کارتریج

شارژ کارتریج

شارژ کارتریج

شارژ کارتریج در همیار پرینتر یکی از برجسته ترین خدمات این شرکت است.که با در نظر گرفتن ترافیک و مشکلات اقتصادی که امروزه در کلان شهر تهران حاکم است، شرکت همیار پرینتر، شارژ کارتریج انواع پرینتر از برند های معروف دنیا را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز انجام میدهد. تا شما بدون نیاز به صرف انرژی و پرداخت هزینه های گزاف بتوانید از خدمات متعدد این شرکت از جمله شارژ کارتریج پرینتر بهرهمند شوید. راه های ارتباطی با این مجموعه از طریق شماره تلفن های 74861-021 و 09361002014 صورت میپذیرد.


شارژ کارتریج در محله های مختلف تهران

قیمت شارژ کارتریج

عوامل موثر بر هزینه شارژ کارتریج به نوع پرینتر و کارتریج بستگی دارد. به طور کل پرینترها بر اساس تکنولوژی و عملکردشان دسته بندی میشوند. پرینتر ها در چهار دسته کلی قرار می‌گیرند :

هزینه شارژ کارتریج پرینتر برای هرکدام از انواع پرینتر ها متفاوت میباشد. برای مثال هزینه شارژ کارتریج جوهر افشان با لیزری متفاوت است. به دلیل آن که در این میان قیمت پودر شارژ کارتریج و جوهر را باید از عوامل موثر بر هزینه شارژ کارتریج در نظر گرفت. و باید به این مورد هم توجه نمود برای مثال قیمت کارتریج پرینتر پودری با قیمت کارتریج پرینتر رنگی کاملاً متفاوت است..

تعداد پرینت در واقع تعیین کننده جوهر مصرفی پرینتر است. هر چه زودتر جوهر پرینتر تمام شود، شارژ کارتریج هم آن باید زودتر به اتمام برسد. همچنین لازم است با در نظر گرفتن قیمت جوهر پرینترهای لیزری، می توان این موضوع را از عوامل موثر بر قیمت شارژ کارتریج در نظر گرفت.

charging
wallpaper

شارژ کارتریج

مجموعه همیار پرینتر با اتکا به تجربه متمادی و دانش فنی تکنسینهای دوره دیده خود، به عنوان مرکز مجاز و مجهز آماده خدمت رسانی در زمینه ماشین های اداری و شارژ کارتریج از برند های مختلف به شما کاربران گرامی است. استفاده از بهترین تونر و مرغئوب ترین قعات مصرفی در شارژ کارتریج لیزری باعث شده تا رضایت تمامی مشتریان تا به این لحظه فراهم گردد. قیمت و هزینه شارژ کارتریج نیز در کلیه مناطق یکسان و ارزانتر از تعرفه اتحادیه مباشد. شما میتوانید هر بار میزان تونر، کیفیت چاپ خود را کنترل نمایید تا از مرغوبیت شارژ کارتریج توسط ما مطمئن شوید.

شارژ کارتریج

تفاوت شارژ کارتریج لیزری و جوهری

امروزه پرینترها به چند دسته لیزری ، جوهر افشان حرارتی و سوزنی تقسیم میشوند. که در این میان پرینتر های لیزری و جوهر افشان توسط کارتریج تغذیه میشوند و قابل شارژ میباشند. پرینتر های جوهری نسبتاً قدیمی تر هستند و اکثراً برای چاپ عکس استفاده میشوند.
به لحاظ مایع بودن جوهر، شارژ پرینتر های جوهری در محل، کار عاقلانه ای نیست زیرا ممکن است باعث آلودگی محل کار شما گردد. اما کارتریج لیزری که از پودر تونر جهت چاپ بهره میبرند، آلایندگی کمتری نسبت به جوهر دارد و میتوان با اندکی دقت و احتیاط اقدام به شارژ کارتریج لیزری رنگی در محل نموده.
با این حال واضح است که کیفیت شارژ کارتریج لیزری در کارگاه مجهز به ابزار و دستگاه های مناسب بسیار بالاتر از شارژ کارتریج در محل خواهد بود.
ما در همیار پرینتر با اتکا به نیروی جوان و کار آزموده همچنین استفاده از تونر و قطعات مصرفی درجه یک در شارژ کارتریج لیزری توانسته ایم بیشترین رضایت مشتریان گرامی را جلب نموده و خدماتی گسترده تر و شایسته تر ارائه نماییم.

معرفی قطعات مصرفی کارتریج و سطح کیفی آن ها در شارژ کارتریج

کارتریج ها در دو ساختار لیزری و جوهر افشان تولید شده اند و به بازار عرضه میگردند. کارتریج لیزری معمولا در پرینترهایی که قابلیت چاپ با لیزر را دارند استفاده میشوند. این پرینترها بیشتر برای چاپ متن بر روی کاغذ قابل استفاده هستند. این دسته از پرینترها ،پرینتر های جوهر افشان هستند که بیشتر در جهت چاپ عکس بر روی کاغذ مخصوص یا کاغذ گلاسه کاربرد دارند. کارتریج لیزری دارای قطعاتی است که با کمک این قطعات چاپ نهایی به انجام میرسد. لازم به ذکر است که در شارژ کارتریج نیاز است که تمامی این قطعات سالم و با کیفیت بسیار بالایی باشند. همیار پرینتر علاوه بر فروش و شارژ کارتریج جهت رفاه مشتریان عزیز تمامی قطعات مصرفی را با قیمت مناسب به فروش میرساند.

شارژ کارتریج

تونر کارتریج

تونر مهمترین مواده مصرفی در کارتریج میباشد. این مواد که به صورت جامد تولید میشود. ماده اصلی در ایجاد رنگ در برگه نیز محصوب میشود. تونرها از رنگ های سیاه و رنگی ساخته شده اند که در پرینترهای تک کاره بیشتر از تونرهای سیاه و سفید و در پرینترهای لیزری رنگی از تونرهای رنگی که شاما 6 رنگ میباشد، استفاده میشود.هر اندازه این تونرها از کیفیت بالا تری داشته باشند باعث میشود. در زمان شارژ کارتریج hp و یا شارژ کارتریج کانن شرکت همیار پرینتر از تونرهای با کیفیت بالا استفاده مینماید. این تونرها دارای ضایعات پایین میباشند و در عین حال بسیار با کیفیت و رنگ خوبی را بر روی کاغذ انتقال میدهند.

تونر

چیپست

چیپست از سال 2003 کمپانی های تولید کننده پرینتر برای کنترل کارتریج تعداد پرینت هر کارتریج از تراشه ای سیلکونی بنام چیپست یا چیپ استفاده کردند. چیپ یک قطعه الکترونیکی است.که از خازن، مقاومت و ترانزیستور و قطعات نیمه رسانا تشکیل میشود.
چیپ روی کارتریج قرار میگیرد و اغلب اندازه آن از 50 میلیمتر تا یک اینچ در کارتریج های مختلف متنوع میباشد. میزان تونر موجود در هر کارتریج با توجه به حجم مخزن آن معین بوده و مقدار پرینت استانداردی که میتواند به شما بدهدمشخص است.
با استناد به همین مطلب برای هر چیپ تعداد پرینت متعارف هر کارتریج تعریف میشود ورودی آن ثبت میگردد. به بیان دیگر چیپ نقش یک کنتور و شمارنده را دارد که تعداد برگ پرینت گرفته شده توسط هر کارتریج را به شما اطلاع میدهد. و پس از به پایان رسیدن تعداد پرینت تعریف شده غیر فعال میشود.
به عنوان مثال یک کارتریج 85hp یا 737 canon یک مخزن کوچکی دارد و 80 گرم ظرفیت تونر دارد با این میزان تونر 1200 برگ پرینت استاندارد به شما خواهد داد. پس برای چیپ نیز عدد 1200 برگ پرینت شما کم حجم بوده باشد و کارتریج هنوز تونر کافی داشته باشد!
یا اینکه در نقطه مقابل پرینت های شما مثل تصاویر مصرف تونر زیادی داشته و قبل از رسدن به 1200 برگ پرینت تونر کارتریج تمام شود. و بعد از شارژ مجدد هم چیپ شما هیچ اروری ندهد.  

chip min

درام

درام مهمترین قطعه در کیفیت چاپ پرینت است. درام قطعه استوانه ای شکل است که معمولا رنگ آبی و یا سبز را دارد. درام بر روی مخزن ضایعات کارتریج نصب میشود. از نظر جنس این قطعه باید گفت که درام از جنس آلومینیوم بوده. که سطح خارجی این قطعه از عناصری تشکیل شده که به تابش نور و یا لیزر حساس میباشد و لازم به ذکر است که درام بسیار حساس به ضربه میباشد و چنانچه ضربه ای کوچک به آن وارد شود به شدت صدمه دیده و دیگر قابل استفاده نمیباشد. در صورتی که این قطعه ضربه ببیند و یا مستهلک شود باعث بروز مشکلاتی مانند کیفیت پایین چاپ و یا ایجاد خط هایی در صفحه میگردد. در این زمان شما نیاز به تعویض درام ضروری است.

DRUMS

مگنت

مگنت یکی دیگر از قطعات داخلی کارتریج میباشد. این قطعه که همانند درام استوانه ای شکل بوده دارای خاصیت مغناطیسی میباشد. مگنت با خاصیت مغناطیسی که دارد قادر است تونر را به خود جذب نماید و در زمان انجام پرینت تونر را از مخزن به مگنت بچسباند و سپس به مکان هایی از درام که دارای نوشته است انتقال دهد. مگنت دارای یک آهن ربا در دخل خود است. چنانچه این قطعه خراب شود ایجاد خط های سیاه در داخل کاغذ میکند. مگنت نسبت به درام از عمر بالاتری برخوردار میباشد.

مگنت پرینتر

بلید

بلید قطعه ای است که بروی مخزن ضایعات و در زیر درام قرار گرفته است. درواقع وظیفه اش پاک کردن تونر باقیمانده بر روی درام میباشد. این قطعه دارای لبه ژله ای بوده که دلیل آن اینست که در هنگام پاک کردن تونر از روی درام ، به آن صدمه ای وارد نکند. زمانی که بلید خاصیت خود را از دست بدهد. نمیتواند تونر باقیمانده از روی درام را کاملا تمیز کند که باعث میشود در چاپ نهایی حاشیه های سیاه را مشاهده نمایید.هنگام شارژ کارتریج این قطعه نباید کاملا تمیز شود زیرا تمیز کردن این قطعه سبب میگردد در هنگام تماس با درام خراب و کنده کار کند.

بلید

فوم رولر

فوم رولر قطعه استوانه ای باریک میباشد، که در زیر درام قرار گرفته است. وظیفه ی فوم رولر شارژ ابتدایی درام است. این وسیله نرم و به صورت اسفنجی ساخته شده است که با فشار و ضربه وارد شده به آن بسیار آسیب میبیند. چنانچه فوم رول خراب شود در هنگام چاپ با مشکلاتی همچون تکرار و ایجاد خطوط افقی بر روی کاغذ مواجه شویم. این قطعه از ایجاد بروز این اتفاقات جلوگیری میکند.

مگنت کارتریج min

راه های ارتباط با مجموعه همیار پرینتر

راه های ارتباط با همیار پرینتر min 1
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.