کارتریج

شارژ کارتریج فوری

شارژ کارتریج فوری

شارژ کارتریج فوری جز خدماتی است که امروزه مجموعه همیار پرینتر برای مناطق مختلف کلان شهر تهران قرار داده است تا شما عزیزان بتوانید بدون طی کردن مسافت طولانی و حمل دستگاه از خدمات این شرکت بهرهمند شوید. مشکلاتی که ممکن است در حین جا به جایی کارتریج به وجود بیاید شامل بیشتر آسیب زدن به بدنه دستگاه به خصوص قطعات داخلی کارتریج میشود.
شرکت همیار پرینتر به سبب جلوگیری از بروز این مشکل به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه بابت ایاب ذهاب تکنسین های حرفه ای خود را که در زمینه شارژ کارتریج فوری تبحر خاصی دارند به محل شما فرستاده تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل کارتریج و پرینتر شما را برطرف نمایند. راه های ارتباط با مجموعه همیار پرینتر بسیار ساده است به گونه ای که کافیست تنها با شماره 02174861 و 09361002014 تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در زمینه شارژ کارتریج فوری صحبت نموده و مشکل خود را مطرح کنید.


شارژ کارتریج فوری بهینه در مجموعه همیار پرینتر


کارتریج

شارژ کارتریج فوری در چه محله هایی انجام میشود؟

قیمت شارژ کارتریج

123 min
کارتریج ر نگی
با توجه به موقعیت مکانی شرکت همیار پرینتر که در محدوه خیابان شریعتی قرار گرفته شده. انتخاب این منطقه با وجود هزینه های بسیار بالا ، تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی در زمینه شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر های شما میباشد. اما مسئله مهمی که باید به آن اشاره نمود این است که شما کاربران گرامی دقیقاً وقتی متوجه اتمام شارژ کارتریج یا خرابی آن شدید که به شدت به استفاده از دستگاه نیاز دارید.
توصیه ما به تمامی کاربرانی که از حداقل یک دستگاه پرینتر استفاده میکنند این است که حداقل حتماً یک کارتریج یدک داشته باشند. وجود کارتریج یدک شما را از تعجیل در شارژ به صورت سطحی و توسط هر فرد نامتخصص مصون می دارد.
ممکن است کارتریج مورد استفاده شما مستهلک باشد یا ایراد عمده ای داشته باشد که ارزش شارژ مجدد نداشته باشد. اگر شما کارتریج یدک نداشته باشید مجبور خواهید شد از کارتریج خراب استفاده کنید تا زمانیکه کارتریج جدید به دستتان برسداین موضوع ممکن است به دستگاه چاپگر شما آسیب برساند یا اینکه اجباراً صبر کنید تا کارتریج نو تهیه کنید.
پس وجود یک کارتریج یدک سالم بسیار لازم و ضروری است. مگر اینکه شما هرگز کار فوری با پرینتر نداشته باشید. گاهی کاربران محترم با وجود کارتریج یدک باز هم به مشکل برخورد میکنند و این امر ناشی از آن است که کارتریج خالی شده را کنار گذاشته و برای شارژ آن اقدام نمیکنند. دقت کنید! شما همیشه باید یک کارتریج پر و آماده به صورت زاپاس در اختیار داشته باشید.

خدمات شارژ کارتریج فوری همیار پرینتر


pink ombre nawpic 9 min
مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر min 1

شارژ کارتریج رنگی لیزری


شارژ کارتریج رنگی لیزری برخلاف کارتریج های مشکی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و تفاوت های زیادی با کارتریج مشکی دارند. کارتریج های لیزری رنگی درام وبلید حساس تری دارند و تونر آنها کاملاً با تئنر مشکی متفاوت است. به همین دلیل شارژ کارتریج لیزری رنگی در محل بسیار سخت تر از کارتریج مشکی متفاوت است. به همین دلیل شارژ کارتریج لیزری رنگی در محل بسیار سخت تر از کارتریج مشکی است. در ضمن چیپ کارتریج در هنگام شارژ کارتریج رنگی در محل باید تعویض گردد، تا شما از میزان تونر باقی مانده هر کارتریج مطلع باشید.
توصیه با این است که حتی المقدور از اقدانم به شارژ فوری کارتریج لیزری زنگی در محل خودداری نمایید یرا انجام یک سری نظافت ها و سرویس کارتریح رنگی در محل ممکن است باعث آلودگی و اختلال در کار شما گردد. ولی اگر نیاز به این کار داشتید میتوانید از طریق تلفن های 02174861 با کارشناسان همیار پرینتر تماس گرفته و اقدام به ثبت سفارش و درخواست اعزام تکنسین نمایید.
به خاطر داشته باشید برای بهرهمندی از سرویس شارژ کارتریج رنگی لیزری در محل حتماً مدل کارتریج یا دستگاه خود را به مشاورین ما اعلام نمایید تا تکنسین های همیار پرینتر چیپ و قطعات لازم را بهمراه خود داشته باشند.
printfeede min

معرفی برند های معروف کارتریج


samsung brand 150x84 1 2
brother brand 150x84 1 4
Sharp logo 2
panasonic logo scaled 3
canon 150x84 1 2
hp brand 150x84 1 1

والپیپر صورتی و بنفش

تاثیر تونر در شارژ کارتریج در محل

تونرها ذرات پودری و پلیمری هستند، که در عمل چاپ لیزری جایگزین جوهر میباشند. این پودر در سایز های مختلف در بازار وجود دارند که با تکنولوژی های مختلف تولید شده است. هر پودری جهت استفاده در کارتریج مخصوص به خود استفاده می شود و تاثیر مستقیمی در کیفیت چاپ دارد.درواقع بهتر است شارژ کارتریج در محل را به افراد متخصص بسپارید.

BG
تماس با ما
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.