دسته‌بندی نشده

تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل با استفاده از بهترین و معروف ترین برندهای روز دنیا تنها در مجموعه همیار پرینتر قابل انجام میباشد. این مجموعه با بکارگیری از نیرو جوان و کارآمد توانسته مشتریان بسیاری را در زمینه تعمیر پرینتر در محل فراهم نماید. یکی از ویژگی های منحصر به فردی این شرکت برای شما فراهم نموده تعمیر پرینتر در نقاط مختلف تهران میباشد. به این روش که شما عزیزان در ابتدا درخواست خود را از طریق شماره تلفن های 74861-021 و 09361002014 دز زمینه تعمیر پرینتر در محل مطرح نموده تا مشاورین ما بررسی نمایند و بعد در صورت لزوم تکنسین های حرفه ای را به منطقه شما بابت تعمیر پرینتر اعزام نمایند.


هزینه تعمیر پرینتر

55855
ثبت سفارش

samsung brand 150x84 1 2
brother brand 150x84 1 3
Sharp logo 1
canon 150x84 1 1
panasonic logo scaled 4
hp brand 150x84 1 2

معرفی قطعات داخلی پرینترهمیاررررپ
ایاب و ذهاب
تعمیر فروش پرینتر

123

تعمیر پرینتر در محل

امروزه با توجه به افزایش میزان استفاده از انواع دستگاه های چاپ و پرینتر ، ارائه خدمات سرویس و تعمیر این نونه از ماشین های اداری هم بسیار مهم و ضروری شده است. کارشناسان همیار پرینتر با بهرهمندی از تجهیزات حرفه ای و دانش روز آماده تعمیر پرینتر در محل شما کاربر گرامی میباشند. در مورد تعمیر پرینتر در محل کار یا منزل شما باید به چند نکته اشاره نمود:
تکنسین های همیار پرینتر در اسرع وقت جهت ارائه خدمات فنی در خدمت شما خواهند بود و پس از بررسی اولیه و تشخیص مشکل دستگاه شما، با اعلام هزینه تقریبی و هماهنگی خودتان اقدام به تعمیر پرینتر در محل خواهند نمود.
در صوریتیکه مشکل پرینتر شما عمده باشد و تعمیر آن در محل کار شما تا امکان پذیر نباشد یا باعث ایجاد مزاحمت و اختلال در کار شما گردد ، با اجازه شما کاربر گرامی جهت انجام خدمات بهتر و دقیق تر ، دستگاه شما به کارگاه مجهز همیار پرینتر انتقال داده خواهد شد.
هزینه کارشناس تکنسین های همیار پرینتر و اعلام برآورد هزینه رایگان میباشد. در صورتیکه نیاز به انتقال پرینتر شما به کارگاه فنی همیار پرینتر باشد انتقال آن هم بعهده ما بوده و برای شما رایگان میباشد. پس از تعمیر پرینتر در محل قطعات تعویض شده به شما تحویل داده میشود و چندین برگ تست جهت تأیید شما برایتان گرفته خواهد شد تا از سلامت و تعمیر کامل دستگاهتان کاملاً مطئن شوید.

چگونه درخواست تعمیر پرینتر در محل را درهمیار پرینتر ثبت کنیم؟

555
فرم ثبت نام 2

تعمیر پرینتر در محل در کدام مناطق تهران

تعمیر پرینتر در محل سیدخندان
تعمیر پرینتر در محل دروس
تعمیر پرینتر در محل پاسداران
تعمیر پرینتر در محل هفت تیر
تعمیر پرینتر در محل زعفرانیه
تعمیر پرینتر در محل شریعتی
تعمیر پرینتر در محل قلهک
تعمیر پرینتر در محل ظفر
تعمیر پرینتر در محل قیطریه
تعمیر پرینتر در محل جردن
تعمیر پرینتر در محل عباس آباد
تعمیر پرینتر در محل نیاوران
تعمیر پرینتر در محل ونک
تعمیر پرینتر در محل تجریش
تعمیر پرینتر در محل ولیعصر

خدمات همیار پرینتر

مزایای استفاده از خدمات همیار پرینتر min 1

راهنمای خرید انواع پرینتر در همیار پرینتر

پرینتر ها جوهری عمدتاً از برندهای HP CANON و EPSON میباشند. یکی از مهم ترین تفاوت های پرینتر های جوهری در تعدد رنگ و کارتریج آنها میباشد. پرینتر های قدیمی تر دارای 2 کارتریج میباشند. که یکی فقط محتوی رنگ مشکی بوده و دیگری به عنوان کارتریج رنگی 3 رنگ اصلی قرمز ، آبی و زرد را در خود دارد در ورژن های بعدی این 4 رنگ از هم جدا شد. مزیت تفکیک رنگ ها در این بود که ایراد و اشکال کمتری در چاپ و شارژ جوهر بوجود می آمد.
دستگاه ها ی جدیدتر که عمدتاً محصول کمپانی اپسون میباشند. به تفکیک بیشتری از رنگ ها مبادرت ورزیده اند و 2 رنگ آبی روشن و قرمز روشن را به کارتریج های قبلی اضافه کرده اند تا به تصویری شفاف تر و با کیفیت بالاتری در چاپ داشته باشید.
یکی از راهکار هایی که میتواند کمک بسیار مثمر و ثمری به شما بکند استفاده از تانک جوهر میباشد.دستگاه های جدید این تانک را به صورت فابریک دارند ولی برای دستگاه های قدیمی باید این قطعه و متعلقات آن به صورت جداگانه تهیه و نصب شود. تانک جوهر باعث میشود تا خودتان براحتی بتوانید آن را شارژ نمایید و مدت زمان بیشتری بواسطه گنجایش بالا بدون نیاز به شارژ کارتریج با سرنگ ، از پرینتر استفاده کنید.
پرینتر های جوهری عمدتاً از برندهای HP CANON و EPSON میباشند. یکی از مهم ترین تفاوت های پرینتر های جوهری در تعدد رنگ و کارتریج آنها میباشد. پرینتر های قدیمی تر دارای 2 کارتریج میباشند. که یکی فقط محتوی رنگ مشکی بوده و دیگری به عنوان کارتریج رنگی 3 رنگ اصلی قرمز ، آبی و زرد را در خود دارد در ورژن های بعدی این 4 رنگ از هم جدا شد.
مزیت تفکیک رنگ ها در این بود که ایراد و اشکال کمتری در چاپ و شارژ جوهر بوجود می آمد.دستگاه ها ی جدیدتر که عمدتاً محصول کمپانی اپسون میباشند. به تفکیک بیشتری از رنگ ها مبادرت ورزیده اند و 2 رنگ آبی روشن و قرمز روشن را به کارتریج های قبلی اضافه کرده اند تا به تصویری شفاف تر و با کیفیت بالاتری در چاپ داشته باشید.
یکی از راهکار هایی که میتواند کمک بسیار مثمر و ثمری به شما بکند استفاده از تانک جوهر میباشد.دستگاه های جدید این تانک را به صورت فابریک دارند ولی برای دستگاه های قدیمی باید این قطعه و متعلقات آن به صورت جداگانه تهیه و نصب شود.
تانک جوهر باعث میشود تا خودتان براحتی بتوانید آن را شارژ نمایید و مدت زمان بیشتری بواسطه گنجایش بالا بدون نیاز به شارژ کارتریج با سرنگ ، از پرینتر استفاده کنید.
بنر دستگاه کی

راه های ارتباطی با مجموعه همیار پرینتر


تماس با ما
‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.