کارتریج

شارژ کارتریج لیزری رنگی

شارژ کارتریج لیزری رنگی

شارژ کارتریج لیزری رنگی از دیگر اقدامات مجموعه همیار پرینتر میباشد که با در نظر گرفتن مشکلات محیط زیست و مسائل اقتصادی کشور توانسته برای ساکنین کلان شهر تهران و شهر های مختلف ایران این خدماتی چون شارژ کارتریج لیزری رنگی و تعمیر انواع پرینتر را ارائه دهد. یک نکته منحصر به فردی که مجموعه همیار پرینتر داشته و آن را از سایرین متمایز میکند فروش قطعات کارتریج، پرینتر، دستگاه هایی چون کاغذخردکن، بارکدخوان، لیبل پرینتر، ویدئو پروژکتور و غیره میباشد.
درواقع با توجه به موارد گفته شده دیگر شما نیاز به خریداری قطعات از جا های مختلف را نخواهید داشت و در صورت خرابی هر یک از قطعات و نیاز به شارژ کارتریج لیزری رنگی میتوانید تنها با شماره گیری 02174861 و 09361002014 با مشاورین ما در رابطه ی شارژ کارتریج لیزری رنگی صحبت نموده و مشکلات پرینتر و کارتریج خود را با ما درمیان بگذارید. تا تکنسین های حرفه ما که در این زمینه تبحر بسیاری دارند را به محل شما اعزام نمیاییم و قطعه مورد نیاز خود را خریداری کنید.


شارژ کارتریج رنگی در کدام مناطق تهران انجام میشود؟


شارژ کارتریج لیزری رنگی چیست؟

امروزه شارژ کارتریج های لیزری رنگی مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته، و دلیل آن را می توان بالا رفتن قیمت کارتریج در کشور دانست. شارژ کارتریج لیزری رنگی اگر به صورت استاندارد انجام نشود می تواند به دستگاه شما آسیب های جدی وارد نماید.
درواقع شارژ کارتریج یعنی پر کردن مجدد جایگاه کارتریج از مواد مصرفی پرینتر که معمولاً به صورت جوهر و یا پودر تونر هستند. در کارتریج های جوهرافشان شارژ کارتریج با مایع جوهر انجام میگردد و در کارتریج های لیزری رنگی شارژ کارتریج با پودر تونر رنگی انجام می پذیرد. نکته قابل توجه این است که صرفاً با پر کردن مجدد کارتریج نمی توانید نتیجه مطلوب را کسب نمایید و ممکن است کارتریج به تعویض قطعاتی هم باشد که این کار به تجربه و تخصص نیاز داشته باشد.
برای شارژ کارتریج لیزری رنگی حتما از افراد متخصص و با تجربه که شرکت همیار پرینتر افراد کاردانی را در این زمینه جذب نموده، کمک بگیرید چرا که اگر شارژ کارتریج لیزری رنگی شما به درستی انجام نشود، نه تنها در کاهش هزینه های شما صرفه جویی نمیشود، بلکه سبب آسیب رسیدن دستگاه پرینتر شما میگردد و هزینه های بالایی را باید جهت تعمیر پرینتر پرداخت نمایید.
شارژ کارتریج min 1
شارژ کارتریج لیزری رنگی
شارژ 978x1024 1 1

برای شارژ کارتریج لیزری رنگی چه ابزاری استفاده میشود؟

1- خریداری نمودن پودر شارژ (تونر) را از فروشگاه همیار پرینتر
2- پیچ گوشتی چهارسو در اندازه متوسط برای باز کردن پیچ های کارتریج
3- ماسک فیلتر دار و دستکش یکبار مصرف
4- دستمال کاغذی، پنبه و دستمال پارچه ای برای شارژ کارتریج لیزری رنگی
5- استفاده از دستگاه دمنده هوا برای بادگیری محیط قطعات کارتریج
کیف ابزار برزنتی به همراه ابزار آلات min 1
6- چراغ قوه جهت دیدن میزان پودر پر شده داخل مخزن کارتریج
7- استفاده از محلول های پاک کننده، گریس، الکل و تینر
8- سیم چین و انبر دست برای بیرون کشیدن پین های کارتریج
9- وجود هواکش در محیط جهت گردش هوا به دلیل وجود ذرات
10- سطل زباله درب دار برای ریختن پودر تونر هنگام شارژ کارتریج لیزری رنگی

در رابطه با موضوع اینکه آیا شارژ کارتریج لیزری رنگی را میتوانیم خودمان انجام بدیم؟خیر، باید گفت که اگر پرینتر مورد استفاده شما از نوع پرینتر های لیزری باشد و تمایل به شارژ کارتریج لیزری رنگی دستگاه خود را داشته باشید. باید منبع اصلی جهت آموزش شارژ کارتریج لیزری رنگی را یافته و سپس آموزش ها را فرا بگیرید و بعد اقدام به شارژ کارتریج خود نمایید. که این عمل از نظر متخصصین مامورد تایید نمی باشد. زیرا برای انجام این کار نیاز به یکسری تجهیزات دارید و علاوه بر این اگر این عمل را در منزل یا محیط کار خودبه خوبی انجام ندهید. باعث تونر ریزی در دستگاه و محیط اطراف خود شده و این کار باعث ایجاد نقص و خرابی در دیگر قطعات دستگاه شما می گردد.
ابتدا تکنسین های همیار پرینتر در محیطی کاملاً مجهز قطعات داخلی کارتریج را بررسی میکنند. پس از اطمینان از سلامت کالا، تونر و جوهر با کیفیت را جهت شارژ کارتریج لیزری رنگی به دستگاه اضافه میکنند و عملیات سرویس کردن را آغاز میکنند. در پایان کار به علت اطمینان از صحیح عمل کردن دستگاه از آن SELF-TEST میگیرند. در زمان تایید نهایی آن را به شما بازمیگردانند.


خدمات همیار پرینتر در رابطه با شارژ کارتریج لیزری رنگی


خدمات شرکت همیار پرینتر min 1
123 min

قیمت شارژ کارتریج لیزری رنگی

فقثق

هر کارتریج چند بار شارژ می شود؟


تعمیرات پرینتر همیار پرینتر

جهت ثبت سفارش و ارئه خدمات شارژ کارتریج لیزری رنگی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

شارژ کارتریج لیزری رنگی در محل


خدمات همیارپرینتر

خدمات کارتریج min
خدمات انواع پرینتر1 min
خدمات کپیظ min
Konica Minol 1024x595 1
brother brand 150x84 1 6
زیراکاس 2
panasonic logo scaled 5
canon 150x84 1 4
hp brand 150x84 1 3

نکات مهم در مورد تونر هنگام شارژ کردن کارتریج

همانطور که پیشتر گفته شد هر کارتریج دارای تونر مخصوص به خود است. بنابراین در زمان خرید کارتریج به این نکته توجه داشته باشید که تونر مختص به مدل کارتریج خود را انتخاب نمائید. می توان برای تمیز کردن محفظه کارتریج هم از فرچه و هم از وکیوم استفاده نمود. وکیوم امروزه روشی جدیدتر برای تمیز کردن کارتریج است. باید بدانید که اگر موارد مذکور رعایت نشود، ممکن است به پرینتر و نحوه چاپ گرفتن آسیب بزنید و هزینه تعویض پرینتر را به خود تحمیل کنید.

how to change min

قطعات مصرفی و فوق العاده مهم در کارتریج عبارتند از :

hand painted background gradient pink 23 2148421197
تونر 600x570 1
hand painted background gradient pink 23 2148421197
مگنت پرینتر min 1
hand painted background gradient pink 23 2148421197
12 min 1

راه های ارتباطی با مجموعه همیار پرینتر


تماس با ما 2
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.