران گرامی دقیقاً وقتی متوجه اتمام شارژ کارتریج یا خرابی آن شدید که به شدت به استفاده از دستگاه نیاز دارید.
توصیه ما به تمامی کاربرانی که از حداقل یک دستگاه پرینتر استفاده میکنند این است که حداقل حتماً یک کارتریج یدک داشته باشند. وجود کارتریج یدک شما را از تعجیل در شارژ به صورت سطحی و توسط هر فرد نامتخصص مصون می دارد.


ممکن است کارتریج مورد استفاده شما مستهلک باشد یا ایراد عمده ای داشته باشد که ارزش شارژ مجدد نداشته باشد. اگر شما کارتریج یدک نداشته باشید مجبور خواهید شد از کارتریج خراب استفاده کنید تا زمانیکه کارتریج جدید به دستتان برسداین موضوع ممکن است به دستگاه چاپگر شما آسیب برساند یا اینکه اجباراً صبر کنید تا کارتریج نو تهیه کنید.
پس وجود یک کارتریج یدک سالم بسیار لازم و ضروری است. مگر اینکه شما هرگز کار فوری با پرینتر نداشته باشید. گاهی کاربران محترم با وجود کارتریج یدک باز هم به مشکل برخورد میکنند و این امر ناشی از آن است که کارتریج خالی شده را کنار گذاشته و برای شارژ آن اقدام نمیکنند. دقت کنید! شما همیشه باید یک کارتریج پر و آماده به صورت زاپاس در اختیار داشته باشید.

چگونه شارژ کارتریج LEXMARK خود را به همیار پرینتر بسپاریم؟

سفارش پرینتر لکس مارک

شارژ کارتریج رنگی لیزری


شارژ کارتریج رنگی لیزری برخلاف کارتریج های مشکی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و تفاوت های زیادی با کارتریج مشکی دارند. کارتریج های لیزری رنگی درام وبلید حساس تری دارند و تونر آنها کاملاً با تئنر مشکی متفاوت است. به همین دلیل شارژ کارتریج لیزری رنگی در محل بسیار سخت تر از کارتریج مشکی متفاوت است. به همین دلیل شارژ کارتریج لیزری رنگی در محل بسیار سخت تر از کارتریج مشکی است. در ضمن چیپ کارتریج در هنگام شارژ کارتریج رنگی در محل باید تعویض گردد، تا شما از میزان تونر باقی مانده هر کارتریج مطلع باشید.
توصیه با این است که حتی المقدور از اقدانم به شارژ فوری کارتریج لیزری زنگی در محل خودداری نمایید یرا انجام یک سری نظافت ها و سرویس کارتریح رنگی در محل ممکن است باعث آلودگی و اختلال در کار شما گردد. ولی اگر نیاز به این کار داشتید میتوانید از طریق تلفن های 02174861 با کارشناسان همیار پرینتر تماس گرفته و اقدام به ثبت سفارش و درخواست اعزام تکنسین نمایید.
به خاطر داشته باشید برای بهرهمندی از سرویس شارژ کارتریج رنگی لیزری در محل حتماً مدل کارتریج یا دستگاه خود را به مشاورین ما اعلام نمایید تا تکنسین های همیار پرینتر چیپ و قطعات لازم را بهمراه خود داشته باشند.
printfeede min

شارژ کارتریج در محل 1

چگونه کیفیت شارژ کارتریج را تشخیص دهیم؟

یکی از پرسش هایی که برای کاربران چاپگر پیش می آید این است که از کجا باید بفهمیمی که کیفیت شارژ کارتریج خوب است یا بد؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم کارتریج ها پس از 4 الی 5 بار شارژ مجدد فرسوده و خراب می شوند و احتمال دارد موجب خرابی پرینتر شما شوند. پس بهتر است هر کارتریج را بیش از 4 الی 5 بار شارژ نکنید. حتی در بعضی مواقع دیده شده که برخی از کارتریج ها با یک بار استفاده دیگر امکان شارژ مجدد ندارند و قطعات آنها فرسوده میشود. توصیه می شود از کارشناس بخواهید سالم بودن قطعات کارتریج را بررسی کند و در صورت نیاز آن ها را تعمیر نماید.

کیفیت شارژ کارتریج

درخواست مشاوره

شارژ کارتریج لیزری در محل

از آنجا که میدونیند پرینترها در حالت کلی به دو دسته ی لیزری و جوهر افشان تقسیم می شوند.
پرینتر های لیزری معمولا در شرکت ها و ارگان های اداری با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد .این پرینترها برای چاپ اسناد و تصاویر به تونر کارتریج نیازمند می باشد.
البته شایان ذکر است که این کارتریج ها پس از مدتی استفاده به شارژ مجدد نیاز پیدا می کند.
اگر از مصرف کنندگان پرینترهای لیزری می باشید پس حتما در این موقعیت قرار گرفته اید که درست زمانی که در حال چاپ مهم ترین اسناد خود و یا حتی عکس های خود در خانه یا محل کارتان باشید متوجه شوید که کارتریجتان شارژ تمام کرده است.
از این رو بسیار مهم است که بدانید نحوی انجام شارژ کارتریج به چه صورت است.
در واقع دانستن نحوه ی شارژ کارتریج بسیار در کاهش مخارج شما کاربران موثر است. انجام شارژ کارتریج لیزری نیازمند یک سری لوازم می باشد که برای تهیه آن تنها کافیست به فروشگاه همیار پرینتر مراجعه نمایید و لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمایید.
لازم به ذکر است که شارژ کارتریج علاوه بر لوازم مخصوص نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد. از همین رو کارشناسان و تکنسین های فوق تخصصی ما در مراکز تعمیر پرینتر لیزری خدمات شارژ کارتریج لیزری را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا برای مشتریان عزیز خود انجام دهد
de71186439275afcd5ab56d2f821f399

راه های ارتباطی با همیار پرینتر


تماس با ما
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.